Solidne maszyny, lepsza praca

  • 21.03.2020, 12:04
  • Mariusz Strzepek
Solidne maszyny, lepsza praca
Dobre maszyny oraz narzędzia są podstawą, bez której trudno myśleć o dobrze prowadzonej działalności w przedsiębiorstwie budowlanym lub produkcyjnym. Inwestycja taka ma sens, gdyż pozwala na realizowanie ciążących na nas zadań, w jak najlepszy sposób. Warto więc wybrać takie urządzenia, które mają dobrą jakość, są niezawodne i cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

Silniki, agregaty, panele

Poszukując solidnych maszyn z najwyższej półki, wcześniej czy później natkniemy się na produkty firmy Caterpillar. Produkuje ona, m.in.: silniki wysokoobrotowe oraz średnioobrotowe silniki diesla, będące podstawą wielu maszyn. Mają oni w swoim portfolio także silniki przemysłowe oraz kolejowe, wraz z całym osprzętem technicznym niezbędnym do ich codziennej eksploatacji. Oprócz silników flagową propozycją tej firmy są różnego typu agregaty prądotwórcze, dzięki którym uzyskamy konieczne wsparcie podczas przerw w przesyle prądu. Agregaty te występują zarówno w wersjach przeznaczonych dla mniejszych przedsiębiorstw czy domów, jak i w wersjach przemysłowych, obliczonych na dużą skalę awarii. Warto zainwestować w tego typu zabezpieczenie, by ustrzec się w przyszłości strat finansowych wywołanych, np. przestojami w produkcji.

Ekologia przede wszystkim

Oprócz wyżej wymienionych propozycji Caretpillar zajmuje się także produkcją nowoczesnych paneli fotowoltaicznych, dzięki którym wpisuje się w ekologiczny, jakże ważny obecnie, trend pozyskiwania czystej energii. Te i inne produkty w Polsce dystrybuuje firma Eneria, będąca jedynym przedstawicielem marki CAT w naszym kraju. Prowadzi także ona autoryzowany serwis urządzeń działający non stop, co może być przydatne w różnych losowych sytuacjach. Działa on w trybie błyskawicznego reagowania, dzięki któremu to trybowi każdy użytkownik maszyn CAT może liczyć na błyskawiczną pomoc ze strony wykwalifikowanych zespołów naprawczych.

Różne potrzeby, różne rozwiązania

Eneria działa także na odcinku tak nietypowych rozwiązań jak silniki oraz agregaty morskie, w tym również morskie silniki pomocnicze. Ma w swojej bieżącej ofercie układy napędowe CAT oraz nowoczesne systemy zdalnego sterowania. Propozycji jest oczywiście o wiele więcej, by się z nimi zapoznać koniecznie trzeba odwiedzić ich witrynę sieciową. Tam znajdziemy wszystko, co może się przydać w segmencie zakupu silników, agregatów, czy też paneli fotowoltaicznych. Warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i rozpocząć kompleksową współpracę z Enerią jeszcze dziś. To będzie decyzja korzystna dla obydwu stron.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe