Licznik z koronawirusem?

  • 24.03.2020, 10:53
  • Mariusz Strzepek
Licznik z koronawirusem?
- Pan z PGE bez maski, bez rękawiczek z domu do domu, od licznika do licznika chodzi po ludziach i spisuje liczniki... do nas nie wszedł (co prawda mamy licznik zewnętrzny, ale na podwórku). Umówiłam się z Panem z odległości 5 metrów, że zadzwonię później i podam stan... inni sąsiedzi otwierają drzwi - pisze jedna ze stałych czytelniczek portalu. Z podobnymi sygnałami od kilku dni spotyka się także Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Agnieszka Drzewoska zwraca się z prośbą do PGE o korzystanie z drogi telefonicznej i elektronicznej. Gdy to jest niemożliwe o wystawianie rachunków w formie zaliczkowej.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaaa
Jaaa 25.03.2020, 19:57
U mnie Pan, który spisuje liczniki wysłał wiadomość żeby podać stan licznika w wiadomości SMSowej. Można? Można... 👍🙂
Banan
Banan 24.03.2020, 19:47
Oczywiście że można w formie zaliczkowej co wiąże się z szacowanym stanem licznika ale.....juz widzę setki reklamacji typu "ja na pewno tyle nie zużyłem, proszę o weryfikację stanu licznika.....". No i ten biedny inkasent i tak musi zapier...... z powrotem.
makao
makao 24.03.2020, 19:06
jak już piszesz taki ,,artykuł '' to chociaż zrób zdjęcie licznika elektrycznego a nie wodomierza,maski są dla chorych(zasłyszane ze środków masowego przekazu),co z listonoszami i kurierami?
RGM
RGM 25.03.2020, 16:54
Tak z środków masowego przekazu można się dowiedzieć wiele cennych rzeczy... Myślę, że grunt pozostawia zachowanie logicznego myślenia. Odsyłam tu do szeregu filmików powstałych przez Polaków zamieszkujących w Chinach, którzy tłumaczą co spowodowało zmniejszenie się rozprzestrzeniania pandemii. Przytoczę przykłady: maseczki obowiązkowe dla każdej osoby wychodzącej (nieprzestrzegania grozi bezwzględnym opuszczaniem miejsca zamieszkania i sporą karą pieniężną), dezynfekcja blokowisk 4 razy dziennie i wiele innych. A maseczki dla sprostowania, zalecane dla osób zdrowych... jaką masz świadomość, że jesteś osobą zdrową?
Elektryk
Elektryk 25.03.2020, 05:38
To nie jest wodonierz.
Tak
Tak 24.03.2020, 21:43
Jesteśmy świadomi ,że nie oglądają nas ludzie inte........ licznik to licznik i basta .
Kowalski
Kowalski 24.03.2020, 18:53
Po pierwsze to nie jest pracownik PGE to jest firma zewnetrzna ktora odczytuje liczniki a po drugie to ciekawe czy jesli wy byscie mieli taka prace i mieli placone zo odczyt licznika to ciekawe co byscie zrobili ,jesli nie odczyta to nie zarobi.
normalna
normalna 24.03.2020, 18:15
Potwierdzam. Ja też widziałam inkasenta z elektrowni w rękawiczkach na ulicy .Trochę mi go żal .Ludzie nie popadajmy też w paranoję ,wystarczy zachować podstawowe środki higieny.Swoją drogą jak umawiasz się z odległości 5 metrów że zadzwonisz to ciekawe jak robisz zakupy? Chyba że masz swój sklep?
Gr 57
Gr 57 24.03.2020, 17:50
Bez problemu można zadzwonić pan rozwiesił na klatkach nr tel
McMarek
McMarek 24.03.2020, 17:30
To jest chore , licznik na podwórku, kobieta w odległości 5 m. Niedługo będą strzelać jak staniesz pod bramą.
Zuza
Zuza 24.03.2020, 14:52
U nas była informacja, żeby albo zadzwonić albo zostawić kartkę ze stanem licznika. A Pan który zbierał kartki byl w rękawiczkach
Babcia Szydełko
Babcia Szydełko 24.03.2020, 16:51
Ale był w rękawiczkach robionych na drutach, a przez takie dziurki wirus przelatuje.
Oj babciu, babciu ...
Oj babciu, babciu ... 24.03.2020, 17:31
czy ten wirus ma skrzydełka? Zrób swojemu inkasentowi w ramach "czynu społecznego" rękawiczki szydełkiem najlepiej z drutu kolczastego, to będzie bezpieczniejszy i żaden wirus się do niego nie zbliży.
Ja swojego inkasenta wpuściłem, bo nie kichał, ani też nie smarkał i z nim się nie macałem. Nie dotykał żadnych mebli tylko za pomocą smartfona odczytał stan licznika.
480 volt
480 volt 24.03.2020, 11:32
Bo tam pracują tfardziele, a nie mientkie kalesony.

Pozostałe