Pracują w innym czasie

  • 24.03.2020, 18:20 (aktualizacja 24.03.2020, 18:24)
  • red.
Pracują w innym czasie
Wszyscy, którzy przy w sklepie przy ul.Panfil choć raz zeskanowali kod kreskowy karty Moja Bierdonka, zostali dziś przed południem poinformowani SMSem o nowych godzinach otwarcia sklepu. Wprowadzono również godzinną przerwę technicznej. Biedronka uzasadnia ją względami bezpieczeństwa. Od dziś do odwołania Biedronka przy Wandy Panfil pracować będzie w skróconych godzinach od 7 do 21, z przerwą od 13.30 do 14.30 w ciągu dnia. Bierdonka przy Panfil jest najbadziej obleganym dyskontem Portugalczyków w Tomaszowie. Jest również pierwszym tomaszowskim obiektem sieci w którym wprowadzono kasy samoobsługowe. Niestety można w nich płacić jedynie kartą.

.

red.

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaz
kaz 24.03.2020, 21:17
po emeryture 13 przychodza,co pracodawy polscy wygeneruja.tylko płakac.jabym za strajkowal nie chodził a masz ty portugalczyku..my ci pokazemy
B
B 24.03.2020, 18:49
Chyba raczej wszystkie biedronki...
..
.. 24.03.2020, 18:56
Nie
new deal
new deal 24.03.2020, 18:34
Co ciekawe Biedra do 2013 roku przyjmowała jedynie gotówkę. Tera w drugą mańkę, nie masz karty nie zapłacisz.
.
. 24.03.2020, 18:33
A drugi sms od 7 do 20... przynajmniej na oś. Niewiadów.
Moja Biedronka
Moja Biedronka 24.03.2020, 18:45
Na inny numer przyszedl mi tez SMS ws Biedronki w innym miescie i tez inne godziny.

Moja Biedrknka to jeden z lepiej spersonalizowanych programow lojalnosciowych z jakimi sie spotkalem w PL.

W ogole SMSy sa tanim a rzadko wykorzystywanym narzedziem w Polsce. Za 25 zl miesiecznie mozna obsligiwac 500 klientow. Polecam bo to jest na pewno skuteczniejsze od mejlingu.
Jak jest?
Jak jest? 24.03.2020, 18:29
Platnosc jedynie karta w kasach samoobslugowych uwazacie za super, ze jak masz papier czy co gorsza miedziaki to jestes przegrywem, czy jednak siarą jest ze instaluje sie maszyne w ktorej nie mozna zaplacic nie majac karty bankomatowej?

Wywoluje Romka.
romek
romek 24.03.2020, 23:38
Wywołujesz to odpowiem. Takie maszyny na pieniądze mają sens tam gdzie są małe kwoty np. do 10 zł (parkometry, automaty z kawą, automaty biletowe czy takie z napojami). Tam ludzie wrzucają dużo drobnych i w automacie ich nie zabraknie. W Biedronce po kilku godzinach nie byłoby żadnych monet w całym sklepie. Jak płacisz w kasie np. 115,24 zł to Pani prosi o końcówkę 5,24zł, 5,30zł czy 6zł. Nie każdy ma końcówkę, ale zawsze coś tam z monet do kasy jednak wpadnie. Maszyna o końcówkę cię nie poprosi (a masz te 6zł - 3x2zł) i wrzucisz 150zł, wyda ci 34,76zł, czyli monety 2x2zł, 1X50gr, 1x20gr, 1x5gr i 1x1gr - czyli 6 monet wydaje. Do kasy włożyłbyś 3 monety, a wydane miałbyś tylko 4, czyli różnica jednej monety (mniejsza o nominały, pokazuje jak to działa). I tak po kolei każdy klient - np. rachunek 11,34zł, a do automatu 20zł i znów żadnych monet, chociaż ma 1,50zł końcówkę. 2-3 godziny i skończą się monety do wydawania w maszynie. Zresztą kobieta w kasie powie - będę winna grosik czy 2gr, a maszynie braknie takich monet to zakończy działanie.
Kieszenie napchane 1,2,5 groszówkami, ekspedientka się krzywi, a maszyna…
Kieszenie napchane 1,2,5 groszówkami, ekspedientka się krzywi, a maszyna w ógle nie przyjmuje :( 25.03.2020, 08:17
„Maszyna o końcówkę cię nie poprosi”

Że nie prosi, to nie znaczy, że nie mogłaby poprosić.
Na ekranie na czerwonym tle pytanie: Nie mam jak wydać, czy zgadzasz się by zaokrągić? Jeśli nie – anulowanie całej transakcji, jeśli tak – zakupy zrobione.

Nie traktujmy rozwiązań narzuconych tylko dlatego, ze to duża sieć, jako jakiegoś dictum nie do zmiany.

Poza tym w Kerfie można płacić bilonem w kasach samoobsługowych.

To jest kwestia kosztóœ obsługi tych pieniędzy. Przeszkolenia jednak porządniejszego niż w innych sprawachi. Dzisiaj ta ruda niby menedżerka całego dyskontu, odsyła „na internety” jeśli chce sie zarejestrować numer „TuBiedronka”, kupiony przy jej kasie. „Na internetach” na ich stronie jak byk napisane – rejestracja możliwa przy kasie w Biedronce... No jednak z żywą gotówką nie mogliby sobie pozowolić na przeszkolenie osoby która by opróżniała te maszyny. A to w skali całego Kraju są spore koszty.

50 zł w ramach reklamacji tuBiedronka mi doładowała za to. Ale też pani z manierami, dzowni Ci w niedziele o 8 rano by Ci to powiedzieć. Tych starterów nikt nie kupuje, sieć jest fatalna jeśli chodzi o koszty, tam chyba trzeba coś co tydzień doładowywać, startery przy kasach wiszą kilka lat - jednym słowem niewypał. Nigdy oczywiście nie powiedzą tego, ale zwiną się jak Carrefour Mova.

Że sieć duża, nie znaczy, że doskonała. W małej franczyzowej Żabce na pl. Kościuszki gdy przyniosłem jej rzadziej spotykany starter (wRodzinie), gdy miała problem z zarejestrowaniem pytała mnie jaki to operator infrastrukturalny bo nie mogła znaleźć na liście w tym terminalu. Bo rzeczywiście tam Solorz łączył re spółki i z dnia na dzień w terminalach zniknęła sieć wRodzinie, pojawiło się Aero2. Ale było jakieś dziłanie, a nie „na internety”

Co ciekawe nigdy ze starterami wRodzinie nie miałem problemów z rejestracją na Poczcie Polskiej. Co? Tam nie mają innych spraw? System i informatyczny i ten szkoleń pracowników jednak jest bardziej funkcjonalny.
Takżę nie ubijajmy Poczty Polskiej, bo dopiergo gdy jej zabraknie oczujemy ból. A odtworzenie tak dużej firmy nawet po 2-3 latach, a już nie daj Boże, po zdekompletowaniu infrastruktury nie jest taki prosty.
Poczta Polska jest podstawą Pańśtwa Polskiego, Biedronki, Lidle inne syfy, które wydają się na pierwszy rzut oka atrakcyjne bo napasione nieoprecontowanymi pożyczkami (kto inny może na to liczyć poza Niemcami?), nie są częścią naszego krwioobiegu. Poczta tak.Tętnica.
janek
janek 25.03.2020, 10:59
"(kto inny może na to liczyć poza Niemcami?)" - Biedronka to nie Niemcy

Pozostałe