Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

  • 25.03.2020, 17:26
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
W środę, 25 marca 2020 roku, w Starostwie Powiatowym odbyło się kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

W posiedzeniach  Zespołu udział wzięli: Mariusz Węgrzynowski – Starosta tomaszowski, Elżbieta Łojszczyk, Marek Kubiak i Michał Czechowicz – członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Jerzy Kowalczyk – Sekretarz Powiatu Tomaszowskiego, insp. Szymon Herman – Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim, mjr Marcin Jędryka z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, Krzysztof Iskierka – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, Iwona Sarwa – dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tomaszowie Mazowieckim, Krzysztof Kukliński– Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, Tomasz Wojtaszek – kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim.

Na posiedzeniu Zespołu omówiono bieżącą sytuację, związaną ze stanem epidemii koronawirusa na terenie powiatu tomaszowskiego. Przedstawiciele poszczególnych służb i inspekcji przekazali informacje, dotyczące wykonywanych zadań. Wymienili się też uwagami i pomysłami, mającymi na celu lepszą koordynację wspólnych działań, zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii choroby Covid – 19 na terenie naszego powiatu.
 

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ogorjacek@gmail.com
[email protected] 26.03.2020, 12:46
O czym tak obradujecie bezsens tak jak w sejmie jak coś będzie na was wzrost horoby zamkną bym was na 14 dni kwarantanny morze i tak bedzie
3210
3210 26.03.2020, 07:17
Co uzgodnili? Jakie wyciągnięto wnioski po poprzednim spotkaniu? Czy zabezpieczyli już szpital w odpowiedni sprzęt i odzież ochronna? Czy tylko kasę biorą za udział w tych spotkaniach...
ZMT
ZMT 26.03.2020, 00:07
Kiedy zostaną uruchomione targowiska? Ta nieprzemyślana, a może celowa decyzja wpycha mieszkańców do supermarketów i jednocześnie niszczy polski drobny handel. https://www.facebook.com/proje…
Dr ASK
Dr ASK 25.03.2020, 22:19
Czy coś z tych spotkań wynika? Czy uczestniczy w nich jakiś lekarz -tylko taki z prawdziwego zdarzenia nie taki dla lansu? Jakie są pomysły na rozwiązanie problemów z zaopatrzeniem Szpitala (przyłbice sic... respiratory sic ...).
Jeśli zabraknie informacji od p.M. Strzępka, to już nic się nie dowiemy?
W takich kryzysowych sytuacjach wychodzi, czy ktoś się nadaje czy nie i nieważne z której partii wywodzi. Mam nadzieję, że tomaszowianie zapamiętają, kto i jak zadbał o ich bezpieczeństwo.
Absolutnie
Absolutnie 25.03.2020, 20:01
Zadnych wirusow do Spaly nie przywozic. Tu sa pacjenci onkologiczni chcecie ich wykonczyc!
Popis zdelegalizować.
Popis zdelegalizować. 25.03.2020, 19:12
Spała gotowa na przyjęcie 400 a nawet 800 set zarażonych żołnierzy a jak z naszym szpitalem?
Tomaszowianka
Tomaszowianka 25.03.2020, 19:05
Panie redaktorze chyba nie wymienił Pan całego składu osób posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tak wiem to nie istotne ale na zdjęciu widać pana radnego Barana. Wie Pan może czym zawdzięczamy jego wizytę i w jakim celu został on zaproszony?
m
m 25.03.2020, 18:03
"Na posiedzeniu Zespołu omówiono bieżącą sytuację, związaną ze stanem epidemii koronawirusa na terenie powiatu tomaszowskiego. Przedstawiciele poszczególnych służb i inspekcji przekazali informacje, dotyczące wykonywanych zadań. Wymienili się też uwagami i pomysłami, mającymi na celu lepszą koordynację wspólnych działań,"
Może tak trochę szczegółów.

Pozostałe