Internet jest dla wszystkich

  • 25.03.2020, 20:59 (aktualizacja 29.03.2020, 13:04)
  • Mariusz Strzepek
Internet jest dla wszystkich
W obecnych czasach trudno by było sobie wyobrazić życie bez Internetu. Nie żeby nie było ono w ogóle możliwe – co to to nie, ale cała masa naszych aktywności, prac, a nawet różnego rodzaju produktów czy usług jest z nim nierozerwalnie związana. Wymaga to więc sieci dostosowanej do naszych potrzeb i takiego łącza, które owe potrzeby zagwarantuje. Zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm jest to bardzo istotne. Usługa internetowa na dobrym poziomie zapewnia nam spokój oraz zysk, jaki dzięki niej generujemy.

Symetryczny czy asymetryczny – wybór należy do Ciebie

Poszukując odpowiedniego Internetu możemy sięgnąć po dwa dostępne rozwiązania, czyli Internet symetryczny lub asymetryczny. Internet symetryczny to taki, w którym prędkość pobierania jak i wysyłania danych są praktycznie jednakie. W przypadku propozycji asymetrycznej prędkość poboru danych jest o wiele szybsza niż prędkość ich wysyłania. Tego typu rozwiązania znajdziemy u różnych operatorów sieciowych, m.in. są one dostępne na stronie Netii: https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze-firmy/produkty/internet/netia-giganet. Warto wziąć te propozycję pod uwagę. Internet asymetryczny proponowany przez nich, pozwala na przesył dużych ilości danych wielu użytkownikom równocześnie. Sprawdzi się on na pewno w sklepach internetowych, na platformach do gier, czy też w przypadku innych dużych podmiotów, ale także będzie odpowiednim rozwiązaniem dla mniejszych odbiorców, których zakres działania ogranicza się do rodziny, czy też niewielkiego przedsiębiorstwa.

Atrakcyjna cena za dobrą usługę

Cena za usługę asymetryczną jest bardzo atrakcyjna. Daje nam stały, szerokopasmowy dostęp do sieci, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować nasze działania. Nie mamy ograniczeń w przesyłaniu danych, a w przypadku gdy usługa nie do końca realizuje nasze potrzeby, możemy ją spokojnie zmienić na inną – operator daje nam taką możliwość. Jest to o tyle ważne, że czasem niektóre rzeczy wychodzą dopiero podczas użytkowania konkretnych sieci. Z czasem nasze potrzeby mogą się okazać o wiele większe, niż myśleliśmy na początku. Firma od początku do końca jest nam stanie skonfigurować sieć – dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy pewność, że otrzymamy usługę spersonalizowaną oraz dopasowaną do naszych wymagań. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możność komunikowania się głosowego z pracownikami zdalnymi. Warto korzystać z najnowszych rozwiązań technicznych rodem z XXI wieku. Możemy na tym tylko zyskać.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe