15. rocznica śmierci Jana Pawła II – Patrona SP 12

  • 01.04.2020, 08:09 (aktualizacja 02.04.2020, 19:24)
  • Mariusz Strzepek
15. rocznica śmierci Jana Pawła II – Patrona SP 12
W dniu 2 kwietnia 2020 roku mija dokładnie 15 lat od śmierci Jana Pawła II. Dla wielu wiernych to ciągle data szczególna. Po 27 latach na Stolicy Apostolskiej odszedł papież Polak. Ciągle żywe są wspomnienia o Janie Pawle II, Jego ewangelizacji, podróżach, encyklikach cz choćby spotkaniach z młodzieżą.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II, prosi o zapalenie świec w oknie każdego domu, w dniu 2 kwietnia 2020 roku, o godzinie 21.37. Wyrażamy nadzieję, że ten piękny symbol płonącej świecy będzie wyrazem solidarności ze wszystkimi cierpiącymi w okresie rozprzestrzeniania się wirusa oraz znakiem nadziei na zakończenie pandemii.

Prosimy także naszych uczniów o przygotowanie flag papieskich, które będą znakiem naszej jedności w tym dniu. Każda osoba, która wykona flagę i wyśle zdjęcie drogą elektroniczną ([email protected]) zostanie uwieczniona na plakacie z okazji 15-lecia nadania Szkole Podstawowej nr 12 imienia Jana Pawła II.

Ewa Goździk - Szczepańska

p.o. Dyrektora Zespołu

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Akademik
Akademik 01.04.2020, 19:24
Serio rozumiem promocje szkoły, święto patrona ale na prawdę czy to dziś najważniejsze dla tej placówki. Może czas zerwać z przeszłością i działać bez balastu i inspiracji. No i to nawoływanie do robienia flag, uwieczniania ich na zdjęciach, palenia świec w oknach. Zamiast powagi i swięta wychodzi farsa. Nie ten czas chyba.

Pozostałe