Kolejny przypadek koronawirusa w tomaszowskim szpitalu

  • 01.04.2020, 17:02 (aktualizacja 02.04.2020, 22:25)
  • Mariusz Strzepek
Kolejny przypadek koronawirusa w tomaszowskim szpitalu
Mamy kolejny przypadek koronawirusa wykryty dzisiaj u pacjentki, która dotarła do tomaszowskiego szpitala. Jest to mieszkanka powiatu opoczyńskiego. Przypominamy, że w TCZ działa oddział zakaźny, który zgodnie z decyzją wojewody obsługuje pacjentów z podejrzeniem zakażenia. Więcej informacji wkrótce.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pracownik TCZ
Pracownik TCZ 02.04.2020, 11:50
Macha odpowiadając na twoj wpis wczoraj sam byłem świadkiem jak gamonie z EOP poubierani w stroje przywieźli podejrzenie koronki... I strasznie chcieli zostawić go na SORze żeby nie jechać na zakaźny. I to nie był pierwszy taki przypadek kiedy przyjeżdża karetka z EOP z podejrzeniem koronki. Nie broń ich skoro nie wiesz jak to wyglada
Pracownik TCZ
Pracownik TCZ 02.04.2020, 11:44
Na jaki oddział trafiła to chyba najważniejsze info u czy przeszła przez sor/IP i życia była na pracowniach diagnostycznych... To jest teraz najważniejsze info kto miał lub mógł mieć z nią bezpośredni kontakt
Tomaszowianin
Tomaszowianin 02.04.2020, 11:17
Szok. Jak można u nas uniknąć szerzenia się wirusa. Skoro na Warszawskiej mieszka kobieta która wrocila z Niemiec i poddana jest rzekomo kwarantannie a mieszka z corka która ma z nią bezpośredni kontakt. A ta córka codziennie pracuje w Tesco wśród ludzi kupujących w tym sklepie. Co trzeba w tej sytuacji zrobić. Szok. Po co te restrykcje.
Kaska
Kaska 06.04.2020, 15:28
Jak to co trzeba zrobić
Masz podać to w odpowiednie miejsce skoro wiesz o tym
,,,
,,, 02.04.2020, 14:44
Przecież ta dziewczyna jest odizolowana od matki.
Sąsiad
Sąsiad 02.04.2020, 14:36
Co za brednie! Znam tą dziewczynę osobiście! Ładnych ma sąsiadów! Chyba, żal *** ściska..
Gdybyś miała potwierdzenie, to już byś to zgłosiła do sanepidu. Pisząc tu zwyczajnie chcesz narobić brudu!
.
. 02.04.2020, 11:53
Trzeba koniecznie powiadomić sanepid.
VIP
VIP 02.04.2020, 11:15
Skutek uboczny, bardzo kłopotliwy i poważny, trzymania w TCZ takich oddziałów jak zakaźny czy psychiatria, a jeszcze szykują odwykowy... dopiero będzie zjazd "pacjentów"
Gość 1910
Gość 1910 02.04.2020, 10:34
Skoro Tomaszów nie chce przyjmować osoby z Opoczna. To ja nie chce żeby Tomaszów jeździł do Łódzi !!! Ludzie toche empatii #zostanwdomu
.
. 02.04.2020, 08:25
Skoro jest w Tomaszowie Oddzial Zakaźny to normalne ze pacjenci będą sie pojawiać z tym szpitalu. Nieistotne jest to czy osoby będą z Opoczna czy z Tomaszowa czy z innych powiatow. Kolejny raz redaktor próbuje podsycać atmosferę ze była to pacjentka z Opoczna co widać po komentarzach.
suf
suf 02.04.2020, 06:34
Z treści artykułu nie wynika na jaki oddział trafiła ta pacjentka
nie witamgz otwartymi rŕ
nie witamgz otwartymi rŕ 01.04.2020, 23:10
Teraz jak zobaczę krążownika szos z tablicami EOP, to będę ***ł gdzie pieprz rośnie.
Kacha
Kacha 01.04.2020, 21:38