I to jest konkretna pomoc!

  • 03.04.2020, 15:52
  • Mariusz Strzepek
I to jest konkretna pomoc!
Do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia dotarły środki ochrony zakupione przez kibiców Widzewa z Łodzi i Tomaszowa Maz.  

Do TCZ trafiło:

  • 30 szt płyn antybakteryjny 5L
  • 1000 szt rękawiczek jednorazowych
  • 4000 szt masek 3 warstwowych
  • 80 szt płynu dezynfekującego do rąk 900ml
  • 40 przyłbic
  • 2 opryskiwacze ciśnieniowe

To nie ostatnia taka dostawa

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 05.04.2020, 19:18
Nie rozumiem... Z jednej strony do szpitala trafiają setki kg środków ochrony, z drugiej trwa lament, że środków brakuje, po trzecie z innego artykułu dowiadujemy się, że SOR jest nieprzygotowany na przyjęcie pacjenta z potencjalnym zakażeniem... To o co tu chodzi? Czy w naszym szpitalu nikt nie zorganizował pracy minimalizującej ryzyko??? Jesteśmy zdani na łut szczęścia i przypadku???
Atana
Atana 05.04.2020, 02:08
Jestem pelna podziwu nie wazne kto wazne ze pomaga a wasze komentarze sa zenujace sami nic nie robicie tylko potraficie krytykowac.
.
. 05.04.2020, 03:58
Prosze Pani,

nie jest czyms czesto spotykanym, by w akcji charytatywnej wystepowac zamaskowanym. Szczerze powiedziawszy drugi raz sie z czyms takim spotykam. Pierwszy - zakup karmy dla schroniska rowniez przez kibicow z Tomaszowa.

Radny Batorski jest aktywnym radnym, to widzimy wszyscy no i ok, jesli bedzie startowal kiedys z mojego okregu, pewnie oddam na niego glos.

Normy kulturowe sa jednak naruszane, nie ma sie co denerwowac na zdziwienie. Albo do zdjecia sie nie staje, albo nie maskuje sie twarzy.

Tych ludzi, oprocz Batorskoego nie znam, ale skojarzenia narzucaja sie jednoznaczne: IRA, Motorola z Donbasu, grozna chuliganeria.
AK-47
AK-47 05.04.2020, 13:46
W nawiązaniu do skojarzeń...Mnie też.... https://bi.im-g.pl/im/f3/a0/18…
Ajdejano
Ajdejano 04.04.2020, 22:27
Do Kolegi spod wpisu poniżej: trochę masz racji, bo ci (tak ogólnie) kibole rzeczywiście nie zawsze są tacy święci.
Jednak bardzo dobrze pojechał na początku AK-47(cytat): "Tusku matole! Tak pomagają Kibole!.... ", bo mimo różnych uwag odnośnie kiboli, przypomnijmy te akcje kiboli Legii Warszawa z okazji np. rocznic Powstania Warszawskiego....

Dlatego ja - nigdy nie podniosę zdecydowanie reki przeciwko środowisku kiboli. W środowisku księży też znajdą się czarne owce, ale księży też zawsze będę bronił.

Pozdrowienia
.
. 04.04.2020, 21:41
Szkoda że codzień nie są tacy prawilni, bohaterowie każdej ulicznej zadymy, dla mnie połowa z nich to przygłupy którzy tylko czekają żeby komuś zrobić krzywdę i chwalić się przed kolegami, do normalności dużo im brakuje
Ajdejano
Ajdejano 04.04.2020, 10:26
Do tego na różowo (wczoraj 23:00): trafiłeś w dychę. Dobra inicjatywa tych kiboli, należy to pochwalić, bo rzeczywiście "..to jest konkretna pomoc", chociaż fizyczne znaczenie tej pomocy - minimalne, ale znaczenie moralne - ogromne.
Jednak źle się dzieje, że niektórzy (przy takiej okazji) wylewają kubła pomyj na rząd, zapominając że to ten pisiorski rząd jest głównym walczącym z wirusem.
Jeżeli ludzie wylewają pomyje na lokalne, samorządowe, "polytycne" dziadostwo -robią bardzo dobrze. Tę lokalną, samorządową swołocz trzeba gonić na każdym kroku. Oni muszą wiedzieć, że są ropiejącym wrzodem na ciele lokalnej społeczności.
.
. 03.04.2020, 22:53
Dwoch zolnierzy niezlomnych wyszlo z szafy, jeden do polowy - jeszcze sie zastanawia, a czwarty jeszcze w konspiracji. To i tak jest postep, bo psiakom ze schroniska pomagali zupelnie zamaskowani.

B
B 04.04.2020, 09:44
Do czego pijesz , pochwal się może w jaki sposób twoja osoba pomogła
WuPe
WuPe 05.04.2020, 19:23
Każdy pomaga przekazując ogromne kwoty w podatkach na utrzymanie schroniska.
..
.. 04.04.2020, 00:23
A może przygłupie nie pomyslales że mają zakryte twarze bo nie oczekują poklasku i nie robią tego na pokaz. Na innych stronach maja zakryte. Jak następnym razem będziesz chciał się ze*** przez internet to zadań sobie pytanie co ty zrobiłeś żeby pomóc, oprócz pierdzenia w fotel i narzekania.
Zawsze
Zawsze 06.04.2020, 13:39
ktoś się lansuje. Powtarzam -nie wierzę politykom!
Nie
Nie 06.04.2020, 13:27
wierzę politykom.
...
... 03.04.2020, 17:57
A to rzad i ministerstwo nie pomaga ze ludzie zbiorki robia ? Gdzie nfz i ministerstwo ?
Ładny, ale tylko gest
Ładny, ale tylko gest 03.04.2020, 23:00
Przy calym szacunku do tych chlopcow i ich gestu, ale - tak jak z Owsiakiem, tak i z tymi podarkami - to jest zapotrzebowanie mniej wiecej na poltora dnia. Reszte pokrywa wlasnie rzad, wlasnie ministerstwo. Kobyla ktora ciagnie wszystko, a ktora jest obijana kijem przez kazdego byle paprocha na drodze.

Dlatego coraz wiecej ludzi sie zastanawia, czy te akcje pomagaja sluzbie zdrowia, przed wszystkim dlatego, ze powstaje wrazenie, ze te spoleczne zasoby to jest 30%-45% tego co jwst wykorzystywane. W rzeczywistosci promil. Najprzychylniej liczac.
Blacha
Blacha 03.04.2020, 17:51
Brawo chłopaki. Wszyscy pomagamy jak możemy , jedni więcej inni mniej ale Ja się pytam GDZIE SĄ NASZE WŁADZE ZARZĄDZAJĄCE SZPITALEM, GDZIE JEST RADA POWIATU. Dobry tytuł artykułu „I to jest konkretna pomoc” - jest bo chłopaki stanęli na wysokości zadania w przeciwieństwie do naszych Radnych. Ciekaw jestem tylko czy za te codzienne posiedzenia przysługuje im dieta bo jak tak to jest śmiech na sali i kompletny wstyd. Czołem
The Bill
The Bill 04.04.2020, 10:43
.... jeszcze Rada Nadzorcza TCZ ???????
Gość
Gość 03.04.2020, 19:57
Odnajdą się przed wyborami.
BRAWO WY
BRAWO WY 03.04.2020, 17:26
...no właśnie, kibice i inni zwykli ludzie, czasami starsze panie szyjące maseczki ze zwykłego materiału, więc przed wirusem nie uchroni, ALE TO SĄ WIELCY LUDZIE, CHCĄCY POMÓC POMAGAJĄCYM. BRAWO!!! A gdzie partie polityczne, wszystkie i z prawa i z lewa i te ze środka??? Gdzie ich liderzy czyżby brakowało kasy na partyjnych kontach??? Konferencje prasowe i brylowanie w rękawiczkach nitrylowych wszelakich kolorów to ich obecny żywioł, ale zrobienie czegoś takiego jak Ci kibice to już nie. Odmówiono też wykonywania częstych testów personelowi pełniącemu dyżury. Mam bliską styczność z ochroną zdrowia i wiem jak jest na prawdę a jakie kłamstwa fundują nam media i sami politycy. Najgorsze że nic z tym zrobić nie można. Czasami jednak bycie nieświadomym jest lepsze bo nerwy mamy wtedy zdrowsze. JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM LUDZIOM POMAGAJĄCYM TYM KTÓRZY POMAGAJĄ.
Millitsonkatrowan
Millitsonkatrowan 03.04.2020, 17:22
Czapki z głów! Zdrowia panowie, 1910 latek!!!
te życzenia również dla nas Tomaszowian
Gość
Gość 03.04.2020, 17:11
Brawo! To jest pomoc, wszystko to, co teraz potrzeba. A nie jakieś tam kisielki i ciasteczka. Komuś tu powinno być głupio....
Katrin
Katrin 03.04.2020, 16:30
Na nich zawsze mozna liczyc od nich trzeba sie uczyc chyle czola
AK-47
AK-47 03.04.2020, 16:01
Aż chce się powiedzieć: Tusku matole! Tak pomagają Kibole!....
to ja "dodatkowa szabla" z poczty na protonmail
to ja "dodatkowa szabla" z poczty na protonmail 03.04.2020, 16:27
Nie chce Cie denerwowac nadmiernymi komplementami, wiem jak bardzo tego nie lubisz, ale AK-47, prosze dbaj i Ty o siebie, byc po zarazie jaka pewnie nas zdziesiatkuje, Ty sie ostal i dalej tu komentowal. Piszesz bardzo dobrze i wiedz ze chyba zawsze nie tylko we wlasnym imieniu. Mam nadzieje, ze jestes siklnym facetem i wirus Ci nic nie zrobi. Ktos musi pozostac i pilnowac Tomaszowa, rowniez NaszegoTomaszowa. Trzymaj sie i uwazaj na siebie!
AK-47
AK-47 03.04.2020, 17:23
Nie tylko nadmiernych....w ogóle też.
AK-47
AK-47 03.04.2020, 17:19
Nie tylko nadmiernymi....w ogóle też.
Ryki
Ryki 03.04.2020, 16:16
brawo kibice

Pozostałe