Jednak bez koronawirusa

  • 03.04.2020, 21:39
  • Mariusz Strzepek
Jednak bez koronawirusa
Mamy dla Was dobrą wiadomość. Znamy już nieoficjalnie wyniki badań pacjenta, który trafił dzisiaj do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Okazuje się, że nie był on zarażony koronawirusem. Chyba cały personel TCZ odetchnął z ulgą. Przypominamy, że oddział został mimo wszystko zdezynfekowany, a pracowników z kontaktu izolowano.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 05.04.2020, 19:08
A to na tym oddziale nie noszą maseczek i nie kierują się zdrowym rozsądkiem?
Pracownik SOR
Pracownik SOR 04.04.2020, 20:42
A na SORZe robią testy??? Bo do wczoraj jeszcze takich nie robili
Lekarz TCZ
Lekarz TCZ 04.04.2020, 18:10
Jednak już jest Korona w SOR-ze. Potwierdzony pacjent. SOR zamknięty. Wczoraj karetka przywiozła go z DPS do oddziału zakaźnego z podejrzeniem. Lekarz mądry z zakaźnego chyba "na oko stwierdził" że to nie korona i odesłał do SOR gdzie wyszedł pozytywny. Brawo dla super sprawnego oddziału zakaźnego !!!
Do Lekarza z TCZ
Do Lekarza z TCZ 04.04.2020, 22:03
Z którego DPS-u przywieźli, bo DPS-y z Farbiarskiej i Polnej są zamknięte dla odwiedzających i mieszkańcy nie mogą ich opuszczać. Są w kwarantannie. Bo jeśli ktoś z mieszkańców jest chory to znaczy, że któryś z pracowników musi być chory :(
Pracownik TCZ
Pracownik TCZ 04.04.2020, 11:51
Panie Lekarzu TCZ... Wirus utrzymuje się w powietrzu nawet 3h a na powierzchni 24h... Ale jak się słyszy że najważniejsze jest w śród lekarzu żeby oddziałów nie zamykali bo dyżury przepadną... To szkoda gadać w ogóle... A maseczki dobrze stosowane też chronią... Zresztą o czym mowa skoro lekarze w TCZ chodzą w tych najlepszych a personel który ma kontakt największy z chorymi w zwykłych szmatach... Pozdro dla normalnych... A lekarza życzę rozumu i odpowiedzialności a nie gnania w trupach do celu ( tj. Pieniędzy)
B&M.D.
B&M.D. 04.04.2020, 09:59
Dziekujemy Panu za codzienne informacje o sytuacji naszego miasta w tym trudnym dla wsżystkich czasie. Pana praca jest dla nas bardzo ważna ì potrzebna. Dziękujemy z całego serca ❤
RG
RG 04.04.2020, 08:24
Co z tzw tarczą dla przedsiębiorców, czy "nabraliście wody w usta" ? Rządzący mylą przychód z dochodem . Rzucają medialnie kwotami. Gazeto !!! Redaktorze do pracy, obnażcie prawdę o pomocy.
MS
MS 04.04.2020, 10:41
Za chwilę. To jest sporo stron do przeczytania i analizy.
RG
RG 04.04.2020, 17:00
Słowo analiza się źle kojarzy, przecież to widać czarno na białym. Dawać, żeby dać jak najmniej. Zamydlić z hukiem!!!
Lekarz TCZ
Lekarz TCZ 04.04.2020, 02:03
Drodzy Tomaszowianie i okoliczni mieszkańcy po co nosicie maseczki na swiezym powietrzu - przeciez wirusa nie mamy na otwartym polu lub w pobliżu lasu. Zastanówcie sie czy to nie glupota.... sąsiad nosi, ja tez założę. Nie robcie debilizmu na miescie. Ludzie chorzy powinni je nosic, a nie zdrowi. Poza tym maseczka nie chroni w 100% od wirusów. W przyszlym roku jak bedzie fala zachorowań na grype to rowniez prosze zalozyc maseczki??
Ew
Ew 04.04.2020, 17:26
Nie moge uwierzyć, że to napisał lekarz.
Ja Guar
Ja Guar 04.04.2020, 16:42
Ja zakładam duży worek foliowy na głowę. Ja nie zarażam i sam się nie zaraże. Tylko trochę źle widać bo paruje.
,.,
,., 03.04.2020, 23:43
Nieoficjalnie, to od 15 było wiadomo. Znowu się udało. Prędzej czy później, przy tej organizacji pracy sor-u, izby przyjęć ta franca nas dopadnie... Szkoda tylko, że nie będzie winnego. A najbardziej poszkodowani będą ludzie z pierwszej linii frontu.
Niech wargi moje zaczną chwalic
Niech wargi moje zaczną chwalic 03.04.2020, 22:08
Panie Mariuszu, kocham Pana! Z trwogą tu zaglądam w ostatnich tygodniach - z oczywistych względów, ale są chwile, gdy dodaje Pan mi otuchy.

Nie ma koronowirusa, ale - jak Pan sądzi - kiedy epidemia nas w Tomaszowie dopadnie? Baby nawet widze w samochodach w maseczkach :O a po przyjsciu do domu żalą sie, ze sie w chlodnawym kwietniu spocily :)) Troche beka, co? Ale, ale ...przepraszam, nie czas na nią, w trakcie zarazy. To nie Dekameron.

Mnie to troche smieszy, ale po chwil strach mnie tez dopada. Co robic Redaktorze, co robic? Skoro twierdzi Pan, ze "Zdrowia sobie nie wymodlimy" Do tej pory modlitwa mi pomagała otrzepac se z lęku, podstawowe sprawy wokol siebie zalatwiac. Teraz mam sie nie modlic?
Pracownik
Pracownik 03.04.2020, 22:00
Co to znaczy nieoficjalny ?!
MS
MS 03.04.2020, 22:03
To znaczy, że informacja jest z wiarygodnego i pewnego źródła ale nie została rozesłana w ramach oficjalnego komunikatu.

Pozostałe