Już jutro! Tomaszowianin w Szansie na sukces!

  • 04.04.2020, 21:14
  • redakcja
Już jutro!  Tomaszowianin w Szansie na sukces!
Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa wystąpi jutro (niedziela 5 kwietnia o godzinie 15:15), w programie „Szansa na sukces” w TVP2. Odcinek poświęcony będzie twórczości zmarłego niedawno Zbigniewa Wodeckiego. Tomaszowianin zaśpiewa piosenkę „Opowiadaj mi tak”. Występ będzie oceniany przez jury i publiczność. Zachęcamy do kibicowania przed telewizorami i sami trzymamy kciuki za Mateusza!

Mateusz Włodarczyk z Tomaszowa wystąpi jutro (niedziela 5 kwietnia o godzinie 15:15), w programie „Szansa na sukces” w TVP2. Odcinek poświęcony będzie twórczości zmarłego niedawno Zbigniewa Wodeckiego. Tomaszowianin zaśpiewa piosenkę  „Opowiadaj mi tak”. Występ będzie oceniany przez jury i publiczność. Zachęcamy  do kibicowania przed telewizorami i sami trzymamy kciuki za Mateusza!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opowiadaj mi tak” w oryginalnym wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

..
.. 04.04.2020, 22:25
Przesłuchałem parę razy. Cieszy to,że jest kolejny talent z TM. Ja bym wybrał Panią Justynę w tym przypadku,, warsztat obróbki głosu,, Chłopaki może dadzą radę i zobaczymy .Mam nadzieję ,że się uda trzymamy kciuki . też się podobało i mnie.
Powodzenia!
Powodzenia! 04.04.2020, 21:25
Chłopak z pasją. Bez dwóch zdań. W tVoP świetnie wypadł.

Pozostałe