BEZPIECZNE DNI GMINY INOWŁÓDZ

  • 21.10.2017, 16:28
BEZPIECZNE DNI GMINY INOWŁÓDZ
Wójt Gminy Inowłódz wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim Komedą oraz Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zapraszają do udziału w akcji „BEZPIECZNE DNI GMINY INOWŁÓDZ”, która odbędzie się w dniach 23-24 października 2017 r (poniedziałek - wtorek)

Pierwszego dnia (23 października – poniedziałek) organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców do Remizy OSP w Inowłodzu na godzinę 13:30.

W programie przewidziano prezentacje na temat zasad bezpieczeństwa podczas ogrzewania i dogrzewania pomieszczeń oraz prelekcję jak uchronić się przed nieuczciwą firmą wyłudzającą pieniądze oraz kradzieżą „Metodą na wnuczka”.

 

Drugiego dnia (24 października – wtorek) organizatorzy do udziału zapraszają dzieci i młodzież w Publicznym Gimnazjum w Inowłodzu i Publicznej Szkole Podstawowej w Inowłodzu od godziny 12:15.

Przeprowadzony zostanie trening ewakuacji uczniów oraz szkolenie z zakresu bezpieczeństwa na drodze, Ponadto dla klas gimnazjalnych i klas siódmych szkoły podstawowej odbędzie się wykład „Jak uchronić się przed dopalaczami

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe