Nowy zarząd spółki Lechia SA

  • 29.04.2020, 15:47 (aktualizacja 01.05.2020, 21:38)
  • Mariusz Strzepek
Nowy zarząd spółki Lechia SA
Rada Nadzorcza spółki Lechia SA, w skład której wchodzą: Marta Tokarska-Zdulska, Grzegorz Glimasiński oraz Anna Majewska, oddelegowała dziś ‒ zgodnie z art. 388 § 1 Kodeksu spółek handlowych ‒ p. Annę Majewską do zarządu spółki. Następnie p. Anna Majewska powołała samoistnego prokurenta, którym został Michał Farmas. 

Dziś (29 kwietnia 2020 r.) zarząd wraz z radą nadzorczą udał się do obiektów zarządzanych przez spółkę celem komisyjnego otwarcia. Po przeprowadzeniu czynności organizacyjnych pani Anna Majewska wróci w poczet rady nadzorczej. Spółkę będzie reprezentował pan Michał Farmas. Do jego najważniejszych zadań będzie należało przygotowanie zaległego sprawozdania spółki, wdrożenie działań naprawczych i działań związanych z łączeniem spółek,  zapewnienie ciągłości dyscyplinom ‒siatkówce i piłce nożnej. Zadaniem strategicznym, które zostało postawione przed prokurentem Michałem Farmasem oraz Romanem  Derksem, prezesem Tomaszowskiego Centrum Sportu, będzie konsolidacja wszystkich miękkich dyscyplin sportowych w ramach jednej spółki – TCS.

Michał Farmas 

Michał Farmas ukończył wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowo skończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, studia menadżerskie Audyt i Kontrola Wewnętrzna w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, odbył  również szkolenia z zakresu audytu wewnętrznego oraz kontroli w administracji rządowej. W swoim dorobku zawodowym Michał Farmas ma na koncie m.in. pracę w Ministerstwie Sportu i Turystyki. W latach 2012–2016 był dyrektorem w Departamencie Kontroli i Nadzoru, pełnił również funkcję rzecznika dyscyplinarnego w ministerstwie, był też przewodniczącym Rady Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obywatel
obywatel 30.04.2020, 12:14
Kochani zamknąć to dziadostwo i poszerzyć park miejski dla mieszkańców a nie dotować z naszych pieniędzy Panie Prezydencie jak biznes nie idzie to się go zamyka a nie dokłada ze wszystkich stron niech Pan pamięta że my wiemy jako mieszkańcy że to z naszych pieniędzy jak Pan zrobi podwyżki wody ścieków ciepła podatków to my za to płacimy a MY wolimy co innego nie może być tak że 100 osób bawi się za pieniądze 60 000 miasta
Polak Polakowi Polakiem
Polak Polakowi Polakiem 30.04.2020, 15:14
MY też chcemy co innego! Dlaczego akurat park? Hańba! Jedna jest racja, lecz ona jest przy nas
na szczęście nie woźny
na szczęście nie woźny 30.04.2020, 10:06
Brawo! Lechię doposażyć, znowu ktoś sobie samochód wymieni. A w sektorze szkół podstawowych i przedszkoli zwalnia się pracowników administracji i ucina im etaty. Panie sprzątające, panowie woźni tracą masowo pracę, mają zmieniane umowy z całych etatów, na 3/4. Mimo, iż pracują za najniższą krajową. Takie to proludzkie działania w UM. Ale tych ludzi nie widać, oni nie wyjdą na ulice, nie przyjdą pod UM, są za słabą grupą, zbyt mocno zastraszoną. A Lechię widać, Arenę Lodową widać. Urząd Miasta - działa!
Orzeł
Orzeł 30.04.2020, 10:21
A dlaczego mają nie wyjść na ulicę ? Brać taczkę i pod UM
na szczęście nie woźny
na szczęście nie woźny 30.04.2020, 16:47
Bo się boją! Doczytałeś? To nie są młodzi, doskonale radzący sobie na rynku pracy, z kontem na LinkedIn ludzie. To są osoby w średnim i bliżej przedemerytalnego wieku. Mają rodziny, chcą jeść i godnie żyć. A pracują naprawdę ciężko i uczciwie. Placówki oświatowe dostały odgórne polecenia likwidacji i ograniczenia etatów. Jak myślisz kto pierwszy poleci w takiej sytuacji?
P.
P. 29.04.2020, 23:59
Człowiek orkiestra, ciekawy jestem kiedy spał?
Ajdejano
Ajdejano 29.04.2020, 20:22
Czarno widzę sprawę LECHII z tym gościem z warszawki. Dużo uczelni zaliczył, w wielkich urzędach urzędował, ale praktyka....... jaka ???
Czarno to widzę.... Z zapartym stolcem będę oczekiwał na jakieś konkrety..... Konkrety....KONKRETY.... Panowie !!!!.
Nie: baju, baju, wielcy faceci z wykształceniem po prawie i administracji i po czymś-tam jeszcze, wielcy urzędnicy, ale: konkrety.... KONKRETY .... Panowie !!! JUż nie takich gigantów widziałem.
Jak mawiali ruscy: pażiwiom - uwidzim, riebiata !!!
Kosiba
Kosiba 29.04.2020, 23:19
Do lekarza byś poszedł
Yyy
Yyy 29.04.2020, 21:19
2012 -2016 dyrektor wydziału audytu i nadzoru w ministerstwie ... to mała praktyka????
Ajdejano
Ajdejano 29.04.2020, 23:36
Czy widziałeś "osiągnięcia" tego dyrektora w tym ministerstwie ?! Jeśli nie widziałeś - to nie pultaj się tak bardzo. Więc, nie twierdziłem, że znam jego osiągnięcia w ministerstwie, bo samo zatrudnieni w ministerstwie nie musi automatycznie dodawać splendoru. I powtórzę: już nie takich gigantów widziałem. I nie podniecaj się takimi "dobrze ułożonymi" urzędnikami.
Jak mawiali ruscy: pażiwiom - uwidzim, riebiata !!!
I to potwierdzam.
kosiba
kosiba 30.04.2020, 08:24
gdzieś w oddali słychać nawoływania , Janku lekarz czeka !!!!
Ajdejano
Ajdejano 01.05.2020, 15:57
Jak mawiali ruscy: pażiwiom - uwidzim, riebiata !!! Nie masz nic lepszego ?!?! Leszku ?!
HEJTER
HEJTER 29.04.2020, 18:11
Skłodowskiej-Curie nie Curie-Skłodowskiej ANALFABECI!!!
hh
hh 29.04.2020, 21:21
UMCS - (...) Curie Skłodowskiej :)
KibicRKS
KibicRKS 29.04.2020, 16:14
Wygląda,że w końcu jakiś gościu z doświadczeniem się tym zajmie oby mu się udało. Powodzenia panie Michale!

Pozostałe