Można nie lubić Biedronia, ale po co go malować?

  • 02.05.2020, 18:50 (aktualizacja 06.05.2020, 18:04)
  • redakcja
Można nie lubić Biedronia, ale po co go malować?
W oknie Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce wisiał plakat kandydata na prezydenta zjednoczonej lewicy. Najwyraźniej ktoś nie przepada specjalnie za Robertem Biedroniem i okno Stowarzyszenia pomalował farbą w sprayu. Oczywiście nie pochwalamy chuligańskich zachowań.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henryk
Henryk 01.06.2020, 19:21
Towarzystwo i polityka !!!! Biedroń za chwiejny gość jest,nie nadaje się !!!! i złotówki dla towarzystwo już nie przekażę,bo nie !
m&m
m&m 06.05.2020, 10:39
Czyli to całe towarzystwo jest organizacją polityczną? Czemu się dziwią, że im mażą po oknach? Błąd Owsiaka w skali mikro- teraz połowa będzie ich kochać a połowa gardzić. A wydaje mi się, że niektóre formy aktywności powinny być chronione przed tym szambem, które się tu wylało.
Zarząd TTMiOnZ
Zarząd TTMiOnZ 05.05.2020, 15:53
Okno już jest czystę nie ma ani śladu po pomalowaniu przez wandali.
WuPe
WuPe 05.05.2020, 11:06
Facet jest dwulicowy. Na prywatnych profilach społecznościowych rynsztok, w tv i wywiadach miły, uśmiechnięty, kochający wszystkich pan. Która osobowość jest prawdziwa? Może być tak, że kocha zwierzątka jak Tusk ceny benzyny, czyli przed wyborami cacy, a po wyborach wszystko jedno. Taka to mentalność ludzi bez wartości i konsekwencji. Istnieje wysokie ryzyko oszustwa.
.
. 05.05.2020, 14:23
Syndrom DDA (zachecam googlnąć i wybrać samemu najbardziej wiarygodne źródło)

Dorosłe Dziecko Alkoholika. Przemocowca do tego.

U Biedronia to widać jak na dłoni. Impulsywny i chwiejny milutki: po sekundzie zaczyna atakować. Z boku można się z tego pośmiać, ale niech ktos taki zacznie dcydować o Twoim życiu...

Ja z tego się nie naśmiewam, być może sprawdziłby się w innym zawodzie no ale nie do polityki. Bo co? Będzie się teraz mścił na tych którzy mają normalne rodziny z dziećmi, a on nie?

Prezydentem powinien być ktoś kto liznął życia z tej strony co większość Polaków. Spłodził dzieciaka, z raz żoną się popsztykał w kuchni i musiał spać na sofie... samo życie.

Gość jednak ostatecznie zatwierdza ustawy które dotyczą nas wszystkich. O to życie powinien się chociaż otrzeć.
grafik
grafik 04.05.2020, 09:30
który elektorat jest teraz zły, że mu wyborców POdbiera???
Królik
Królik 03.05.2020, 07:04
Od czytania tych komentarzy można dostać raka. Ludzie skąd w was tyle żółci? Ja wiem skąd. W życiu wam nie wyszło i staracie się swoim gównem wysmarować innych, bowiem nikt szczęśliwy, spełniony takich rzeczy nie robi. Tylko frustraci z malym przyrodzeniem.
Ajdejano
Ajdejano 04.05.2020, 13:53
I tego raka jeszcze nie dostałeś ???
Czyli, może nie jest tak źle - co, rakowcu ???
Nikt nie myśl o gównie, tak jak Ty. Masz jakąś obsesje tego gówna ???
Nie przyszło Ci do tej Twojej główki, że KAŻDY MA PRAWO do wyrażania swoich poglądów, które inie muszą się zgadzać z Twoimi i innych poglądami ?!
?
? 03.05.2020, 10:25
Tym razem co Cię uraziło? Gdyby Ci kadzono, byłoby ok. Tutaj nie ma 1 slowa o Tobie, zadnej sugestii. Jak w wiekszosci moich komentarzy, jesli nie wszystkich. Oddychać nie mozna, bo sie obrazisz.
ooo
ooo 02.05.2020, 19:55
Na pewno nie wytrzymał jakiś chrześcijanin , bo oni zawsze mają rację. No coż lepsze to jak stosik palny...
WuPe
WuPe 05.05.2020, 11:19
Wydaje mi się, że to ludzie świeccy, dwulicowi palili innych na stosach, czyli raczej dzisiejsza lewica😎
?
? 02.05.2020, 19:10
Nie sadze by zrobil to ktos kto Biedronia nie lubi. Twarz zachowana, czyli: patrzta jak nas szykanują.
Okno niezniszczone, do zmycia scierą nasączoną denaturatem.

2. Towarzystwo koszenia hajsu na psiaczki nie widzi nic niestosownego w agitacji politycznej? Warto wziac pod uwage gdy beda zebrac o 1% czy tam przy innej okazji.

3. Banery Witko, teraz Dudy zawsze przed wyborami ciete sa przy Rondzie Tomaszowskich Olimpijczyków i na Osiedlu Hubala I.

Tolerancja na gebie nóż w ręku :(
WuPe
WuPe 05.05.2020, 11:22
Właśnie, prośba o przekazanie 1% i agitacja wyborcza kontrowersyjnego kandydata, to nieporozumienie.
Radziu
Radziu 02.05.2020, 22:54
Ktoś po prostu wyżej nie sięgnął i dlatego nie zamalowal
.
. 03.05.2020, 16:18
Dlaczego nie siegnał? Bo nie chciał sięgnąć, a nie ze nie mogl siegnac. Zawsze mozna siegnac, tylko trzeba chciec.
Ajdejano
Ajdejano 02.05.2020, 22:09
Czyli - Twój wpis,jakby potwierdzał mój wredny wpis powyżej. Rzeczywiście, może nie chodziło o tego gościa, przy którym bałbym się schylić po mydło w męskiej łaźni , tylko o to towarzystwo d/s zwierząt, które tak kocha m.innymi lewackich facetów, których boją się heteroseksualiści.
?
? 03.05.2020, 03:07
Nie napisałem, ani nie zasugerowałem, że sami sobie zasmarowali szybę, a jedynie tyle, że nie wierzę że ktoś kto nielubi Biedronia to zrobił.

Szans – nawet na drugą turę – nie ma żadnych, jest sporo wątpliwości co do fiansowania wypasionej kampanii, które będą wychodzić jak zaczną się rozłazić – bo to jest sezonowa partia a on tam bardzo despotycznie zarządza, więc ma na pewno masę wrogów we własnej partii. I to są zwykle ludzie, którzy w polityce upratrują jedynej szansy na w miarę stabilne życie – bez wykształcenia (w sensie nie śmieciowego), bez doświadczenia (jak wcześniej), wiec są zawiedzeni, a będą jeszcze bardziej.

Zatem idiotyzmem byłoby dewastować komuś takiemu jakiś tam baner nawet przy emocjach sięgajacych zenitu. A wobec Biedronia takich nie ma. Przeciwnicy traktują go jako kolorowy plankton. I nie przez jego homoseksualizm, bo i Zaradkiewicz, a i wielu z PiSem zwiazanych też pewnie jest homo, a za krzykliwy populizm. To jest prosty chłopak po olsztyńskiej politologii. Już Śmiszek coś tam więcej sobą reprezentuje niż Robert. Chłopak z nizin, który na chwilę trafił na salony.

Pozostałe