Dwa kolejne Puchary Świata w łyżwiarstwie szybkim w tomaszowskiej Arenie Lodowej!

  • 02.05.2020, 19:02 (aktualizacja 04.05.2020, 16:23)
  • Mariusz Strzepek
Dwa kolejne Puchary Świata w łyżwiarstwie szybkim w tomaszowskiej Arenie Lodowej!
​​​​​​​Międzynarodowa Unia Łyżwiarska (ISU) ogłosiła daty i miejsca zawodów w ramach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w sezonach 2020/2021 oraz 2021/2022. W obu na liście gospodarzy ponownie znalazł się Tomaszów Mazowiecki.

W tym roku nasze miasto ma szansę znów gościć najlepszych panczenistów świata. Ich rywalizację na lodzie w Arenie Lodowej Międzynarodowa Unia Łyżwiarska zaplanowała wstępnie na 13-15 listopada. W sezonie 2021/2022 Tomaszów Mazowiecki będzie gospodarzem pucharowych zawodów od 12 do 14 listopada 2021 r.

Jak zaznacza ISU, sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest stale monitorowana i decyzje dotyczące organizacji poszczególnych zawodów będą podawane na bieżąco. Mamy  nadzieję, że wszystko wróci do normy jak najszybciej i imprezy łyżwiarskie odbędą się w planowanych terminach.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hhhh
hhhh 04.05.2020, 12:15
Z całym szacunkiem dla dyscypliny, ale czy to jest dobry moment, byśmy spraszali cały świat? 13-15 listopada, czyli początek sezonu łyżwiarskiego. Nie wiemy kto, z czym przyjedzie. Tomaszów nie ma infrastruktury hotelowej. Działacze, trenerzy, zawodnicy śpią w obrębie powiatu ( Mazowiecki, hotele w Spale, Górski, Janosik...) Duże ekipy między innymi z Chin, Rosji, USA... Kumulują się w Arenie, w autobusach dowożących z lotnisk, z miejsc noclegowych na Arenę. W świetle pandemii, pomysł na 6!
menel
menel 03.05.2020, 17:55
Proponuje te dni zrobic wolnymi i platnymi dla mieszkancow miasta
Duda2020 #GłosujeKorespondencyjnie #CieszęSię
Duda2020 #GłosujeKorespondencyjnie #CieszęSię 02.05.2020, 19:29
Przed 2014 rokiem moglibysmy o czyma takim pomarzyć... czy nie?
antypis
antypis 02.05.2020, 21:00
Namawiasz do głosowania na człowieka notorycznie łamiącego Konstytucję - kim ty jesteś?
!
! 03.05.2020, 00:55
Po co się tu tak podniecać, kto chce zagłosuje na swojego kandydata, kto nie chce nie zagłosuje, może go akurat jeszcze nie ma. Jedni będą wybierać inni nie.
Każdy jednak ma PRAWO iść na te wybory i zagłosować jak chce i czuje taką potrzebę... reszta to tylko techniczna strona samych wyborów. Nikt nikogo do niczego nie przymusza!
To, że niektórzy kandydaci są lekko ułomni lub słabi, z zerowym lub bez jakiegokolwiek elektoratu, no cóż takich mamy wybrańców - kandydatów. Nie masz na kogo zagłosować "mistrzuniu"nie głosuj, a nie zabraniaj innym tego zrobić.
Przecieki danych, koronawirus, brak demokracji, SN, TK, łamanie Konstytucji itd. to tematy zastępcze, by podważyć te wybory.
Kto chce niech zagłosuje na swojego Prezydenta RP.
Duda2020 #Głosuję #CieszęSię
Duda2020 #Głosuję #CieszęSię 03.05.2020, 03:58
O to chodzi.

Gdyby Kidawa miala jedynje z 5 % mniej w sondazach, zadnej gadki o zagrozeniach epidemicznych by nie bylo. I wybory odbylyby sie w normalnym trybie. Kandydatka zdefraudowala sie sama, okazala sie prostaczką, no to teraz panika - nie wiadomo co robic. O! To moze wirusem?

PiS zgodzilby sie na przelozenie na jesien... Do jesieni by sondaze Kidawie nie wzrosly, żądaliby przelozenia za rok. Za rok nadal by nie wzroslo, żądaliby przelozenia za dwa lata... W nieskonczonosc tak mozna odwlekac.

Kaczynski nie powinien ulegac zadnym szantazom. Przy okazji wprowadza PKW na wyzszy poziom. W wielu osciennych krajach korespondencyjne glosowanie maja za sobą. Nie ma zadnego powodu by u nas tego nie zrobic.

Ale... w sumie dobrze, ze jest ten dym.Ten niemiecki portalik Nasze Miasto, juz ewidentnie bierze udzial w kampanii. We wszystkich wojewodztwach te mutacje daja na przyklad niusa o tym, ze kolo z firmy ktora ma kopertowac te karty wyborcze, zalapal koronę... :)) Dobrze dobrze, mam tez troche screenow z poprzednich kampanii, tez bylo ciekawie.

Ze te mniejsze lokalne w Polsce sa politycznie zaangazowane - juz pal szesc, zwykle naleza do osob z polityka zwiazanych, ale ze Polska Press tak otwarcie to robi... nooo to bedzie fajny case.

Z Kaczynskiego juz wprawdzie rzadziej robi sie wariata, ale jednak tak wyszydzane jeszcze niedawno jego tezy - sprawdzaja sie co do slowa. O zniemczeniu wiekszosci mediow regionalnych - jedynie po cichu mowilo sie gdzies gdzie ktos robil jakas kariere, dzis fakty sa tak mocne, ze zaczynaja sie kruszyc nawet najbardziej zakomuszone wydzialy na UW. Studenci byli juz od 10-15 lat przeciwko 3RP (choc z reguly lewicujacy by bylo jasne - bo to jest jedynie humanitarny swiatopoglad, poza tym rodzina jest jednak opresyjną instytucja i to sie widzi co najmniej od lat 60-tych i kto ma choc odrobine innych perspektyw, to nie pęta się do końca zycia ani malzenstwem ani kredytem, to tylko w takich chu.jowych miasteczkach gdzie zdycha sie w smogu, wydaje sie to jedyna opcją), no ale to sie mowilo, aaa bo nieuki nie chca sie uczyc, to grzebią wykladowcom w zyciorysach. Teraz, po pierwszej kadencji, gdy wielu zastraszonych wczesniej widzi, ze dobra zmiana jest realna, juz nawet czesc kadry zaczyna przebakiwac, ze Polska pookrągłostołowa jest do ***. Zatem te stare dziady 60-70 lat, kiedys przeciez musza powymierac, zejsc z katedr, wejda ludzie rowniez tak myslacy. Habilitacje jakos mozolnie w tych trudnych warunkach czesc zrobi no i beda przynajmniej uczeknianymi profesorami. Zobaczymy kto bedzie za 10 lat rektorem po Palysie. Senat narazie jest z dziadow zlozony, no ale za 10 lat to czesc po 8 dych by juz miala... Bardzo jestem ciekaw.

Dzis to zaczyna byc kolejny festiwal solidarnosci. 30 lat postkomunizmu jprld...

3RP - niesprawiedliwa, promujaca podzial 10 % spoleczensta versus reszta. Takze czas to wyj.ebac do gory nogami.

Ze robi to 70-latek z doktoratem, zamiast 20 latka po maturze, to bardzo dobrze. Duzo przezyl, mase kanali spotkał, wie komu warto zaufac a komu nie.
Olek
Olek 04.05.2020, 00:14
chodzi ci o tego 70 latka z upierzem co jego ojciec zwał się Rajmund a kiedyś za młodu zaje... księżyc?? jak filmowy złodziej robi zmiany to muszą to faktycznie być dobre zmiany. w końcu wie jak to się robiło z FOZZ i kasa z porozumienia.
Ala
Ala 04.05.2020, 00:09
szkoda że w naszym szpitalu psychiatryka nie ma bo idealnie się nadajesz. żeby twoją głupotę w wypranym przez tvp mózgu zmierzyć to nie ma takiej skali. widać jaki kandydat tacy wyborcy.
A potrzebny ci?
A potrzebny ci? 04.05.2020, 09:09
Możesz skorzystać z porady prywatnie. A jeżeli chcesz na NFZ, to musisz poinformować się telefonicznie w szpitalu gdzie został przeniesiony, bo istniał od 2001 r. w budynku gdzie jest oddział zakaźny.
!
! 04.05.2020, 00:24
Alutka bez niepotrzebnej podniety. Na kogo ty będziesz głosować, masz w ogóle swojego kandydata?
Jeżeli tak, to spokojnie idź, zagłosuj na niego i czekaj na upragniony wynik jaki osiągnie. Wtedy to dopiero okaże się jakiego miałaś kandydata i jakim ty jesteś wyborcą. Kto ma, jak i w czym wyprany mózg, w jakiej to Tv, skali i czy wspomniany oddział jest dla kogoś niezbędny.
Czas na wybory Prezydenta RP.
Buduje, remontuje, urządza
Buduje, remontuje, urządza 02.05.2020, 21:34
Za to buduje, buduje, buduje...

Pozostałe