Logika neandertalczyka

  • 03.05.2020, 21:04 (aktualizacja 03.05.2020, 21:33)
  • Imię i nazwisko do wiadomości redakcji
Logika neandertalczyka
W serwisach społecznościowych popularny jest ostatnio tzw. "czelendż", który polega na porządkowaniu okolicznych lasów z porzuconych w nich śmieci. Mieliśmy okazję widzieć już dzisiątki zdjęć wstawianych przez rózne osoby, pokazujące pełne worki plastiku, puszek i butelek. To zacna, w naszej ocenie, inicjatywa. Szkoda tylko, że wtedy, gdy jedni sprzątają, inni śmiecą. W sumie może się to nawet wydawać w jakiś sposób logiczne, bo by ktoś mógł wykazać się sprzątanie, ktoś musi wcześniej narobić bałaganu. Niestety w ostatnim czasie pojawił się na ulicach, trawnikach i właściwie w każdym innym (nawet najmniej spodziewanym) miejscu, rodzaj śmieci. Są nimi jednorazowe rękawiczki. W okolicahc marketu Biedronka przy ulicy Mireckiego znajdziemy je wszędzie, nawet na drzewach.

.

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 04.05.2020, 23:38
Myślę, że neandertalczyk zdając sobie sprawę, że śmieci nie robiłby tego. Może troglodyta?
Józek
Józek 06.05.2020, 09:20
...a przy porcie jachtowym na Borkach tuż w jego okolicach jest syfff...jak na wysypisku śmieci...a ludzie z obsługi portu dlaczego nie sprzątają???jaka to zła wizytówka dla nich samych....flejtuchy!!!
Xx
Xx 04.05.2020, 14:32
No ludzie to świnie. Ważne żeby na zewnątrz się świecic a w środku to wielkie wieelkie świnie.
.
. 04.05.2020, 12:15
Kto mieszka na Nowym Porcie? Jakie tam są chałupy? Kiedy im w pierwszej kolejności wszystkie dróżki między domkami wasfaltowano dużo wcześniej od tych na Niebrowie (które robione są dopiero teraz mimo, że korzysta z nich kilkanaście tysięcy ludzi)? No?

(przy okazji, to samo zjawisko, podnoszenia standrdu dróg przy których mieszka w zasadzie kilka rodzin za publiczne pieniądze, ten sam proceder na osiedlu Kanonierów przy jednostce wojskowej przy Piłsudskiego. Uliczki Chodkiewicza, Czarneckiego itd. Full wypas. A wy biedaki z Niebrowa „mogliśta se” przyjść na wycieczkę jak do pałacu)

Tak było ostatnio za Zagozdona, któremu Platforma wszystko klepała, jedynie w dyskusjach przed głosowaniem pyszcząc najczęściej ustami Kowalewskiego (bardziej by zazaczyć jaki on mundry jest, niż by cokolwiek zmienić), który pojęczał, pojęczał a i tak to nie miało żadnego znaczenia na wynik głosowań.

Wyłażą z pieskami i śmiecą, potem jęczą że brudno. To samo ze smogiem, sami trują, ale w interncie pierwsi do jęczenia.
bystry obserwator
bystry obserwator 04.05.2020, 10:48
Skoro lekarze po interwencjach w terenie (np.przy wypadkach drogowych) porzucają rękawiczki ochronne w rowie, to czego spodziewać się od szaraczków? A takie zużyte rekawiczki medyczne opócz zanieczyszczenia środowiska, stanowić mogą jeszcze inne zagrożenia dla człowieka. Czy ktoś się nad tym kiedyś zastanawiał? Dlaczego lekarze tak robią?
klasku klask
klasku klask 04.05.2020, 12:17
lekarzy to tam mało, głównie ratownicy medyczni.

Czy nie? Czy klasku klask?
A może uuuuu łuuuuu łuuuu, żły Węgrzynowski im reklamówek do karetek nie dał i muszę wrzucać do rowu?

:))) Co? Jak to jest? Hahaha :))
znów ciężka noc?
znów ciężka noc? 04.05.2020, 12:54
Powiedz bo jestem ciekaw, co ci tam mocno zryło banie, bo chciałbym się od tego trzymać z daleka.
Gdzie tam widzisz rękawiczki medyczne, to przecież jednorazóweczki ze sklepu, twoi idole pijacy wyklęci obalają tam sobie conieco.
?
? 04.05.2020, 14:25
„bystry obserwator” napisał:
„Skoro lekarze po interwencjach w terenie (np.przy wypadkach drogowych) porzucają rękawiczki ochronne w rowie(...)”

Co mam więc widzieć odpowiadając na jego wpis?

Jak to jest?
amunaki
amunaki 04.05.2020, 09:49
śmieciarstwo jest wszędzie , pełno buteleczek po wódce i innych śmieci nawet są ludki co pielą ogródek i wyrzucają efekt swojego pielenia za płot , takie zachowanie wynosi się z domu
W którym miejscu
W którym miejscu 04.05.2020, 08:55
na ul. Mireckiego jest "Biedronka"? Chyba taka na 8 łapkach. Owszem jest, ale na ul.Nowy Port 1.
,
, 04.05.2020, 12:18
wow! Aleś mundry!
dz
dz 04.05.2020, 08:55
Na ulicach, w parkach, w rzece...Ludzie, którzy nie wiedzą do czego służy kosz, to bezmózgie Yeti. OGARNIJCIE SIĘ, bo wkrótce zamiast kwiatów zaczną rosnąć foliowe rękawiczki.
Tytus
Tytus 03.05.2020, 22:46
Nie ubliżaj neandertalczykom, te "osoby"zasługują na miano jedynie jednokomórkowców ,Ci bez masek podobnie, chyba że im zdrowie nie pozwala

Pozostałe