Wiesław Kmiecik szkoleniowcem kadry kobiet w łyżwiarstwie szybkim

  • 08.05.2020, 17:42 (aktualizacja 13.05.2020, 11:48)
  • Mariusz Strzepek
Wiesław Kmiecik szkoleniowcem kadry kobiet w łyżwiarstwie szybkim
​​​​​​​Związany z Tomaszowem Mazowieckim i Klubem KS Pilica  trener łyżwiarstwa szybkiego Wiesław Kmiecik poprowadzi kadrę narodową kobiet w biegach długich i średnich. Po krótkiej przerwie znów będzie dbał o sportową formę m.in. Karoliny Bosiek, naszej olimpijki z Piongczangu.

Jak poinformował Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, po rozwiązaniu umowy z dotychczasowym trenerem kadrowiczów Tristanem Loyą, grupę biegów średnich i długich podzielono na kadrę kobiet i mężczyzn. Za kadrę narodową mężczyzn w dalszym ciągu odpowiadać będzie Witold Mazur, natomiast na trenera kadry kobiet mianowany został Wiesław Kmiecik.

Kadrę kobiet na dystansach długich i średnich mają stanowić: Natalia Czerwonka, Karolina Bosiek, Magda Czyszczoń, Karolina Gąsecka i Natalia Jabrzyk. Obie Karoliny i Natalia Jabrzyk to wychowanki KS Pilica w Tomaszowie Mazowieckim, a Natalia Czerwonka od ubiegłego roku jest zawodniczką tomaszowskiego KS Arena Lodowa.

Od nowego sezonu jednym  z trenerów połączonej kadry juniorów i młodzieżowej będzie zawodnik KS Pilica Roland Cieślak.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdzisław
Zdzisław 09.05.2020, 17:25
Myślę, że Pan Kmiecik, to już nie ta epoka. Dziewczyną z kadry przydałby się ktoś pokroju Pawła Abratkiewicza.
Życzę im jak największych sukcesów.
t
t 09.05.2020, 20:54
no i zazdrosisz
Zdzisław
Zdzisław 09.05.2020, 21:08
Nie zazdroszczę, uważam, ze należy się im najlepszy trener i najlepszy sprzęt. Wiem, że nawet ze sprzętem z najwyższej półki w naszej kadrze są problemy :(.
Chciałbym, aby forma i wyniki naszej kadry zarówno żeńskiej jak i męskiej szły w górę.
t
t 09.05.2020, 21:32
ogólniki. I kłamliwe. Bo rzeczywiście, na parę łyżew nawet za 10 tysięcy nie wysupłali by grosza dla olimpijczyków. Niepoważny jest Pan, ale chce Pan zaszkodzić.
Zdzisław
Zdzisław 10.05.2020, 06:40
Nie będę wchodził w polemikę, bo nie o to chodzi, ale tak, znam kilku zawodników z kadry i wiem jak jest wewnątrz, żeby uprawiać sport zawodowy , to zawodnicy powinni mieć po kilka par łyżew, a tak nie jest :(. I po za tym, nie chce zaszkodzić, zależy mi aby Ci ludzie osiągali jak najlepsze wyniki. po prostu lubię uprawiać i oglądać ten sport. To jak szanowny "t" tak wiesz dokładnie, to jedno pytanie, Czy kadra zapewnia dodatkowy sprzęt do treningów np rower, czy trzeba go sobie kupić?
?
? 10.05.2020, 19:02
Zawsze będziesz narzekał. Rower, potem auto, bo przecież też często daleko trzeba jeździć.

W więkoszości tym młodym ludziom sport odmienił życie, nie chcę nikogo obrażać, więc powstrzymam się od podawania nazwisk, ale wystarczy poprzeglądać nagrnia z wywiadami z nimi, by poznać ich potencjał pozasportowy. Jednego zdania sklecić nie potrafią. To nie jest zarzuc, bo i Lewandowska na pierwszych galach mistrżów sportu PRzeglądu Sportowego wyglądała na zmokłą kurę i tyle też miała do powiedzenia, ale to też oznacza, że gdyby nie sport czy też małżeństwo z wziętym sportowcem, skończyłoby się w jakimś call center, albo w budzie na targu.

Nie jesteśmy zamożnym krajem, niech się cieszą, że mają Arenę. Każde zycie wymaga poświęceń. Nie ma roweru? Proszę sobie kupić. Minimum za 20 tysięcy pewenie oczekujesz, co?
Bronisław
Bronisław 10.05.2020, 19:47
20 tysięcy to minimum. W dzisiejszych czasach, by na poważnie uprawiać ten sport to pięc rowerów. Bo cztery pory roku i czasem słońce, czasem deszcz
Ajdejano
Ajdejano 09.05.2020, 00:21
I wyszło na to, że pajac spod wpisu nr 1 ma racją, a nie ja.
Gdzie ty jakakolwiek logika ???? Ja temu bucowi zarzuciłem, że po,prostu pier.... głupoty i chyba nie zdaje sobie sprawy, że po prostu obraża świetnego trenera. Ale moderator ma to wszystko w du.... i uważa, że najważniejsze jest to, aby nie obrazić głąba.
Dokładnie tak samom postępowała kiedyś komuna.
To była strażniczka naszej mentalności i naszego myślenia ("prawidłowego" myślenia).

Gdzie my jesteśmy ??? A w czarnej du.....

leśny przyjaciel
leśny przyjaciel 09.05.2020, 17:11
Odpoczynek, jakiś spacer po lesie. Chociaż z dzikiem (a w Tomaszowie wchodzą już nawet na duże osiedla – to są jaja. Gdzie przy Niebrowie las?), z dzikiem proszę nie dyskutować. Po weekendzie wroci Pan spokojniejszy.
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 23:44
Znalazł się tzw . moderator, którego zadaniem jest pilnowanie mnie, abym ja nie obraził kogokolwiek.
Czysta komuna !!! To wy (czerwoniacy) macie mnie pilnować, abym ja był w porządku ?!
Niech mnie pilnuje ten, przeciwko któremu ja się wygłupiam.
Oczywiście - nie!!! Wy - czerwoniaki zrobicie to za tego mojego przeciwnika. Bo przecież - to Wy, czerwoniaki jesteście w swoim raju.

I teraz, niech mi ktoś powie, że komuny już nie ma.......
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 22:50
Jeszcze dorzucę: czy ja naprawdę muszę się użerać z kimkolwiek w naszym, niby, normalnym kraju, bo napisałem, że ktoś jest "baranim łbem" ??? To bądźcie wszyscy tacy idealni pod jedną, zasmarkaną kreskę, ustanowią przez Wielkiego Brata i odpier.... się ode mnie.

To Pan chce się martwić o mnie, aby ten pajac spod wpisu nr 1 nie zrobił mi krzywdy ?!?! Dziękuję bardzo!!!
Może, niech mi Pan pozwoli, abym ja sam się o siebie walczył z takim przyg.... - co ??

Panie Mariuszu: to jest kompletne dno. To jest typowa KOMUNA!!!
Może wreszcie, wyjdźmy z tej komuny - co ?!
MS
MS 08.05.2020, 23:41
Nie chodzi o strach przed czymkolwiek ale o formułę.
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 22:34
Szanowny Panie Mariuszu: przecież nie muszę wpisywać się na Pańskim portalu. Paru ludziom będzie się to podobało. Nie chce Pan mojej obecności tutaj? Jest O.K.

Męczta się chłopaki dalej sami !!! Mam szereg innych, ciekawszych rzeczy do zrobienia.
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 22:22
Kto zadecydował o tym, ze "nie obrażamy innych komentujących" - w stosunku do mojego drugiego wpisu do wpisu nr 1 ? Ludzie: robicie wiochę z samych siebie. Przecież mam dokładne minuty tych moich wpisów i treść tych wpisów. Możemy się zmierzyć: np. w sądzie.
:
.
. 09.05.2020, 04:33
Panie Ajdejano,

tak jak nie może Pan bezkarnie wyjść na ulicę i nastrzelać komuś po twarzy bo nie podobają się Paniu jakiego kolory skarpety ten ktoś nosi, tak i tutaj.

To jest jedyny Portal w Tomaszowie umożliwający komentowanie bez rejestracji...

Popieram Moderatora i współczuje oczywiście pracy. Na FB ponoć ludzie mając wsparcie psychologiczne, odlatują po 2-3 latach. Współczuje, ale i w wielu obszarach – w tym trzymania nerwów na wodzy – jest Pan/Pani dla mnie wzorem. Narazie niedoścignionym.

Szanowna Redakcjo, jeśli to jeszcze gdzieś jest to może zaanonsować – choćby w stopce – link do dawnego regulaminu(?) Był tutaj i ja go dokładnie przeczytałem.
Linków nie wstawiam do dziś.

Chociażby jako zwykły tekst podpisany Redkacja? Z jakimś ilustracyjnym z przesłaniem. Nie grafika jakaś stockowa, ale jakiś gołąb czy łabędź pokoju.

To nie jest kawiarnia, to nie są urodziny u Cioci przy herbatce, ale zasady powinny być.

Święty nie jestem, na Wyborczej mam zablokowanych 7 kont za komentarze bez „baranich łbów”, a tym bardziej wulgaryzmów. Jedno konto zablokowali za to, że byłem pierwszy jakoś w takich godzinach jak teraz 3-4 w nocy, gdy wstawili tekst o wieżach Kaczyńskiego. W podobnym tonie – że afera jest kapiszonem następnego dnia komentowało pół Polski... Jak nie cała, no chyba poza Wyborczą to publicyści ze wszystkich pism zapraszanych do radia.

Także wolnością którą daje nam Nasz Tomaszów można się tylko cieszyć. To jest oaza wolnego słowa – piszę to 100% serio. Widać, że u Gospodarza w serduszku wolność zajmuje ważne miejsce.

Admin
Admin 08.05.2020, 22:24
Nazywanie kogoś "baranim łbem" jest obraźliwe.
Ajdejano.
Ajdejano. 08.05.2020, 22:14
Panie Mariuszu: co tu jest, k... , grane. Przecież ten spod wpisu nr 1- to zwykły, lokalny p-alan... .
No - dobra: chyba dam sobie spokój z tym pańskim portalem.
Miało nie być cenzury, a jednak jest.
Żeby chociaż tą cenzurą kierowali ludzie z mózgami....
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 21:54

Komentarz zablokowany

nie obrażamy innych komentujących

Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 21:45
Ciekawe: kto jest moderatorem na tym forum. Jeżeli to nie jest tajemnica - to możecie beknąć słowo, o co tutaj chodzi ....
Tu nie chodzi o mnie, ale o to, żeby ludzie wiedzieli, że to nie nie konkretny portal trzyma pieczę, a ktoś inny.
Ajdejano
Ajdejano 08.05.2020, 21:26

Komentarz zablokowany

Prosimy bez obelg w stosunku do innych komentujących

Pablo
Pablo 08.05.2020, 21:14
To się Karolina ucieszy... Hehehe
Super! Wreszcie!
Super! Wreszcie! 08.05.2020, 18:02
Widac , ze promuja ludzi z malych miast. Tego wczesniej nie bylo.

Zyska Arena, a z nią cały Tomaszów.

Brawo!

Trenerowi gratulujemy i życzymy sukcesow!

Pozostałe