Akademia Siatkówki wznowiła treningi !

  • 10.05.2020, 09:53 (aktualizacja 13.05.2020, 23:11)
  • UKS 13Joker Glinka Academy
 Akademia Siatkówki wznowiła treningi !
Choć  w mniejszych grupach i na boisku otwartym to jednak najważniejsze, że dzieci wróciły do treningów.

Deficyt ruchu, brak kontaktów rówieśniczych oraz potrzeba odejścia od komputera spowodowały, że zdecydowana większość młodych adeptów Akademii Siatkówki zameldowała się na pierwszych zajęciach prowadzonych przez swoich trenerów. Celem wznowionych zajęć jest przywrócenie dzieciom namiastki aktywności fizycznej i jak najszybsze wdrożenie do przerwanych treningów siatkarskich. „ Pierwsze zajęcia sportowe na boisku za nami. Jest inaczej niż kiedyś w hali sportowej , ale zapał i humory dopisują, ponieważ wszyscy się cieszymy, że możemy już trenować... Wszystkie  grupy Akademii Siatkówki ćwiczą zgodnie z procedurami wyznaczonymi przez Ministerstwo Sportu i Ministerstwo Zdrowia ”  powiedział Piotr Jedyk - trener koordynator Akademii Siatkówki prowadzonej przez UKS "13JOKER Glinka Academy".

 

UKS 13Joker Glinka Academy

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zainteresowana
Zainteresowana 13.05.2020, 09:42
Dobrze że chociaż te dzieciaki mają trochę "normalność "mogą i mają gdzie trenować i robić to co lubią bo jak wiadomo część społeczność dzieciaków "od kopania piłki" tak po naszemu mówiąc została olana przez władze.Brawo Panie prezydencie i cała załogo za to odpowiedzialna.Tak trzymać.
Ja
Ja 13.05.2020, 07:28
Jak to się stało, że Akademia ma gdzie trenować? Zazdroszczę Wam rodzice i trenerzy, że wasze dzieci są lepsze od innych.
Rodzic
Rodzic 10.05.2020, 20:32
Super. Tak trzymajcie 👍

Pozostałe