Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa

  • 14.05.2020, 18:09 (aktualizacja 21.05.2020, 17:40)
  • Mariusz Strzepek
Tomasz Zdonek zajmie się promocją Będkowa
Tomasz Zdonek po tym, jak przestał być prezesem miejskiej spółki Lechia SA, niezbyt długo poszukiwał nowego miejsca zatrudnienia. Znalazł je w oddalonym o 20 km Będkowie, gdzie fotel wójta zajmuje Dariusz Misztal. Zdonek, który jest rownocześnie mradnym rady powiatu tomaszowskiego będzie zajmował się promocją gminy. Wymagania w konkursie ogłoszonym przez wójta nie były zbyt wygórowane. Wystarczył 2 letni staż pracy, wyższe wykształcenie oraz nieposzlakowana opinia oraz niekaralność za przestępstwa z winy umyślnej. Poniżej publikujemy zakres oboowiązków, którym będzie musiał sprostać były prezes Lechii.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (121)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdegustowany
Zdegustowany Wczoraj, 14:27
Jasnowidz to prawda, bo kazdy myślał, że nowy wojt coś zmieni, coś zacznie się dziać, a teraz dzieje sie tyle, że pieniadze zamiast inwestować w gminę, są inwestowane w kieszenie najwyższych stanowisk gminy. Wszystko rozumiem i zgodziłbym sie z tym gdyby w pierwszej kolejności byłoby widac efekt na ulicach gminy. Wojt "dal sobie" podwyżkę, a przecież można bylo uwzględnić wniosek bylego już Radnego i zaczekać na efekt pracy Wojta...
jasnowidz
jasnowidz 2 dni temu, 22:37
To my mieszkancy ponosimy wine za to co sie dzieje urzekly nas gadulstwo calowanie po rekach kleczenie poboznosc misztala i dalismy mu glosy .A jego intersowala tylko kasa. Jescze niejeden nr. odwali .Zapomnijcie o inwestycjach .Nalezy juz myslec o nastepcy /chyba ze beda rozbiory /.Nastepca musi byc osoba z zewnatrz ,apolityczna
Pani O.
Pani O. 2 dni temu, 16:42
Będków mała miejscowość, każdy każdego zna i nie trudno zauważyć nową osobę na ulicach...
obserwator
obserwator 2 dni temu, 07:37
pan bloch to facet zakompleksialy ktory probuje dowartosciowac sie przez wladze . radnemu z Rosochy trudno otrzymac glos czesto wymusza to prawo i chce jak najwiecej przekazac .ale jak sie widzi taka sztuke to trudno mu zachowac kulture .P Stefanie Z . pozostalym wolno tylko glosowac tak jak wskaze bloch . /narady u hofera /
Spolka ZOO Czeresniak i wspol. wyprowadzki i wywozy.
Spolka ZOO Czeresniak i wspol. wyprowadzki i wywozy. 25.05.2020, 21:00
Wojt na przewodniczacego wybral osobe by dyscyplinowala radnych , niewazna merytorycznosc. Kupil sobie bulteriera , to droga rasa ,ale skuteczna , co widac na sesjach .Ale mam nadzieje ze to peknie ....
Stefan Z.
Stefan Z. 26.05.2020, 06:21
A kogo tam dyscyplinować, Pana radnego z Rosochy, ma on czesto prawidłowe argumenty ale nie można że tak to określę zabierać głosu kiedy się chce.są jakieś reguły. Dyskusja do danej uchwały ok, ale nie od razu wszystko w jedyn punkcie. Jak nie pamięta to niech zapisuje na kartce i na koniec sesji niech zadaje pytania. Lepiej niech dadzą soltysom więcej głosu i mikrofon jak jest nagranie bo oni są chyba bardziej na "ziemi" Niz ci cali radni.
Robol
Robol 25.05.2020, 07:55
Taki mamy klimat. A gdyby tak działacze pracowali a zarobki były tylko i wyłącznie finansowane z subwencji dla partii? Czy byłby wtedy porządek i działacze rozliczaliby działaczy?
 robol
robol 24.05.2020, 19:44
to teraz radna czy radny będzie przywieziony w teczce z Moszczenicy czy z Ujazdu lub Tomaszowa
T.m
T.m 24.05.2020, 13:20
Prosze spojrzec na sasiednia gmine Pawlak regularnie od lat zwalnia(zmusza do rezygnacji)niewygodne mu osoby zatrudniajac osoby anty starosta,lub z zaprzyjaznionego Opoczna i nikt afery nie kreci.
M.bek.
M.bek. 25.05.2020, 08:34
Do t.m. czytaj więcej i że zrozumieniem. Żaden wójt Pawlak też. Nie zatrudniłby spadochroniarza i to jeszcze z taką przeszłością. Wszyscy inni nowo zatrudnieni też do sprawdzenia. Przyjęci bez konkursu - sami z protekcji. NIE CHCE SIĘ NA TO PATRZEĆ.
Do T.m
Do T.m 24.05.2020, 15:48
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM , chodzi o osobę którą zatrudnia ( T Z JEGO PRZESZŁOŚĆ )
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 24.05.2020, 07:26
Myślę, że temat nadaje się do Uwagi lub Interwencji.
Takie osoby trzeba pozbawiać stanowisk publicznych. Swoją drogą ciekawe jak postępują prace w Prokuraturze i czy ta sprawa wogóle była zgłoszona.
Sorawiedliwa
Sorawiedliwa 24.05.2020, 14:36
Tak dokładnie , to trzeba zgłosić do UWAGA TVN. Ja się tym zajmę
Andrei
Andrei 24.05.2020, 02:02
Oj dajcie misztalowi spokój, dopiero 1,5 roku jest, inwestycje nie robi sie z dnia na dzień, nieraz na pozwolenie trzeba czekać pół roku, więc może do końca kadencji cos zrobi
ALEX
ALEX 23.05.2020, 07:00
Dziwne to troszkę. Licznik komentarzy zwiększa się ale przeczytać nie można albo można odczytać a w krótkim czasie ginie. Co się dzieje czy tutaj słynna "trøjka" z Będkowa też dotarła. Też tutaj miesza? Myślałem że jak piszemy to do odczytania. NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ. PÓJDĄ PO ROZUM DO GŁOWY
Ayax
Ayax 22.05.2020, 23:00
Ciekawe , który Radny czy Radna następny do odlotu
Wøjt jest wielki i nie boi się tego . Przyjmie spadochroniarza. Gorzej jak braknie mu powinowatych. Będzie RADA BEZ RADNYCH
ewenement . Bezradni to oni są już teraz ale i tak są jakby ich nie było. To wszystko zrobił reżim. Ale JAJA i wielki śmiech.
Ares
Ares 22.05.2020, 22:53
Widzę,że każdy kto pisze dołoży coś ciekawego i pewnie nieznanego tematu dla mieszkańców. Sesji r.gm brak bo chyba så oszczędności.właściwie po co mają być kiedy przed sesją wiadomo jakie będą wyniki głosowania. Tu widać że mają gorzej niż ja miałem w wojsku. Policja to policja. Tematu i treści nie znają ale wiedzą jak mają głosować. Co ten wójt i przewodniczący zrobił z mózgami tych osób. A może coś otrzymują... Radni to co widzimy otrząśnijcie się od wpływu wøjta i policyjnego przewodniczącego. Wygląda to strasznie .WSTYD OGROMNY.


Nieśmiła
Nieśmiła 22.05.2020, 22:40
Brawo, Pani Radna. Jestem pełna uznania. Nie można pozwolić sobą pomiatać. Rzeczywistość w naszej gminie skrzeczy. Większość to już widzi, ale karawana jedzie dalej.
prognostyk
prognostyk 22.05.2020, 15:46
wybitny otacza sie wybitnymi - skarbnik /kuzynka starosty /,sekretarz / zona kolegi / promotor /kolega starosty / i. t. d .
Iloraz
Iloraz 22.05.2020, 13:07
PIĖKNIE się dzieje. Nikt z takim wójtem a jeszcze bardziej z takim policyjnym przewodniczącym nie chce pracować. Despotyczne, arogancki drwiący z uśmiechem . Tak, tak, wszystko widziałem podczas sesji chyba że zawiedzie sprzęt wideo. Kiedyś nie było diet albo znikome ale trzeba było mieć uznanie i był to zaszczyt.
Teraz z taką władzą to kara choć pod policyjnym skrzydłami. Podejrzewam, że na miejsce wolnych funkcji radnych będą zsyłani z Tomaszowa, moszczenicy czy z Piotrkowa. A może z łapanki? TRAGEDIA. Radni zastanówcie się w co się zagrzebališcie.
wyborcy
wyborcy 22.05.2020, 11:46
Radna musiala odejsc bo nie byla z Moszczenicy .
Rambo
Rambo 22.05.2020, 10:00
To co w tej gminie sie dzieje to jeden wielki cyrk
Ixi
Ixi 22.05.2020, 00:00
Czy ktoś zauważył jak taki jeden pan T.Z. rozpętał wojnę w Internecie. Właściwie to pomógł, bo inaczej wójt ani radni nie dowiedzieli by się o swojej nieudolności. Wójt o cwaniactwie a radni o swojej niewiedzy, o swojej biernej postawie o swoim poddaniu się wójtowi. Ludzie opamiętajcie się.co wy robicie z tą gminą. Poproście o kontrolę, OTRZĄŠNIJCIE SIĘ bo może być za próżno.
.
Mysliciel
Mysliciel 21.05.2020, 20:12
Panie Wójcie, już pora na utworzenie stanowiska Dyrektora Do Spraw Zabawy. Pan Tomasz, wówczas będzie się mógł znakomicie wywiązać ze swoich zadań. Z pewnością znajdzie się jeszcze jeden spadochroniarz, który gdzieś się zawiesił.

Pozostałe