Likwidacja kolejnego punktu gier na automatach w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego

  • 03.06.2020, 15:23 (aktualizacja 09.06.2020, 22:16)
  • Mariusz Strzepek
Likwidacja kolejnego punktu gier na automatach w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piotrkowa Trybunalskiego wykryli i zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych oraz zarekwirowali cztery automaty.

Nielegalny punkt działał w kontenerze umieszczonym na jednym z parkingów przy trasie S8, w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Korzystali z niego głównie kierowcy i klienci pobliskiego baru.

Mimo zamontowanego monitoringu oraz wyposażenia obsługi punktu w piloty blokujące urządzenia i zdjęcia funkcjonariuszy zwalczających nielegalny hazard, kontrolujący dostali się do środka nielegalnego salonu gier.

Odkryli w nim i zarekwirowali cztery automaty walizkowe, tzn. umieszczone w metalowych obudowach, z których po zamknięciu ekranów powstają łatwe do transportu walizki. Automaty tego typu kredytuje obsługa, która również wypłaca wygrane.

Hazardowe przeznaczenie maszyn potwierdziły eksperymenty procesowe przeprowadzone przez funkcjonariuszy celno-skarbowych na wszystkich automatach. W punkcie zarekwirowano również gotówkę w kwocie 8700 zł, pochodzącą z nielegalnego procederu.

Organizatorom i prowadzącym nielegalny hazard, oprócz grzywny, grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech i kara pieniężna w wysokości 400 tys. zł.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gracz
gracz 04.06.2020, 12:48
brawo! ktoś zaraz napisze....ze kiedyś było lepiej...

Pozostałe