Klasa Policyjna w III LO-2020/21

  • 15.06.2020, 10:49 (aktualizacja 18.06.2020, 13:02)
  • ZSP nr 8
Klasa Policyjna w III LO-2020/21

Wahasz się, którą szkołę średnią wybrać? Poznaj ofertę mundurowej klasy policyjnej III LO w Tomaszowie Maz.​​​​​​ Wakacje tuż tuż, szybko miną więc, może we wrześniu zechcesz rozpocząć naukę w klasie policyjnej?

Od 15 czerwca do 10 lipca 2020r. absolwenci szkół podstawowych będą rejestrować się i aplikować do szkół ponadpodstawowych. Dlatego przybliżymy Wam klasy mundurowe - policyjne w województwie łódzkim.

Na #ZostańŁódzkimPolicjantem ruszyliśmy z nowymi prezentacjami. Przedstawiamy Wam 17 szkół średnich województwa łódzkiego, które maja klasy o profilu policyjnym/mundurowym.

Myśleliście kiedykolwiek o pracy w Policji, ale nie wiecie jeszcze czy to jest dla Was? Czy poradzilibyście sobie w formacji mundurowej? Zarys i poznanie takich możliwości dają szkoły mundurowe, a dokładniej klasy policyjne szkół średnich w województwie łódzkim.

Wśród nich znajdziecie również ofertę klasy policyjnej w III Liceum Ogólnokształcącym przy ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, której patronuje w ramach podpisanego porozumienia Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Linki do informacji : 

Uroczyste podpisanie listu intencyjnego w sprawie utworzenia w ZSP nr 8 klasy o profilu policyjnym

Podpisano porozumienie o współpracy. Będzie klasa policyjna.

Jeśli myślisz o ciekawej i  wymagającej, ale równocześnie gwarantującej stabilność pracy w służbach mundurowych, jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań, chcesz poczuć smak ryzyka i przygody, a w przyszłości stać na straży bezpieczeństwa Polski i jej obywateli, to ten kierunek jest dla Ciebie!

POLECAMY :

KLASA POLICYJNA III L.O w Tomaszowie Mazowieckim

https://www.facebook.com/lodzkapolicja

Wyzwanie, przygoda, przyszłość!

ZAPRASZAMY NA NADRZECZNĄ !

 

źródło: KWP Łódźhttps://zsp8.eu/

ZSP nr 8

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe