Znamy nowy termin speedwaya na lodzie w tomaszowskiej Arenie

  • 16.06.2020, 15:12 (aktualizacja 18.06.2020, 17:15)
  • Mariusz Strzepek
Znamy nowy termin speedwaya na lodzie w tomaszowskiej Arenie
Speedwayevents.pl w porozumieniu z FIM Europe i Polskim Związkiem Motorowym pragnie poinformować o nowej dacie European Individual Ice Speedway Championship. Rywalizację o tytuł mistrza Europy zaplanowano 5 grudnia 2020 roku w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Pierwotnie impreza miała odbyć się 21 marca, jednak z uwagi na wystąpienie sytuacji pandemicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, organizatorzy zmuszeni byli ją odwołać.

– Cieszymy się, że udało się znaleźć optymalny dla wszystkich termin i liczymy, że w grudniu impreza będzie się mogła odbyć bez przeszkód z udziałem kibiców - mówi Piotr Szymański, przewodniczący Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe.

Turniej, który wyłoni najlepszego zawodnika Starego Kontynentu będzie rywalizacją jednodniową. Dzień wcześniej, 4 grudnia, odbędzie się sesja treningowa. W stawce zobaczymy 16 zawodników z 10 państw, w tym jednego reprezentanta naszego kraju - Michała Knappa (ŻURAW Gdańsk).

Ważna informacja dla kibiców! Bilety kupione na marcowy termin imprezy nie zachowują ważności. Firma Ticketco, operator systemu biletowego, dokonuje zwrotów środków za wejściówki. Zdecydowana większość kibiców już z tego skorzystała. Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected]

O ewentualnym rozpoczęciu sprzedaży biletów na grudniowy termin imprezy poinformujemy w momencie, gdy będzie to możliwe. Wedle obecnie obowiązujących przepisów, udział publiczności podczas zawodów rozgrywanych w hali nie jest dozwolony.

Honorowy patronat nad imprezą objął europoseł Ryszard Czarnecki.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

coś niesamowitego!
coś niesamowitego! 16.06.2020, 19:10
Czyli jednak nie odwołują. Platforma by ścieła i byłaby cisza. Ci jednak podejmują wyzwanie. Nieźle.

O ile nie specjalnie lubię te motorowe wycie, prujący głowę ryk, to na lodzie bardzie mnie ciekawi. Oby to tylko bezpieczne było dla tych chłopców.

Powodzenia!
Bez uwag
Bez uwag 17.06.2020, 14:42
Platforma wiertnicza? Może coś zapłacą?
Ams
Ams 16.06.2020, 19:01
Czyli w środku sezonu będzie demolka lodu.

Pozostałe