Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański

  • 21.06.2020, 16:33
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej im. Witolda Pileckiego w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do udziału w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek Świętojański.

Konkurs skierowany jest do osób w różnym wieku. Wianki należy dostarczyć do PCAS-u ul. Farbiarska 20/24, we wtorek, 23 czerwca 2020 roku, w godzinach 16.00 – 17.00 

Regulamin

1.    Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza wszystkich Mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wianka świętojańskiego, dnia 23.06.2020 w  godzinach 16-17 do siedziby PCAS w Tomaszowie Maz., ul  Farbiarska 20/24.

1.    Wianek powinien być wykonany ze świeżego materiału roślinnego, dobranego według tradycji Nocy Świętojańskiej (kwiaty, gałązki, liście czy zioła). Dowolna technika mocowania, wianki mogą być wykonane tylko z materiałów naturalnych (biodegradowalnych); wianki wykonane ze sztucznych materiałów nie będą brały udziału w konkursie.

2.    Do wianka należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem autora/autorki oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową, którą można pobrać poniżej, lub osobiście odebrać w siedzibie PCAS ul Farbiarska 20/24. Każdy wianek otrzyma przydzielony numerek 

3.    Wianki Świętojańskie  dostarczone na konkurs oceniać będzie komisja powołana przez Organizatora.

4.    Kryterium oceny:
•    – staranność wykonania,
•    – dobór różnorodnych gatunków ziół i kwiatów
•    – zgodność z wymogami regulaminu,
•    – ogólne wrażenie artystyczne,
•    – estetyka wykonania.

5.    Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 23.06.2020 r., o godzinie 18.30  po ogłoszeniu werdyktu nastąpi wręczenie nagród oraz symboliczne puszczenie wianków.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe