Belweder na Placu Kościuszki. Sztab Szymona Hołowni zaprasza

  • 21.06.2020, 20:36 (aktualizacja 23.06.2020, 20:46)
  • Mariusz Strzepek
Belweder na Placu Kościuszki. Sztab Szymona Hołowni zaprasza
 Belweder na kółkach Szymona Hołowni już w poniedziałek 22 czerwca odwiedzi Tomaszów Mazowiecki. Sympatycy kandydata na Prezydenta Polski zapraszają na pl. Kościuszki o godz. 18:30. Kandydat do naszego miasta niestety nie dojedzie. Za to  będzie mieć okazja osobiście poznać ludzi, którzy  "Stoją za Hołownią". Sztabowcy z Warszawy i Łodzi, ale również goście z okolicznych miast 

Przyjdźcie opowiedzieć o tym, co dla Was ważne, zdobyć odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć, dlatego w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek. Będziemy mieli ze sobą płyny dezynfekcyjne: zadbajmy o siebie nawzajem.
 

„Nie wystarczy zrobić wieców w wielkich miastach. Trzeba pojechać do Polski powiatowej, do Kozienic, Radomia, Tomaszowa, Piotrkowa – do tych ludzi, którzy też chcą się poczuć obywatelami RP, a nikt z nimi poważnie o tej Polsce nie rozmawia. Ja chcę słuchać ludzi, ale też rozmawiać z nimi o tym, co my jako państwo możemy zrobić, aby rozwiązać ich palące problemy. Ponieważ rozmowa nie boli. Rozmowa jest zawsze poszerzająca. Można się poznać. Można się głębiej zrozumieć” – Szymon Hołownia.

My, Ekipa Szymona, chcemy spełniać przesłanie naszego prezydenta. Właśnie dlatego nasz Belweder na kółkach już wkrótce odwiedzi Wasze miasto! Będziemy rozmawiać o sprawach, które są dla Was ważne, o palących problemach, których nie da się dostrzec rezydując w stolicy.

- zachęcają do spotkania sztabowcy Szymona Hołowni 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Michał
Michał 22.06.2020, 15:39
Super! Takiego prezydenta potrzebujemy: niezależnego od układów partyjnych, słuchającego ludzi, mądrego, z solidnym programem przygotowanym z zapleczem sprawdzonych ekspertów. On te wybory może wygrać!
Taxi
Taxi 21.06.2020, 20:46
i można się zbierać więcej jak 150 osób a koncerty juz nie moga parodia
G
G 22.06.2020, 18:53
Szczególnie groteskowe jest to jak na wiecach funkcjonariusze policji stoją między ludźmi, którzy ani nie zachowują odległości, ani nie noszą maseczek. Ot, taki sygnał, że w Polsce prawo służy do wycierania o nie butów. Można mieć różne zdanie na temat wprowadzonych ograniczeń, ale moim zdaniem szacunek do obowiązujących przepisów jest wartością nadrzędną i uniwersalną, więc jeżeli państwo nie zamierza czegoś egzekwować, to w ogóle nie powinno być to wprowadzone.

Pozostałe