Wyjątkowy wypoczynek sportowy w Arenie, nie zabraknie dodatkowych atrakcji

  • 24.06.2020, 15:15 (aktualizacja 27.06.2020, 23:50)
  • Mariusz Strzepek
   Wyjątkowy wypoczynek sportowy w Arenie, nie zabraknie dodatkowych atrakcji
„Wakacyjny trening łyżwiarski” z trenerką Klubu Sportowego Arena oraz dwa treningi piłkarskie pod okiem trenerów Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki wystartują w Arenie Lodowej już w poniedziałek, 29 czerwca. W lipcu natomiast rozpoczną się półkolonie siatkarskie.

Organizatorzy wypoczynku: Klub Sportowy Arena wraz z KS LECHIA 1923 i Areną Lodową zadbali, by w ofercie półkolonii każdy znalazł coś dla siebie.  Do oferty treningów piłkarskich, poza językiem angielskim, dołączyły zajęcia z języka hiszpańskiego.

Dzieci zapisane na półkolonie siatkarskie pierwszy turnus rozpoczną 6 lipca. W tym czasie rozpoczną się lekcje nauki na łyżwach a do kadry trenerskiej dołączy medalistka olimpijska z Soczi 2014 – Natalia Czerwonka. Po raz pierwszy w historii Areny mali wielbiciele łyżwiarstwa będą mogli podszkolić swoje umiejętności jazdy już nie tylko zimą, a latem.

O wyczerpaniu miejsc na poszczególne półkolonie informujemy na bieżąco na naszym profilu na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia i wcześniejszych zapisów pod adresem: [email protected]. Więcej informacji na  www.arenalodowa.pl.

 

 

                                                     

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe