Lechia bez licencji na III ligę

  • 24.06.2020, 16:41
  • Mariusz Strzepek
Lechia bez licencji na III ligę
Komisja do spraw Licencji Klubowych grupy pierwszej III ligi przy Łódzkim Związku Piłki Nożnej podjęła decyzję aby nie przyznać licencji na nowy sezon Lechii Tomaszów Mazowiecki. Powodem takiej decyzji był brak wymaganego zaświadczenia z ZUS o niezadłużeniu klubu w tej instytucji. Lechia będzie miała teraz pięć dni po otrzymaniu decyzji na złożenie odwołania do Komisji Odwoławczej przy ŁZPN. Przypomnijmy, że w sprawie klubu Lechia SA prowadzone jest postępowanie prokuratorskie. Dotyczy ono podejrzenia niegospodarności i szeregu nieprawidłowości w procesia zarządzania spółką. Więcej szczegółów poniżej
Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 02.07.2020, 20:21
Ten nasz lokalny III-ligowy zespól "piłkarski" to kwintesencja tego, co dzieje się w CAŁEJ polskiej piłce nożnej.
Jeżeli piłkarzyki w I i II lidzie, a często i w ekstraklasie ( nie piszę: piłkarze, aby nie obrażać prawdziwych piłkarzy), niewiele lepsi od piłkarzyków ze stołów do gry w piłkę nożną, grają jak pajace i kibice widzą, że jeżdżą ferrari lub najnowszym audi, to jaka może być ocena tej naszej lokalnej i nie tylko - gry w napompowaną blazę ?!?!?

Ta nasza piłka kopana - to zupełne dno !!! Czy w ciągu ostatnich KILKUNASTU LAT, widział ktoś polski klub w jakichkolwiek europejskich rozgrywkach klubowych ?!?!?! My jesteśmy na poziomie: Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Lichtensztajnu, Andory, Malty, itp., itd.

PS. Spuścić Lechię do 7 ligi (Huragan Wąwał, Brzytwa Nagórzyce) i będzie super.
Ciekawski
Ciekawski 26.06.2020, 18:40
A czyje banery wiszą na ogrodzeniu TZ bo nie chce mi się jechać sprawdzić. Jeszcze ciszy wyborczej nie ma to może ktoś odpisze.
Pan Cogito
Pan Cogito 25.06.2020, 20:04
TM , poproś Bozię o rozum.Uwierz ,posiadanie rozumu jest naprawdę bardzo przydatne w życiu
Były wyborca PiS
Były wyborca PiS 25.06.2020, 18:57
Oczywiście za wszystkie straty klubu powinien własnym majątkiem odpowiedzieć i spłacić ex prezes.
Natomiast inną sprawą są bogate koligacje i znajomości ex prezesa od prezydenta, rzeczonego wójta oraz wielu radnych i innych prezesów, przewodniczących ze wszystkich opcji.
Zapytam krótko: czy wy w domu macie lustra? Ilu bożkom można służyć? No na pewno mamonie i korytu.
TM
TM 25.06.2020, 04:24
Panie Tomaszu Zdonku z Platformy Obywwtelskiej, prosze poprosic Partie by pokryła te długi. Macie majętnych członków, 1000 zl diety Wasi radni demonstracyjnie przelewali na szpital - jakby w czyms te 5 tysiecy moglo pomoc, 5 bo oczywiscie pokazowka odbyla sie tylko raz.

Zatem niech moze koledzy pomogą panu w splacie dlugow ktore Pan narobil, co moze sie skonczyc likwidacją klubu ktory za trzy lata obchodziłby setne urodziny. Nie doczeka ich?

Platformo, czyzbys jeszcze nad grobem likwidowala ludziom instyticje zycia publicznego pozostawiajac w miasteczkach jedynie alkohole 24 i parkingi co by mozna bylo sie spotkac z przyjaciolmi w aucie? (Wszyedlem dzis na Orlen po papierosy i tylko przez 10 minut spotkalem trzy samochody na parkingach wypelnione mlodzieżą. To jest jakis koszmar. Nie na boisko, nie do parku, nie na ognisko... a do samochodu na parking)

Liczymy na Państwa, Panowie i Panie z Platformy Obywatelskiej, koledzy partyjni Pana Tomasza Zdonka.
Nie tylko puste gesty i sztuczny uśmiech. Pomóżcie staremu miejskiemu Klubowi.

Tomaszowianie
Były wyborca PiS
Były wyborca PiS 25.06.2020, 19:42
Co ty człowieku bierzesz??
Kibice
Kibice 25.06.2020, 15:53
A może tak panie Prezydencie co z Pana obietnicami na temat Lechii?
ETM
ETM 25.06.2020, 12:40
Uaktualnij swoje dane, nie do tej partia pijesz albo jesteś pijany. Dobra zmiana to jest klucz
Do TM
Do TM 25.06.2020, 12:36
Odpowiedzialni to juz w innej partii w tej najmądrzejszej co go na stołek wsadziła, może celowo? Może chodziło o to od samego początku może on się nadawał tylko
##
## 25.06.2020, 12:25
Az jakiej racji mają spłacać koledzy ? Niech sprzeda chałupę i spłaci. Za coś ją wybudował
Marek
Marek 25.06.2020, 00:15
A nie lepiej sprzedać klub aby stał się prywatny? To jedyna szansa gdy na wyższym poziomie
ziom
ziom 25.06.2020, 11:22
a co? chcesz kupić ?
Upośledzenie czy brak szkoły?
Upośledzenie czy brak szkoły? 25.06.2020, 10:02
Super pomysł. Prywaciarz zarobi na reklamie, sprzedaży praw do transmisji telewizyjnych, transferów piłkarzy.
Kibic
Kibic 26.06.2020, 20:05
Mam nadzieje, że to ironia.
MARYSIA
MARYSIA 24.06.2020, 22:45
A co ze zdonkiem? Jak praca w Będkowie? WRRE!!!
1,99 zł
1,99 zł 24.06.2020, 19:16
Zaorać! Tanie piwo z Lidla można wypić i bez Lechii.
Kibic
Kibic 24.06.2020, 20:20
Zamiast mózgu pucha po piwie
WuPe
WuPe 24.06.2020, 19:13
Facet który mam wrażenie w każdej swojej pracy wyróżnia się brakiem kompetencji i nie zagrzewa długo stołka pozostawiając po sobie smród doprowadza nasz klub do ruiny po czym jest wpychany na kolejne stanowisko za publiczne pieniądze. Tu prokurator może nie pomóc ale ostracyzm społeczny i wymagania względem włodarzy już tak.
wyborca
wyborca 25.06.2020, 06:52
Facet dostaje kolejną posadkę od partii rządzącej , a płot posesji obwieszony i razem z towarzyszami na wiadukcie . Panowie i Panie z PiS jaki Wy macie szacunek do Waszych wyborców ?
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 25.06.2020, 12:38
Ale ten pan jest z PO, proszę nie mylić ludzi.
Lechia do spotrzegawczego inaczej
Lechia do spotrzegawczego inaczej 25.06.2020, 15:51
No i, a rada nadzorcza też z PO, a zwierzchnik powołujący też PO! już wam się p........ o od tego PO. NIC nie umiecie wziąć na siebie, przeprosić i jak najszybciej to odkręcić nie Pogrążajcie się. Nawet Lechia wam przeszkadzała
Lucek