Prezydent Witko uzyskał absolutorium

  • 25.06.2020, 20:19 (aktualizacja 25.06.2020, 20:25)
  • Mariusz Strzepek
Prezydent Witko uzyskał absolutorium
Prezydent Marcin Witko uzyskał dzisiaj absolutorium z wykonania budżetu za 2019 rok. Radni przyjęli także raport o stanie miasta i udzielili prezydentowi wotum zaufania. Przeciw głosowało 6 radnych Koalicji Obywatelskiej. Andrzej Wodziński od głosu się wstrzymał. Wkrótce więcej informacji na temat żenującej wielogodzinnej dyskusji, gdzie padło wiele słów, zawierających mało konstruktywnych i sensownych treści.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zbyszek
zbyszek 26.06.2020, 17:50
widze prezydenta jak siedzi,no ok,ale czemu znak polski walczacej?
Ajdejano
Ajdejano 02.07.2020, 18:45
Dobrze odczytałeś ten znak i jego symbolikę. Ten znak powstał w czasie II wojny światowej i oznaczał walkę z najeźdźcą (najpierw z Niemcami, a potem z sowietami) .

A teraz, albo Admin z własnego pomysłu, albo za namową Prezydenta, umieścił ten znak, bo: albo jeden, albo drygi uważają, że teraz mamy czas, kiedy należy walczyć z tymi, którzy niezbyt dobrze życzą tym (rządowi i samorządowi), którzy działają dla dobra Polski.
Czyli teraz też możemy powiedzieć: czas Polski walczącej.
I to jest bardzo ważny czas dla Polski, to znaczy - najwyższy czas, aby wreszcie skończyć z tą zasmarkaną komuną
MS
MS 02.07.2020, 19:01
Dokładnie tak uważam.
Wędkarz
Wędkarz 26.06.2020, 15:44
A jak tam pan Macierewicz żyje, zalew już oczyścił bo na razie drzewa znikają w drodze nad ten zbiornik, co miał ten pan ogarnąć. A skoro o wodzie, czy już można jechać na ryby nad staw starzycki, bo ten dyrektor z urzędu pracy miał przekop robić, teraz przekopy są w modzie, więc mam nadzieję, że już działa pan radny w tym temacie serdecznie pozdrawiam
Hah
Hah 26.06.2020, 19:59
Zapytaj kolegów z PO co u Macierewicza :) Współpracują z jego prawa ręka, wiec się pewnie orientują:)
Wędkarz
Wędkarz 26.06.2020, 22:12
Po co ta złośliwość i wciąganie po tylko pytam i rozliczam Macierewicz szedł z kampanią zalewu a ten od rybek Misiewicz mały bajoro w niespotykany osierodek miał zmienić taki to on wspaniały i niech pamięta karma wraca szybciej niż myśli Pan radny
franz
franz 26.06.2020, 14:28
Kto głosował za wprowadzeniem ACTA? Czyli ograniczeniem w internecie? Czy to nie zastanawiające? Dlaczego na serwisach jak o...t nie można dodawać komentarzy?
PR3CZ Z KIB0LAM!
PR3CZ Z KIB0LAM! 26.06.2020, 14:08
Panie prezydencie! Mam prośbę! Proszę zadziałać w sprawie bandytów i wandali zwanymi "kibicami widzewa" którzy od blisko dziesięciu lat dewastują przestrzeń publiczną i budynki prywatne swoimi troglodyckimi treściami! Żądam natychmiastowych działań i ukarania sprawców, którzy zasadniczo nie ukrywają swojej tożsamości! Niech ten motłoch, ta banda, zapłaci odszkodowania i pójdzie siedzieć na długie lata celem nauczki dla innych! Łapy, bydlakom poucinać żeby więcej nie podniosły ich na cudzą własność prywatną! Te buractwo wyciera swoje prostackie, sebastiańskie gęby myślą nieskalane "Parasolem" i "Wyklętymi"! Przecież to pa-ro-dia! Mój pradziadek, który należał do NSZ takich bandziorków by SAM załatwił - wystarczyłoby kilka magazynków! Ołów w te ich puste łby jak meczet nocą to jedyna możliwość!
tylko Lechia
tylko Lechia 26.06.2020, 16:30
Popieram w calej rozciągłości. Szczytem jest pomazany blok przy zbiegu Niecałej i Bartosza Głowackiego napisem cyrylicą CSKA. Naprawdę trzeba mieć zryty beret.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.06.2020, 07:27
KO atakuje Prezydenta próbuje pokazać, że coś robi, działa gdy tymczasem działacze tej samej KO bratają się że Statosta który zupełnie nic nie robi i jeszcze go popierają, drodzy Państwo efekty pracy Prezydenta widać gołym okiem jak zmieniło się miasto, mnie też nie podoba się wiele działań i podjętych decyzji ale jednak wiele się zmieniło na plus. Dlatego czepiajcie się najpierw swoich działaczy a później oceniajcie działania tych którzy coś robią dla ogółu a nie własnych korzyści....
Franz
Franz 26.06.2020, 06:14
Opozycja...od piszczących drzew...i zwolenników ACTA...
Nairda
Nairda 25.06.2020, 22:25
Z całym szacunkiem, ale ta opozycja jest jakoś tak mało merytoryczna, że uszy więdły od słuchania. Radny Adrian dużo mówi, stara się powoli ubierać w jakże piękne i górnolotne słowa, ale totalnie nic z tego nie wynika. To puste slogany. Mam wrażenie, że już sobie kolejną kampanię robi. Może na prezydenta? Z kolei radny Piotr jest przekonany, że nie ma na świecie lepszych ekspertow niż on. Z drugiej strony ciekawe czy radni, którzy byli w pracy w czasie sesji, jak na przykład radny-zaradny Konrad (było widać na kamerze), brali wolne czy "pracowali równocześnie". Ciekawe, ciekawe. Tak czy siak gratuluję absolutorium i życzę lepszego poziomu dyskusji w przyszłości.
brat anioła
brat anioła 25.06.2020, 21:52
po co szukać tak daleko , teraz to dopiero jest bałagan i kolesiostwo, tyle ile jest ludzi z nadania "prezydenta" którzy w ogóle się do niczego nie nadają , to chyba nigdy nie było, bałagan i taka najzwyklejsza spychologia żeby sie broń boże nie narobić i nie narazić , takich ludzi jakich kieruje "prezydent " na kierownicze stanowiska to dopiero zapaść
Pytanie
Pytanie 25.06.2020, 22:36
Taaa w mieście się dzieje jak nigdy - ale opozycji to nie przejdzie przez gardło. Chciałbym zapytać rządzących KO w naszym mieście dlaczego zagłosowało za prawa ręka Macierewicza, a za człowiekiem, który ze skory wychodzi, zeby coś ogarnąć - nie. Czekam na odp
Zen
Zen 25.06.2020, 21:39
A zdarzyło się kiedyś że ktoś nie dostał?
Kiki
Kiki 25.06.2020, 20:59
Dla wszystkich niezadowolonych z prezydenta Witko: przypomnijcie sobie 8 lat rządzenia Zagozdona. 8 lat kolesiostwa, złodziejstwa, nieróbstwa, zapaści.
Nierób
Nierób 26.06.2020, 22:09
Do kiki przejrzyj spółki miejskie i stanowiska jakie zajmują teraz i kto
tom
tom 25.06.2020, 22:33
To co piszesz jest obrzydliwe i jeśli masz na złodziejstwo przykłady zgłoś policji, napisz coś więcej o tym nieróbstwie i zapaści - ja tego nie widzę , zaś druga kadencja pana Witko jest bardzo stagnacyjna,,,
Lukasz
Lukasz 25.06.2020, 22:09
Dokładnie tak
!
! 25.06.2020, 21:44
I tak dalej trzymać.
Riki
Riki 25.06.2020, 21:32
Przestań pitolic już nic tym nie ugracie

Pozostałe