Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 on-line w ZSP nr 8

  • 26.06.2020, 18:21 (aktualizacja 30.06.2020, 11:31)
  • ZSP nr 8
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 on-line w ZSP nr 8
Po raz kolejny społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8, w skład którego wchodzi III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Stanisława Hojnowskiego i Technikum nr 6 skorzystało z tej formy podsumowania roku szkolnego 2019/2020.

Był to rok pełen wyzwań, którym sprostaliśmy bardzo szybko doskonale adaptując się do trybu zdalnego nauczania. Zarówno w kwestiach dydaktycznych, wychowawczych i organizacyjnych. Nie po raz pierwszy, ponieważ warto przypomnieć, że to w szkole przy Nadrzecznej, już w roku szkolnym 2007/2008 wprowadzono pilotażowy program dziennika elektronicznego, a korzystając z naszych doświadczeń, przyjęły go pozostałe szkoły średnie powiatu tomaszowskiego.

Punktualnie o godz.10.00 w piątek 26 czerwca 2020r. spotkanie on-line poprowadzili Dyrektor Szkoły Pan Tomasz Migała  i Wicedyrektor Pani Wioletta Madej podsumowali mijający rok szkolny:

Rok szkolny 2019/2020 z wielu powodów pozostanie w naszej pamięci. Uczniowie we wrześniu z zapałem zasiedli w szkolnych ławkach. Dla wszystkich wystarczyło miejsc, chociaż był to podwójny rocznik. Dzięki temu w naszej szkole zrobiło się tłoczno i gwarno. I tak powinno być.

Od marca niestety puste klasy, korytarze i wszechobecna cisza. Powolutku uczyliśmy się nowej szkolnej rzeczywistości, próbowaliśmy wielu narzędzi byle tylko jak najszybciej spotkać naszych uczniów. Daliśmy radę, odkryliśmy na nowo swoje przedmioty, klasy, nauczycieli, wychowawców, swoje umiejętności.

Poznaliśmy nowe możliwości, jedni wykorzystali je maksymalnie inni próbowali pozostać anonimowi. Możemy śmiało powiedzieć, że nauczyliśmy się siebie od nowa. Trudny, ciekawy i pełen wyzwań rok dobiega końca. Żal tylko tego zamieszania, gwaru, śmiechu, który od zawsze był wszechobecny w szkole.

Czekamy na WAS, to dla WAS się zmieniamy, uczymy się nowości i odkrywamy o czym zapomnieliśmy. 

Dziękujemy za pracę i zaangażowanie wychowawcom, nauczycielom oraz młodzieży.

Życzymy wszystkim dużo odpoczynku, bezpiecznych wakacji, dbajcie o siebie i najbliższych.

A po wakacjach w szkole na Nadrzecznej, mamy nadzieję wszyscy razem powitamy kolejny rok szkolny.

Następnie przedstawili uczniów osiągających najlepsze wyniki w poszczególnych klasach oraz Kandydatów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów :

III Liceum Ogólnokształcące-Aleksandra Kobalczyk (2B) i Wojciech Polus (1CP)

Technikum nr 6-Zuzanna Łępicka (1TG) i Klaudia Jabłońska (1TP)

Na koniec zabrała głos Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego -Weronika Sowik i Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców Pani Alicja Woldanowska.

Dodatkową atrakcją było przygotowanie przez uczniów klasy medialnej Filipa Owczarka i Jakuba Jędrzejewskiego piosenki w formie podziękowania dla całej społeczności szkolnej.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa, fizyczne rozdanie świadectw odbędzie się w dniach 26-30 czerwca według ustalonego dla poszczególnych klas harmonogramu.

ŻYCZYMY WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Poniżej link do relacji:

Relacja on-line zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w ZSP nr 8

Wykonanie piosenki Bellyache przez uczniów ZSP nr 8

ZSP nr 8

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Inowłodzanka
Inowłodzanka 27.06.2020, 17:25
Filip Owczarek brawo Ty!
Elegancko
Elegancko 26.06.2020, 23:43
poszło ;)

Pozostałe