Bezpiecznych, słonecznych i wesołych wakacji

  • 26.06.2020, 19:11
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Bezpiecznych, słonecznych i wesołych wakacji
Wszystkim życzymy odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Obyście wszyscy po wakacjach wrócili z nowym zapasem sił i gotowością do spełniania kolejnych twórczych marzeń i edukacyjnych planów. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny powitamy już tradycyjnie w murach szkoły.

„Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.

Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

Św. Jan Paweł II

               

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

 

Za nami kolejny rok solidnej, ciężkiej pracy i nauki, realizacji nowych wyzwań, wielu cennych inicjatyw i sukcesów edukacyjnych. Ten rok szkolny był szczególny i zostanie przez nas wszystkich zapamiętany jako rok trudny. Rozpoczynając we wrześniu rok szkolny 2019/2020 nikt z nas nie spodziewał się, że jego zakończenie będzie odbywać się w tak innej i trudnej rzeczywistości. Zdalne nauczanie, wprowadzone na skutek pandemii, było dla Was wszystkich wyzwaniem i egzaminem, który zdaliście celująco.

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, dziękujemy Wam za nieoceniony wkład, włożony w proces kształcenia i wychowania przyszłych pokoleń. Gratulujemy wysokich osiągnięć edukacyjnych oraz sprostaniu nowym i nieoczekiwanym wyzwaniom. Dzięki Waszemu wysiłkowi udało się osiągnąć wspaniałe wyniki nauczania.

 Drodzy Uczniowie, przed Wami czas odpoczynku, pełen niezapomnianych przygód i wrażeń, choć w nowej, trudnej rzeczywistości. Po wielu miesiącach nauki należy Wam się wytchnienie. Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać  te najwspanialsze dla Was dni w roku, pamiętajcie o bezpieczeństwie. Niech letni wypoczynek pozwoli Wam na zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami, które przyniesie od września nowy rok szkolny.

Szanowni Rodzice, dziękujemy za bardzo dobrą współpracę z Gronem Pedagogicznym. Ten rok szkolny był szczególnie dla Was ogromnym wyzwaniem.
Na kilka miesięcy to Wy przejęliście część obowiązków nauczycielskich, motywując Wasze dzieci do nauki w domu i służąc im na każdym kroku pomocą. Możecie być dumni z Waszych pociech, które stają się o rok bogatsze w wiedzę i nowe doświadczenia.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomaszowianka
Tomaszowianka 27.06.2020, 21:16
To staje sie takie popularne ze starostwo listy pisze pewno nie maja innych zajec ciekawe i intrygujace
?
? 27.06.2020, 13:16
Dostałem wczoraj list od samego magistra Ogórka. Czytaliście o wielokulturowym Tomaszowie odezwę ws wyborów tego Autora? Hahaha:))

Pozostałe