Masz wątpliwość? To dobrze

  • 26.06.2020, 20:06 (aktualizacja 30.06.2020, 12:24)
  • Mariusz Strzepek
Masz wątpliwość? To dobrze
Bardzo rzadko się zdarza, że tak młoda osoba wydaje książkę, która jest mądra, szczera i taka od której oderwać się nie można. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że tą osobą jest Aleksandra Radomska, która zawsze podkreśla, że jest z Niewiadowa dlatego nie mogło być inaczej i  to w GOK w Ujeździe odbędzie się promocja jej książki.

„Mam wątpliwość” to niezwykła 30-letnia podróż przez życie autorki, która jest doskonałym obserwatorem świata, ludzi i wyrażanych przez nich emocji. Historia podzielona jest na 14 przystanków opowiadających o perypetiach małej dziewczynki, następnie dorastającej dziewczyny i dorosłej kobiety, która z humorem, a czasem łzą w oku opowiada o tym, co wszyscy wiedzą, ale nie każdy o tym mówi, albo pamięta. Książka godna polecenia wszystkim, którzy tak jak autorka mają wątpliwość.

Spotkanie autorskie, podczas którego będzie można kupić książkę, otrzymać dedykację i porozmawiać  z autorką odbędzie się 3 lipca 2020 roku (piątek) o godz. 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe( Osiedle Niewiadów 43). W związku z reżimem sanitarnym, wstęp tylko dla osób, które zarezerwowały sobie miejsce (telefonicznie: 44 719 23 96).

Serdecznie zapraszamy!

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe