Lechia - Widzew: Mecz bez udziału publiczności?

  • 16.10.2017, 21:51
  • Sport.TM
Lechia - Widzew: Mecz bez udziału publiczności?
Jak informuje oficjalny portal klubu KP RKS Lechia do siedziby klubu wpłynęło pismo dotyczące lustracji obiektu przy ulicy Nowowiejskiej.

 

"Niestety chęć organizacji imprezy masowej na mecz z Widzewem Łódź w ramach 16. kolejki I grupy III ligi spotkała się z negatywną opinią zarówno ze strony policji jak i straży pożarnej"

Przypomnijmy, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie kibiców i wielkie piłkarskie święto Zarząd RKS Lechia postanowił wnioskować o organizację imprezy masowej, aby ten pojedynek mogło obejrzeć blisko 2500 widzów. Odmowne opinie policji i straży pożarnej nie zamykają jednak ostatecznie procedury jej organizacji.

 

Decydujące zdanie w tej sprawie ma Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, który może zezwolić na organizacje imprezy masowej na obiekcie przy ulicy Nowowiejskiej 9/27. Czekamy zatem na opinie pana Prezydenta. O całej sprawie będziemy informować na bieżąco.

 

Miejmy nadzieję że służby porządkowe zrobią wszystko, aby piłkarskie święto w Tomaszowie obejrzeli kibice obu drużyn, które odbędzie się 12 listopada o godzinie 11.

 

źródło: własne; lechia1923.pl

 

Sport.TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nareszcie.
nareszcie. 06.11.2017, 08:13
Mądra decyzja służb i władz miasta. Dużo osób czekało na ten mecz. 1000 kibiców z łodzi plus widziowie z TM może dac naprawdę fajny efekt, może zobaczymy oprawę z któreś ze stron ;-)
A wszystkim płaczką którzy będą lamentować mowie " Zapraszam 12listopada na Nowowiejską - Będzie gruba zabawa"
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
kibic fanatyk
kibic fanatyk 03.11.2017, 16:43
Brawo panie Witko madra decyzja, bedzie święto piłkarskie w miedcie
Beka
Beka 26.10.2017, 19:08
Jak tam Widzewiacy wasze malunki w Tomaszowie, dalej zamalowane na piękny biały kolor. Tomaszów jednak nie w 100% za widzewem.
snarki
snarki 31.10.2017, 08:25
Biąły kolor jest ładny....ale na prześcieradle w ***** hotelu
fctm
fctm 27.10.2017, 10:51
Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Zobaczyłes przestrzelone grafy i masz podnietę ;-)
Nie martw się nie długo będą porawione ,więc napawaj się póki możesz swoją radością hahaaha. BEZ ODBIORU!
halo halo
halo halo 25.10.2017, 15:02
Czy wiadomo jaką prezydent podjął decyzję? Mam nadzieje ze mecz obejrzy komplet publiczności z dwóch stron bo zainteresowanie jest ogromne.
pawcio
pawcio 18.10.2017, 22:02
Wg najnowszych informacji mecz odbędzie się niestety na stadionie Widzewa...
Snarki
Snarki 25.10.2017, 09:26
Większej durnoty w życiu nie słyszałem
wesolo
wesolo 19.10.2017, 07:57
I po raz kolejny pan prezes wykiwał kibicow LECHII a tak nie chcieli niektórzy bardzo kibicow gości hehe.
chore to jest w ogole,nowa trybuna sa warunki żeby przyjąć kibicow a tu takie cyrki ;-)
Do wesolo
Do wesolo 19.10.2017, 15:24
Ty to musisz chyba kretynem być . Piszesz komentarz nie czytając artykułu ? Czy to Klub nie chce wpuścić kibiców czy policja nie wyraża zgody ? Po co zabierasz głos nie mając żadnej wiedzy i nic sensownego do powiedzenia ?
Obsługa techniczna
Obsługa techniczna 19.10.2017, 12:53
Prezes? A weźmiesz na siebie jak komuś nóż w brzuch wsadzą?
Dziwisz się, że tak jest? To znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz i czytasz bez zrozumienia.
Jakoś nie ma chętnych do odpowiedzialności. Dlaczego, bo jest zdrowy rozsądek. Ocena sytuacji z wyprzedzeniem, zapobieganie i obiektywizm.
Na trybunach widzimy już gotowe widowisko.Lepsze czy gorsze, ale gotowe. Pomyśl ile ludzi za tym stoi, ile obowiązków,odpowiedzialnośc i, kosztów.
Wszyscy chcemy, żeby było fajnie i miło. Niestety czasami tak się nie da.
FCTM
FCTM 19.10.2017, 19:19
Człowieku jaki nóż w brzuch? Co ty piszesz. Jakie zapobieganie? Mnóstwo osób z Tomaszowa chętnie zobaczyło by ten mecz i kibiców obu drużyn na trybunach. Rok temu było fajnie więc czego się obawiać. Kibice Widzewa jeżdżą zawsze i wszędzie więc Milicja tak czy nie tak będzie musiała zabezpieczać obiekt. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Milicja?
Milicja? 19.10.2017, 21:30
Wybudzili cię ze snu po blisko trzydziestu latach?
fctm
fctm 20.10.2017, 07:34
działanie i procedury się nie zmieniły.
jedynie co nowe to zamiast poloneza KIA a zamiast Nysy Transit ;-)
Może
Może 19.10.2017, 15:49
od razu sonda spadnie... Wszystko się może zdarzyć, a gdzie indziej nie robią z tego wielkiego halo.
kibic
kibic 19.10.2017, 15:05
A mała wioska Wikielec mogła zorganizować mecz z Widzewem jako imprezę masową.
Kibic Lechii
Kibic Lechii 18.10.2017, 12:37
Czy ktoś już wie co prezydent zdecydował?
kibic
kibic 18.10.2017, 11:19
Skoro mała miejscowość Wikielec mecz z Widzewem zorganizowała jako imprezę masową, to chyba Tomaszów Maz. nie powinien mieć z organizacją imprezy masowej problemów. Domyślam się, że dla Policji w Tomaszowie wygodniej jest żeby takiego meczu najlepiej nie było.
Elo
Elo 17.10.2017, 17:54
A widzew jak tam w tym sezonie też nie da rady wejść do II ligi, to już nawet ŁKS który umarł wszedł. Beka.
Beka
Beka 17.10.2017, 21:22
Na całego. Budżet jak drużyna z II ligi. Nowy stadion, trenejro po reprezentacji, zawodnicy z nazwiskami, sponsor i właściciel z kasą a szału ni ma.
TomaszoWianin
TomaszoWianin 17.10.2017, 15:05
Panie Witko bądź pan rozsądnym człowiekiem!!!
Nie tak jak większość tych internetowych napinacz którzy sieją ferment:-)
varan
varan 17.10.2017, 14:25
Rozwiązanie jest proste, małą trybune w całości oddać gościom (około 600 miejsc siedzących), a stelazowke gospodarzom. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać.
zły tytuł
zły tytuł 17.10.2017, 10:00
mecz odbędzie się z udziałem publiczności, ale bez udziału kibolstwa
Czyli
Czyli 17.10.2017, 18:43
prezes wpuści swoich wazeliniarzy, ale pamiętajcie że bramy nie mają pancernych zawiasów;) Jak trzeba być tępym, żeby nie rozumieć, że zakaz jest najgorszy ze wszystkich możliwości.
Właśnie!
Właśnie! 17.10.2017, 23:02
Czyli jak takich baranów wpuścić na stadion? Skoro chcą forsować zamknięte bramy, to jeszcze gotowi bramki na boisku powyrywać. Już po twoim komentarzu widać, że kibole Widzewa to towarzycho granatem od pługa oderwane.
Wyjaśniłem
Wyjaśniłem 18.10.2017, 18:16
o co mi chodziło, ale komentarz nie poszedł. Wtedy dowiedziałbyś się, żę baranów musisz szukać wśród swoich.
Nic
Nic 18.10.2017, 01:03
nie zrozumiałeś przedstawicielu tęp..ów. Zdarzyła się już taka sytuacja przez głupie decyzje prezesa, który najpierw pozwolił kibicom Widzewa kupić bilety, a potem nie chciał ich wpuścić, bo mieli koszulki w barwach tego klubu!!! Swoją drogą niezła paranoja, bo jakie mieli mieć? Więc wyjęli bramę z zawiasów uprzednio przeprosiwszy starszych panów z ochrony;) Nikt nie wyrywał bramek i po skończonym meczu wszyscy rozjechali się do domów, choć wygrała Lechia i pomimo następnej durnej dezyzji prezesa o wprowadzeniu policji na "kamienną" pod koniec meczu. Widzewiacy i tak przyjdą więc chodzi o to, żeby historia z bramą się nie powtórzyła. Ps. Z drugiej strony nawalonych jak stodoła kibiców Lechii prezes wpuszczał bez słowa, za co nawet przy ludziach opierdzielił go jeden z policjantów. To kto tu jest baranem?
kibic
kibic 17.10.2017, 09:55
Gralem kiedyś w juniorach Lechii teraz jezde na WIDZEW i kibicuje tej druzynie. Nie rozumiem dlaczego jedni i drudzy fani zespolow nie mogli ogladac tego meczu. rok temu naprawdę dużo osob z TM z którymi rozmawiałem mówili ze fajnie w końcu zobaczyć w TM jakas fajna atmosferę na trybunach. na dzień dzisiejszy pan G. zniszczyl sympatykow LECHII jednak z nami to mu się nie uda. WIDZEW jeździ nawet na zakazach wiec pojawimy się 12list. przy ulicy Nowowiejskiej i zapraszam wszystkich kumatych sympatykow rksu
I
I 17.10.2017, 09:49
Mecz jest o 11 a nie 16 po co ludzi wprowadzacie w błąd!??
NIE dla Widzewa!
NIE dla Widzewa! 17.10.2017, 09:47
Jakoś fanatycy Widzewa nie byli adwokatami kibiców innych druzyn, gdy przez całe lata na stary stadion przy Piłsudskiego ich nie wpuszczano. I to w Ekstraklasie! To wam nioe przeszkadzało? Gdzie wtedy byliście, fanatycy Widzewa, co?
łodziak
łodziak 17.10.2017, 09:32
Nie rozumiem osób wypowiadających się za tym by kibice Widzewa zostali w łodzi. Byliśmy w ŁOWICZU,PIOTRKOWIE RAWIE ,i wielu innych miejscowościach. w każdej z nich WIDZEW był mile widziany,niejednokrotnie spokojnie mogliśmy korzystać z trybun gospodarzy. Dziwi mnie to tymbardziej wiedzac ze w TM działa FC Widzewa z którego zawsze w łodzi jest kilkadziesiąt osob i z tego co wiem pozostają w stosunku neutralnym do rks lechia T.
tutejszy
tutejszy 17.10.2017, 09:27
Najpierw każdy narzeka na gre Lechii ze ciagle ta trzecia liga ale jak chcecie czegos więcej jeżeli nawet kibicow gości nie umiemy przyjąć w dobry sposób. mam nadzieje ze pan Witko pozwoli na udział kibicow obu grup.
tomaszowianin
tomaszowianin 17.10.2017, 09:24
Witam. Jestem mieszkancem Tomaszowa ,staram się kilka razy w sezonie obejrzeć mecze Lechii i powiem szczerze ze nie rozumiem ludzi którzy nie chcą żeby mecz obejrzeli kibice jednej i drugiej druzyny. rok temu było piłkarskie swieto i to wlasnie wdzięki kibicaz lodzi którzy dodali kolorytu wspaniale dopingując robiąc oprawe. Na stadionie w TM. tego nie zobaczymy bo młodzi chłopcy jezdza do lodzi na mecze.
Rks
Rks 17.10.2017, 08:34
Cóż "stadion" Lechii jaki jest każdy wie.Skoro impreza niemasowa to na stadion 999 osób może wejść.Dać Widzewiakom jakieś 100-150 biletów chociaż,a reszta dla Lechii i tyle.Zainteresowanie tym meczem jest olbrzymie,a kibiców Widzewa w naszym mieście i okolicach mnóstwo.Z samej Łodzi zjechałby olbrzymia ilość.Szkoda święta.Z drugiej strony jest jeszcze trochę czasu żeby ustosunkować się do tej decyzji,coś dostosować,coś zmienić..
fctm
fctm 17.10.2017, 09:14
zapotrzebowanie WIDZEWIAKOW na to spotkanie to miniumum 1000 biletow.
wiadomo ze policji latwiej dac negatywa i mieć swiety spokoj. a ja powiem tak zarabiacie z nasej kasy wiec kaski na glowe palka w reke i obstawiać to ilkarskie swieto w TM ;-)
Rks
Rks 17.10.2017, 11:56
Napisałem przecież,że gdyby tylko była możliwość to mecz obejrzałaby bardzo duża liczba osób,z duża przewagą klubu z Łodzi.Jeśli jednak mają wpuścić ograniczoną liczbę osób na cały obiekt to chyba lepiej 150 gości niż nikogo????
kibic
kibic 17.10.2017, 07:13
nie będzie masowej imprezy to też miejscowi nie wjdą, od od kibiców Widzewa t osię odstosunkujcie, zobaczcie ile jest na Widzewie a ile na Lechii 400, 500 maks, więć niegrzecznością jest tak nawet pisać
Won!
Won! 17.10.2017, 08:20
Jak was mecze Lechii nie interesują i nie wspomagacie jej w meczach z innymi niż Widzew drużynami, to nie myślcie, że zostaniecie wupszczeni na stadion przy Nowowiejskiej. Jeździjcie do Łodzi i upajajcie się "wspaniałą" grą Widzewa i wiejskim folklorem na trybunach. Jeszcze trochę zajmie wam ta walka o awans do drugiej ligi. Może z 10 lat?
TomaszoWianin
TomaszoWianin 17.10.2017, 14:54
,,upajajcie się "wspaniałą" grą Widzewa i wiejskim folklorem na trybunach" jak tak piszesz to może określ jak nazwać atmosferę na Nowowiejskiej? Pewnie na skali ocen nie ma tak niskiego pułapu:-/
fctm
fctm 17.10.2017, 09:05
teraz to pojechales hahaha . WIEJSKI FOLKLOR mówisz? jeżeli tak nazywasz jeden z najlepszych dopingow na stadionach w Polsce to ok ;-)
Widac niestety po komentarz ze znowu większość internetowych trolli musi się wyzyc.
każdy kumaty kibic zawsze chce widowiska gdzie sa ekipy dwóch druzyn.
miejmy nadzieje ze prezydent podejmie sluszna decyzje i obejrzymy swieto sportu w Tomaszowie.
18.10.2017, 13:02
Kiełbaski, bimber = folklor ;-)
Latające toi-toje
Latające toi-toje 17.10.2017, 09:59
Czy wyrzucanie toi-toja z korony stadionu, jak to miało miejsce przed laty w Bydgoszczy, też wchodzi w skład tego jednego z najlepszych dopingów w Polsce?
Janko
Janko 17.10.2017, 00:45
oby Pan Prezydent pokazał, że jest poważnym facetem i nie ugiął się pod naporem kibolstwa i hołoty, kibice widzewa powinni być raz na zawsze z Tomaszowa usunięci, tylko wszędzie niszczą ściany, jeszcze żeby trochę pracy w to włożyli, to może miałoby to walory estetyczne.
TomaszoWianin
TomaszoWianin 17.10.2017, 15:00
Oby pan Prezydent okazał się mądrzejszy od ciebie.
fctm
fctm 17.10.2017, 09:12
widać ze jesteś niezdecydowany. najpierw piszesz żeby usunąć kibicow rtsu z TM a za chwile ze jak maluja to żeby ladnie malowali ;-)
Tomaszow jest w 100% Widzewski i wydaje mi się ze długo to się nie zmieni bo bardzo dużo malolatow zaczelo jezdic na nowy stadion w łodzi i trzeba się z tego cieszyc.
Janko
Janko 17.10.2017, 17:51
Nic się nie bój panie fctm już niedługo. Już niedługo.

Pozostałe