„Wsparcie dla biznesu w Łódzkiem”

  • 06.07.2020, 11:45 (aktualizacja 08.07.2020, 23:31)
  • red.
  „Wsparcie dla biznesu w Łódzkiem”
Ponad MILIARD złotych w formie dotacji i pożyczek preferencyjnych jest przygotowany dla przedsiębiorców z Łódzkiego. Jak po nie sięgnąć? – odpowiedzi na to pytanie można oczekiwać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się dziś (poniedziałek, 6 lipca) w Tomaszowie Mazowieckim o godz. 12 w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24.

„Wsparcie dla biznesu w Łódzkiem” to cykl spotkań informacyjnych, na których objaśniane są możliwości sięgania po pieniądze przygotowane dla firm poszkodowanych skutkami pandemii Covid-19.

Z jakiej formy wsparcia można skorzystać? Do kogo zwrócić się po nią? Te zagadnienia omówią dyrektorzy Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Niezbędne formalności pomoże wypełnić doradca Łódzkie dla biznesu, który udzieli odpowiedzi nawet na najbardziej szczegółowe pytania.

Przyjdź i dowiedz się wszystkiego o działaniach podjętych w walce ze skutkami epidemią Covid-19 w województwie łódzkim:

•             Wsparcie finansowe na pracownika powyżej 2 000 zł dla dużych, średnich i małych firm

•             Mikropożyczki do 5 000 zł

•             Pomoc dla samozatrudnionych powyżej 2 000 zł

•             Refundacja kosztów wynagrodzeń

•             Pożyczka płynnościowa (oferowana przez ŁARR)

•             Dotacje na  innowacje w MŚP

•             Dotacja na cele obrotowe

Prosimy o poinformowanie przedsiębiorców za pośrednictwem Państwa mediów i zapraszamy na spotkanie.

 

****

Od redakcji

Informacje powyższą do przekazania mieszkańcom otrzymaliśmy dzisiaj o godzinie 10:51. Wypada zapytać: do kogo właściwie jest adresowane to spotkanie? Najwyraźniej wojewoda myśli, że przedsiębiorcy nie robią nic innego, jak tylko czekają na spotkanie z nim. Mają tyle czasu, że śledzą na bieżaco wszystkie media i ciągu godziny są gotowi stawić się w dowolnym miejscu i czasie. Jak się domyślamy, kierownictwo PCAS, musi zatrudnić ochronę, która opanuje tłumy szarżującyych wejście przedsiębiorców. 

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 07.07.2020, 20:27
Dzisiaj, tj. w dniu 07.072020 r.o godzinie 20:21 cytuję wczorajszą (06.07.2020r.godz. 11:45) informację tego medium (Nasz Tomaszów):

"Ponad MILIARD złotych w formie dotacji i pożyczek preferencyjnych jest przygotowany dla przedsiębiorców z Łódzkiego. Jak po nie sięgnąć? – odpowiedzi na to pytanie można oczekiwać na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się dziś (poniedziałek, 6 lipca) w Tomaszowie Mazowieckim o godz. 12 w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24."

Panie Mariuszu: "Ponad MILIARD złotych... " tylko dla firm z jednego województwa , a Pan ogłasza tę informację na PIĘTNAŚCIE MINUT PRZED spotkaniem na ten temat ?!?!?!

Odpowiem krótko: ZWYKŁE JAJA !!!
Lala
Lala 06.07.2020, 22:53
Ta informacja od ponad tygodnia była udostepniania na stronach urzedu marszałkowskiego, za pomocą newsletterów, zajawek na fb i w skrotach lokalnych rozgłośni. To cześć dużej aukcji informacyjnej o ktorej jest głośno w województwie. Rola mediów- wiedzieć nawet gdyby dostęp do informacji był trudny. Więc przyznając się do braku tej wiedzy wystawiacie sobie sami ocenę.
Zdegustowany
Zdegustowany 06.07.2020, 13:17
Dla organizatorów nie ma znaczenia ilu przedsiębiorców weźmie udział w spotkaniu. W zasadzie im mniej tym lepiej. Liczy się tylko fakt, że takie spotkanie miało miejsce. Uśmiechnięci i dumni z siebie organizatorzy na tle banerów zrobią fotki wrzucą na fb i będą oczekiwać na lajki. Poziom -1.

Pozostałe