Totalna dekapitacja. Jeszcze tylko 2 dni

  • 09.07.2020, 10:37 (aktualizacja 13.07.2020, 15:43)
  • Mariusz Strzepek
Totalna dekapitacja. Jeszcze tylko 2 dni
Wczoraj kilka gorzkich słów skierowałem w kierunku sztabowców Andrzeja Dudy. Dzisiaj pora na kamyczek do drugiego ogródka. Pisząc felieton zasugerowałem, że być może ulotka, jaką opisywałem, budziłaby mniejsze zdiwienie i odrazę, gdyby jej autorem była np. Gazeta Polska, co do której chyba nikt nie ma wątpliwości, że bierze udział w grze wyborczej po bardzo konkretnej stronie. Okazuje się, że nie jest ona jedyna. Po publikacji otrzymałem serię zdjęć prezentujących wydawnictwo równie niskich lotów. Tym razem sygnowane przez Gazetę Wyborczą. "Bibuła" stanowi ciąg ataków na Andrzeja Dudę, prowadzonych w mało sympatycznym stylu. Jedna z czołowych gazet w Polsce zeszła do poziomu, o którym zwykło się mówić, że trudno na nim usłyszeć pukanie w podłogę. Osobną sprawą jest fakt, że gazeta dystrybuowana m.in. przez zwolenników kontrkandydata to oczywiste nielegalne finansowanie kampanii wyborczej. Wczoraj usłyszałem, że ktoś nie zaglosuje na Dudę, bo tak bardzo nienawidzi PiS-u. Wyborcy Dudy to samo mówią o Rafale Trzaskowskim. Mamy więc elekcję opartą o negatywne emocje. Najkrócej jak można powiedzmy sobie wprost: kampania rynsztokowa. Poniżej wklejam zdjęcia, byście sami mogli ocenić. Nadal stukacie się w głowy, kiedy piszę i mówię, że pora zaprotestować? Ja się na taki styl uprawiania polityki nie zgadzam

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 10.07.2020, 20:48
Zgadzam się z Panem Judymem , i Panem L30N1DK ,to dwie cholery ,dżumy,covidy itd.Każdy z nich obiecuje żeby istnieć na stołku i co gorsze nawet chyba nie dla forsy bo tę już mają ale dla spełnienia własnych marzeń i mani wyższości i poczucia władzy .Tacy już byli np.Napolepn ,Adolf,Ducze ,Czałczesku itp.Co prawda marnie skończyli ale CI w czasach"twz.Demokracji najwyżej zostaną tu GDZIE są,no może Adrian jak przegra to będzie przymusowo karmił kota hahaha.
Lubicz
Lubicz 09.07.2020, 22:17
Nie pójście na wybory to akt tchórzostwa. Opowiedz się za tym, jako kraj chcesz mieć po wyborach! Nie pójdziesz - nie narzekaj bo inni oddali za ciebie swój głos. Mówienie, że nie mam na kogo głosować - to zasada strusia.
L30N1DK
L30N1DK 10.07.2020, 05:06
Słuchaj, tłumoku, nie zszargam swoich wartości i nie zagłosuję na kogoś kto wyzywał mnie od ruskiej agentury albo typa co chce wprowadzić kartę LPG w całej Polsce! Zrozum, są ludzie, dla których wybór między Dudą a Trzaskowskim jest jak wybór między dżumą, a cholerą. Nie biorąc udziału w głosowaniu pokazuję swoje niezadowolenie, do którego mam prawo - nie sprawia to także, że nie będę miał prawa do narzekania!
Johny
Johny 09.07.2020, 22:13
Mariusz o czyn piszesz. My elektorat Dudy mamy wywalone na Trzaskowskiego i jego elektorat 😁 Historia zweryfikowala rzady Walesiakow, ktore trwaly od 1989
Judym
Judym 09.07.2020, 17:04
Niech już się te wybory odbędą bo wymiotować się już chce tym wszystkim. Jak popatrzyłam na te zgromadzenia, te wszystkie ustawki nie idę wcale.
Ajdejano
Ajdejano 09.07.2020, 16:58
Totalna "dekapitacja", czyli totalne ścięcie głowy. Tylko: kto komu tę głowę ścina? Wiadomo: jedni drugim. I Pan się do tego, na lokalnym medialnym rynku, też przyczynia. Podobnie jak i my - Pańscy wpisowicze.

Polityka (ogólna i lokalna) to wielkie g.ó.w.n.o. I Pan się w ten rynsztokowy nurt świetnie wpisuje, zamieszczając powyżej zajawkę z GW.

Te stare sentymenty, co ???
wyborca
wyborca 09.07.2020, 16:27
"Frankowicze dziękują za obietnicę pomocy". Chcemy więcej obietnic ....
Dzien dobry :) (pozytywnie)
Dzien dobry :) (pozytywnie) 09.07.2020, 13:22
TVN24 t samo, Gazeta Polska i Niezalezna.pl nigdy nie udawaly, ze nie sa tozsamosciwe.Telewizja TVN, TVN24, Fakt tak. To na poczatku (przez dekade, poltorej), daje kredyt zaufania u ludzi ktorzy w miare obiektywnie chcac sie czegos dowiedziec biora to. A sa cynicznie oszukowani.

Co do tozsamosciowek - Sakiewicz, Karnowski mowili od poczatku czego mozna sie spodziewac.

A Pan Panie Redakorze czesto sie przebiera?
OP
OP 09.07.2020, 12:48
Popieram ale wszelkie "wałki" władzy należy wyciągać i piętnować czy to PIS czy PO, pytanie ile w/w muszą zrobić wałków aby ludzie zagłosowali na kogoś konkretnego ????
?
? 09.07.2020, 15:22
To że Pan będzie głosował na kandydatkę/a PO było wiadomo jeszcze przed ogłoszeiem wyborów. Po co się przebierać?

Pozostałe