„Przystań pod gwiazdami”  

  • 13.07.2020, 18:19 (aktualizacja 16.07.2020, 09:15)
  • Mariusz Strzepek
„Przystań pod gwiazdami”  
Pierwszy koncert w nowym amfiteatrze na przystani miejskiej nad Pilicą za nami. W sobotni wieczór (11 lipca) w muzyczną podróż do krainy łagodności zabrał miłośników poezji śpiewanej (i nie tylko) Piotr Goljat - tomaszowski muzyk, kompozytor i aranżer. Kto nie był, niech żałuje.

Piotr Goljat wraz z towarzyszącymi mu muzykami − Piotrem Górką (kontrabas), Sebastianem Rucińskim (gitary) oraz Beatą Stasiak − obdarzoną niezwykłym głosem wokalistką stworzyli widowisko, które na długo zapadnie w pamięć i serca uczestników wydarzenia pt. „Przystań pod gwiazdami”.

Podczas ponad godzinnego koncertu posłuchać można było m.in. piosenek z dwóch płyt tomaszowskiego muzyka − „Nieobecni” oraz „A może by tak… Tuwim?”, jego autorskich, nastrojowych kompozycji, a także znanych przebojów z repertuaru Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, Ewy Bem czy Zbigniewa Wodeckiego.

Na finał publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco.

Koncert „Przystań pod gwiazdami” odbył się w ramach „Kulturalnego weekendu z MCK”. Współorganizatorami wydarzenia byli Urząd Miasta i Miejskie Centrum Kultury.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

25a
25a 13.07.2020, 18:52
Byłem niesamowity klimat prawdziwy artysta

Pozostałe