„Nakręć się na pojazd” - nagraj filmik i zgarnij nagrodę! 

  • 15.07.2020, 11:23 (aktualizacja 17.07.2020, 15:27)
  • redakcja
„Nakręć się na pojazd” - nagraj filmik i zgarnij nagrodę! 
To druga odsłona konkursu ph. „Nakręć się na...” organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. W pierwszej brały udział dzieci, które przed kamerą opowiadały o swoich ulubionych zabawkach.  Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy dorosłych.

Konkurs polega na nagraniu 60-sekundowego spotu (prezentacji), w którym jego autor/autorka opowie o swoim ulubionym pojeździe. Filmik powinien byś wykonany techniką cyfrową przy użyciu telefonu komórkowego, kamery wideo, aparatu fotograficznego itp.

Nagrania (wraz z dołączoną kartą zgłoszenia) należy przesłać na adres: [email protected] najpóźniej do 22 lipca 2020 r. W treści wiadomości należy podać tytuł filmu oraz imię i nazwisko uczestnika. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej MCK pod adresem: www.mck-tm.pl.Jury przyzna nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 lipca br. podczas wydarzenia „PRL Story” odbywającego się w ramach cyklu „Kulturalne piątki z MCK”. 

 

Cele konkursu:

- rozwijanie kreatywności zainteresowań i pasji,

- kształtowanie postaw współzawodnictwa,

- poznawanie nowych technik podczas przygotowania do konkursu,

- rozwijanie abstrakcyjnego i kreatywnego myślenia,

- zagospodarowanie wolnego czasu.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe