Powołano Rzecznika Praw Rodziny

  • 16.07.2020, 18:20 (aktualizacja 16.07.2020, 18:23)
  • Mariusz Strzepek
Powołano Rzecznika Praw Rodziny
Krzysztof Dziubałtowski został powołany na stanowisko Rzecznika Praw Rodziny zarządzeniem Nr 200/2020 Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 24 czerwca 2020 roku.

Do zadań Rzecznika Praw Rodziny należy:

1) monitorowanie przestrzegania praw rodziny przez instytucje samorządowe, w szczególności placówki oświatowe;
2) podejmowanie działań zmierzających do interwencji odpowiednich instytucji w przypadkach naruszenia praw rodziny;
3) prowadzenie infolinii i skrzynki kontaktowej umożliwiającej przesyłanie zgłoszeń związanych z naruszeniem praw rodziny;
4) informowanie rodzin o przysługujących im prawach;
5) informowanie Prezydenta Miasta o naruszeniach praw rodziny i podejmowanych interwencjach.

Kontakt z Rzecznikiem: [email protected]

Kontakt z Wydziałem Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia: Tel. 44 724 23 11 wew. 574,575

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MG
MG 21.07.2020, 20:29
A kiedy będą zmienione na ul. Zawadzkiej chodniki, już się nie da chodzić?
Xyz48
Xyz48 22.07.2020, 11:48
Wlasnie.W ostatniej czesc Zawadzkiej nie ma w ogole.Chodzimy krzywym poboczem o ile jest.Dzieci same tez chodza i wracaja ze szkol a co niektorzy jezdza jak rajdowcy.
Magda
Magda 20.07.2020, 12:53
Bardzo przydatne stanowisko oraz odpowiednia osoba na tym stanowisku!!!Duże doświadczenie w teorii i praktyce:). Życzę powodzenia!
Albert
Albert 19.07.2020, 19:48
Zupełnie niepotrzebne stanowisko!!! Będzie to zbędnie wydanych kilkadziesiąt tysięcy zł w skali roku. W Polsce niestety nie ponosi się odpowiedzialności za niewłaściwe gospodarowanie państwowym budżetem a monowładza jest szkodliwa dla obywateli bez względu na opcję polityczną.
Ed
Ed 20.07.2020, 14:24
Jak policzyłeś te kilkadziesiąt tysięcy rocznie?
matematyk
matematyk 20.07.2020, 19:59
12x4000=48000
Stefan
Stefan 22.07.2020, 10:15
Minimum x2
Dobra. Zmiana.
Dobra. Zmiana. 17.07.2020, 21:45
To może jeszcze jakiegoś ds. kobiet, mężczyzn, seniorów, dzieci, rozwodników, sportowców, stolarzy, urzęników .... Bezrobocie trochę spadnie.
Tomaszowianka
Tomaszowianka 17.07.2020, 20:44
Cxy to jest platna funkcja ktos wie
A
A 17.07.2020, 14:24
Kwalifikacje to ma jako ojciec sześciorga dzieci:)
poinformowany
poinformowany 17.07.2020, 13:17

Komentarz zablokowany

Obraźliwego może nic, za to sugerującego jakieś korzyści.

maruder
maruder 17.07.2020, 10:41
Jakie doświadczenie i kwalifikacje posiada Pan Rzecznik ?
o2
o2 17.07.2020, 14:35
Ma pierwszą żonę. Pracuje na etacie i ma z nią 7 siedmioro dzieci, to chyba dla rzecznika do spraw rodziny wystarczy, po za jego dodatkowymi kwalifikacjami, które też posiada
Realista
Realista 19.07.2020, 13:35
Jak napiszesz ,że opiekuje się na równia z żoną wszystkimi dziećmi bez pomocy rodziny (teściowie ,rodzice ) to faktycznie super MEN! . Realnie w tym świecie kiedy nie masz wsparcia rodziny ,a masz tyle dzieci nie masz czasu na nic więc nie gloryfikuj.
Luiza
Luiza 17.07.2020, 10:08
A mops to od czego jest?
Sceptyk
Sceptyk 20.07.2020, 18:44
MOPS powinien opiekować się tylko osobami starszymi które nie mają rodziny,dość rozdawania pieniędzy.
Xyz48
Xyz48 19.07.2020, 11:14
Od zaglądania w lodówkę.
MARIAN
MARIAN 17.07.2020, 09:51
A NIE TAK DAWNO KTOŚ MÓWIŁ O OSZCZĘDNOŚCIACH W UM I PODLEGŁYCH SPÓŁKACH
Dimos
Dimos 17.07.2020, 07:12
Funkcja a raczej powołanie rzecznika jest konsekwencją przyjęcia przez Radę Miasta wniesionej wcześniej przez radnego Batorskiego uchwały. To słynną na całą Polskę uchwała przygotowana przez grupę młodych prawników (rusofili) z organizacji Ordo Iuris.
AP
AP 17.07.2020, 00:20
Ile nas kosztuje to sztucznie utworzone stanowisko dla znajomego?
Papaj
Papaj 17.07.2020, 08:29
No właśnie ile??
M
M 16.07.2020, 20:24
A Po co?
AS
AS 16.07.2020, 20:43
Żeby ładnie wyglądało.

Pozostałe