Galeria Tomaszów nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM

  • 20.07.2020, 20:13
  • Mariusz Strzepek
Galeria Tomaszów nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM
Galeria Tomaszów otworzyła dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody, których jest kilkaset!

SEZAM to nowa, bezpłatna aplikacja, która nagradza tych klientów Galerii Tomaszów, którzy robią regularne zakupy czy korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Mechanizm z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki aplikacji można zaplanować wizytę w galerii tak, by załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, co procentuje dodatkowym bonusem w postaci nagród. W puli prezentów znajdują się, m.in. zaproszenia do kawiarni i KFC, zabawki, artykuły sportowe, małe AGD, perfumy, zegarki i deskorolka elektryczna. Katalog nagród jest stale aktualizowany. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań - znajdzie coś dla siebie. Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

 

3 proste kroki do nagrody: kliknij, pobierz, zyskaj

Aplikacja SEZAM jest szybka i łatwa w obsłudze. Po jej pobraniu i rejestracji swojego konta użytkownik rejestruje paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie Galerii Tomaszów, które natychmiast przeliczane są na punkty. Dzięki temu, od razu może odbierać drobne prezenty lub zbierać punkty na dużo bardziej wartościowe nagrody z puli premium. SEZAM to aplikacja przeznaczona dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Każdy – dorośli czy młodzież znajdzie w SEZAMIE coś dla siebie.

 

Jak to działa?

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Pobraną na telefon aplikację wystarczy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy Galerię Tomaszów, założyć konto i już możemy zacząć kompletować punkty. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty (wg przelicznika 1 zł = 1 pkt), pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (w terminie 3 dni) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego: paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Nowe punkty naliczane są od razu, dzięki czemu można od ręki zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy galerii Tomaszów mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecydują się na drobne przyjemności, jak np. kawa lub lody, czy też przeznaczą punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajdą się produkty i usługi dostępne tylko u najemców centrum. Życzymy przyjemnych zakupów i dobrej zabawy z aplikacją SEZAM.

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe