Na leśnych ścieżkach

  • 21.07.2020, 10:46 (aktualizacja 21.07.2020, 10:58)
  • Mariusz Strzepek
Na leśnych ścieżkach
Leśne wysypiska są zmorą nie tylko okolic Tomaszowa. Tak naprawdę znaleźć je można wszędzie tam, gdzie można wjechać samochodem, a bywa, że w miejscach dosyć zaskakujących. Lasy Państwowe publikują komunikaty o tym, że dzikie wysypiska należy zgłaszać wójtom gmin, na terenie których się znajdują. W ubiegłym tygodniu zgłosiliśmy jedno z nich. Sprawdzimy ile czasu zajmie posprzątanie wskazanego miejsca. W okolice Wolbórki podrzucane są odpady budowlane, ale także podzespoły samochodowe, wyrzucane prawdopobnie przez właściciela któregoś z warsztatów naprawczych.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tuz umysłowy
Tuz umysłowy 22.07.2020, 06:37
Postawić kilka kontenerów na obrzeżach miasta i po kłopocie. Taniej będzie wywiozić śmieci raz w tygodniu, niż sprzątać lasy po brudasach. Takie proste rozwiązanie, ale "intelektualne tózy" znajdą 7 Ustaw, że "się nie da", zamiast jednej, że "się da".
Log
Log 22.07.2020, 08:06
I wszyscy będą jeździli z bloków i z domków śmieci wyrzucać przy lesie...jak zabraknie miejsca w kontenerze... będzie jak wszędzie...obok...genialny pomysł...lepiej wysokie kary...i sprzątanie lasu...
Chycel
Chycel 22.07.2020, 15:37
A ci z bloków nie mają swoich śmietników?
Mieszkanka
Mieszkanka 21.07.2020, 22:19
Wiecie czemu tak ludzie robia ?ja juz wiem...dzwonie ...pytam o wynajem kontenera na smieci ..bo mam troche z komórki i słyszę 1000-1600 !!!!! Pewnie taniej by bylo samemu wywies na wysypisko ale to i tak drogo (nie tlumacze tego co jest w lasach bo sama bym łapy polamala za takie cos)
Logika
Logika 22.07.2020, 08:05
A czym to wywierzesz? A czas ? Strach? Nie mówiąc o ekologii? Komórki na bieżąco trzeba sprzątać, co jakiś czas, wtedy można zaoszczędzić...
Las
Las 21.07.2020, 21:05
Ukarać miesiącem sprzątania lasu!
Turystka
Turystka 21.07.2020, 17:16
Ludzie jak wam nie wstyd!!!!!!!!
Dkw
Dkw 21.07.2020, 12:11
Za takie rzeczy kary powinny być w tysiącach. Założyć kilka kamer chociażby na wjazdach do lasów i tyle. Do tego szlabany i będzie spokój. Ostatnio jechał przede mną pacjent i przez okno torebka z McD..... Chciałoby się takiego delikwenta wysadzić, ale nic poza narobieniem samym sobie problemu tym nie zdziałamy.

Pozostałe