Tragedia na drodze

  • 22.07.2020, 15:24 (aktualizacja 24.07.2020, 20:39)
  • redakcja
Tragedia na drodze
Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem 33-letniego motocyklisty. Jednocześnie funkcjonariusze apelują do kierujących, by nie przeceniali swoich umiejętności i na drodze stosowali się do zasady ograniczonego zaufania.

22 lipca 2020 roku, około godziny 12:10 na drodze krajowej nr 48, na wysokości miejscowoości Teofilów, doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 33-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego kierujący motocyklem KTM jechał w kierunku Inowłodza. Nie dostosował techniki jazdy do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem, zjechal na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Mimo pomocy udzielonej przez innych uczestników ruchu a później załogę karetki pogotowia, 33-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga został częściowo zablokowana, a policjanci tomaszowskiej drogówki kierowali ruchem wahadłowym, który odbywał się bez większych utrudnień.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Kierujący jednośladami to szczególna grupa uczestników ruchu, chociażby dlatego, że są bardziej niż kierowcy samochodów narażeni na urazy jakie niesie ze sobą wypadek, czy kolizja. Zderzenie motocykla z innym pojazdem lub drzewem, barierą ochronną zwykle kończy się tragicznie. Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię.

redakcja_

Podziel się:

Zdjęcia (5)


Komentarze (2)

sebastian_lukaszewicz
sebastian_lukaszewicz 22.07.2020, 17:26
Szkoda chlopaka. W sobotę miał brać ślub:(
t
t 22.07.2020, 15:34
Około 12oo w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Warszawskiej (koło NETTO) wypadek motocyklisty z samochodem. (czy zaczyna się plaga)

Pozostałe