Zmiana w "Czternastce". Żegota nie jest już dyrektorem

  • 03.08.2020, 17:06
  • redakcja
Zmiana w "Czternastce". Żegota nie jest już dyrektorem
Sławomir Żegota nie jest już dyrektorem Zespołu Szkolno Przedszkolnego, w skład którego wchodzi także Szkoła Podstawoa nr 14. Na tę chwilę obowiazki dyrektora powierzone zostały dotyczasowej zastępcy, Pani Ewie Brzezińskiej. Sławoimir Żegota musiał odejść ze stanowiska w związku z postępowaniem dyscyplinarnym jakie toczy się wobec niego od dłuższego czasu, po wypadku, któremu uległ na terenie placówki jeden z uczniów.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jerzy Hofman
Jerzy Hofman 01.09.2020, 19:13
facet nie ma honoru, płaszczy się i robi dym na mieście,wśród rodziców byleby wskoczyć znów na posadkę
Eb
Eb 01.09.2020, 08:46
Super czlowiek, niedoceniony
Ignacy
Ignacy 26.08.2020, 14:15
Od dawna wiadomo, że wszystkimi sprawami zajmowała się pani Brzezińska, więc w sumie dobrze się stało. Może pani Brzezińska lepiej pociągnie szkołę i poprawi błędy oraz zaniedbania pana Żegoty.
Rodzic Misio.
Rodzic Misio. 18.08.2020, 14:21
Boczek żebyś nie trawił do wędzarni Misia Rysia. Jak UM sypnie kasą to każdy umie poprawić zaniedbania.
Boczek
Boczek 12.08.2020, 21:57
Szkoła trafia w dobre ręce. Już o tym głośno. Pani Brzezińska nieformalnie prowadziła placówkę od zawsze. My rodzice dziękujemy. Może uda się naprawić błędy i zaniedbania Misia Rysia
Beata
Beata 04.08.2020, 17:06
Szkoda bo to pasjonat i bardzo dobry dyrektor,ale tego ktoś wysoko postawiony nie docenia
.
Bungo-bungo
Bungo-bungo 04.08.2020, 21:12
Kogo uważasz za "wysoko postawionych" ??? A który "wysoko postawiony" zapewniłby" dzieciakom ze szkoły nr 14 piękne zagraniczne sportowe wyjazdy, udział szkoły (i oczywiście uczniów) w przeróżnych sportowych imprezach w kraju ?!

Wszyscy wokół mówią: dobry, świetny dyrektor, ale to nie podobało się tzw. "polytycnym" , wsiowym , "tomasiowskim polytykom" .

Pytam: komu  działalność tego człowieka przeszkadzała ?!?! Mam nadzieję, że nie powiatowemu katechecie.
Bungo-bungo
Bungo-bungo 09.08.2020, 19:39
Dorzucę do mojego powyższego, wrednego wpisu: ten powiatowy katecheta jest mało szkodliwy politycznie, ale szkodliwy merytorycznie w kwestii edukacji. On tę edukację totalnie olewa.
Suweren
Suweren 04.08.2020, 16:18
Do Kuzyn Wene- jak Ziobro walczy z Morawieckim to znaczy że któryś z nich jest w PO. No pomyśl o co chodzi Witko.!!!
Kuzyn Wene
Kuzyn Wene 04.08.2020, 08:49
Do Suwerena To Węgrzynowski jest z PO? O co biega? Od jakiegoś czasu słychać że stołki rozdane i są w starostwie miejsca dla spadochronów(patrz T.Zdonek) Sławek nie dopełnił obowiązków. Miły był ale nic poza tym, już 5 lat temu MW się nad nim zlitował
ED
ED 04.08.2020, 10:10
Żegota po wygranej w wyborach oddał legitymację partyjną i od ponad roku jest bezpartyjny. Wcześniej też tak robił. Myślicie, że to nie zostało z nim uzgodnione? Myślicie, że 14 nie zostanie zlikwidowana w ciągu najbliższych 11 miesięcy? Myślicie, że Żegota nie dostanie bonusa przed emeryturą?
Świat według kiepskich
Świat według kiepskich 04.08.2020, 07:43
Formalnie Zegota podlega pod Witko. Nieformalnie ta ukladanka jest o wiele bardziej skomplikowana. Wegrzynowski trzyma PiS w grubych raczkach i robi swoje klocki.
Suweren
Suweren 03.08.2020, 22:01
Zaczęła się wojna pomiędzy Witko a Węgrzynowskim.
Michał
Michał 03.08.2020, 20:56
Komitet Obrony Dyrektora powinien być zawiązany aby bronić długoletniego wspaniałego Dyrektora.
...
... 03.08.2020, 20:43
*** s***syny ... to najlepszy dyrektor jakiego znam
picus
picus 03.08.2020, 19:48
nie tylko dyscyplinarka, nie ma tez oceny pracy Dbało sie tylko o stosunki partyjne a nie o swoje obowiazki Mimo wszystko dziekujemy, troche spraw pozalatwiał,o sobie zapomniał
Świat według kiepskich
Świat według kiepskich 03.08.2020, 19:47
Widać zmian ciąg dalszy, Wegrzynowski pewnie ma w rekawie jeszcze jednego katechete do zatrudnienia. Bieda tomaszowskim szkołom, Zegota był sprawdzony i pasjonat podobnie jak Migała. Ale to nie ten trend, tu potrzebny mierny, uległy co będzie głowa o podłogę zawadzał. To będzie idealny dyrektor, taki to nasz starosta Wegrzynowski łowca talentów, zreszta sam byl dyrektorem wybitnej szkoły wiec cóż jest jak jest.
rwd
rwd 03.08.2020, 22:48
A Witko nie zatrudniał katechetów na stanowiskach ?
Ola
Ola 04.08.2020, 13:25
Szkoda ci to zapisz się na ministranta przed rozdaniem!
question
question 03.08.2020, 22:38
Takie małe sprostowanie. Szkoła podlega pod pana Prezydenta nie Starostę. Co MW ma za uszami to jedno, ale sprawiedliwości trzeba dać pokłon - to szkoła MW ale Prezia.
Paździoch
Paździoch 03.08.2020, 22:36
Akurat Żegota podlegał pod prezydenta, a nie starostę ;)
ninga
ninga 03.08.2020, 19:39
dyrektor Brzezińska jest super, od dawna pracuje za dyrektora
Krzysztof tokarski