„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl sierpniowych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego.

  • 07.08.2020, 15:52
  • redakcja
 „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl sierpniowych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego.
Jesteś przedsiębiorą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, a Twoja firma potrzebuje wsparcia, a jeszcze nie wiesz jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc? Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na cykl spotkań w regionie pt.: „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”.

W powiecie tomaszowskim spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2020 r. o godz. 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz., ul. św. Antoniego 41, sala konferencyjna nr 129 (I piętro). Przedstawione zostaną możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju, jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. ŁARR przeprowadzi szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków o pożyczkę składanych przez przedsiębiorców.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie się (podanie: imię, nazwisko, nazwa firmy oraz miejsce spotkania) poprzez: formularz na stronie https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020, e-mail: [email protected] lub telefonicznie nr. tel. 724544019.

Więcej informacji i terminy pozostałych spotkań dostępne na stronie https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020

 

Zapraszamy do rejestracji. Lista miejsc ograniczona. Każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne na podany przez siebie adres e-mail.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe