W Tomaszowie powstaje Klub KONFEDERACJI

  • 09.08.2020, 15:11
  • redakcja
W Tomaszowie powstaje Klub KONFEDERACJI
Serdecznie zapraszam wszystkich wolnościowców, konserwatystów i narodowców na spotkanie rekrutacyjne Klubu Konfederacji w Tomaszowie Mazowieckim.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mazowieckim (ul. Świętego Antoniego 19), 11 sierpnia 2020 roku, godzina 18:00.

Na spotkaniu dowiecie się Państwo, w jakim celu Klub powstał, jak do niego wstąpić i jakie działania w jego ramach będą organizowane. 
link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/359510065443774/  

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

II LO
II LO 21.08.2020, 21:50
A nawet jak napisal ten gosc z bledem to co? Jest cos takiego jak dyslekcja a to nie przekreśla ze kwalifikacje moze mieć bardzo wysokie. Kupa złośliwych komentarzy, pewnie sami po zawodowkach.
Nauczyciel
Nauczyciel 21.08.2020, 21:42
Nawet nie macie pojecia co to jest LLM wiec szkoda moich komentarzy. Zreszta jak widac kąsacie nawet takich ludzi jak prof. Rau więc bydlaki rozdepcza nawet takie diamenty. W mokm srodowisku prawniczym jestem znany i poważany a na humusie mi nie zalezy. Moj komentarz dotyczyl ambitnego chlopaka ale widze ze nie ma z kim rozmawiac.
T.m
T.m 16.08.2020, 12:58
Czy ludzie w krwgach konfy popieraja teczowa rewolucje lgbt?bo mam paru znajowych ktorzy glosowali na Bosaka a dzisiaj na swoich profilach maja twvzowe barwy i za bardzo nie nadazam:)jak to jest
m&m
m&m 11.08.2020, 11:34
Wolność gospodarcza, patriotyzm i ogólnie pojęty zdrowy rozsądek. To hasła, które przebijają się z przekazu wysyłanego przez Konfederację. I to mi się podoba. Nie muszę się zgadzać w 100% z poglądami poszczególnych jej członków, ale wypadkowa jest zachęcająca do kibicowania i głosowania na tą partię. A że młodzi i bez doświadczenia? Co w tym złego? Nabiorą. Wolę takich entuzjastów niż starych pierdzieli śliniących się na stołki z ciepłą wodą w kranie...
FUCK all
FUCK all 11.08.2020, 10:14
Czasami lepsza tęcza i zachowana wolność niz pseudo pateiotyzm a jak przyjdzie co do czego to judasz jeden za drugim - maski wloż jak ci karzą robaku.
m&m
m&m 11.08.2020, 11:36
Kiedy ta tęcza niby lepsza? Dlaczego pseudopatrotyzm? Akurat, co do wolności, to właśnie ta partia... A że z czasem się część wykruszy, no cóż. W głównych partiach jest paru gości, co zaczynali u Korwina a potem poszli swoją drogą. No i co im zrobisz. Życie.
Nauczyciel
Nauczyciel 11.08.2020, 10:07
Literowki na qwerty sie zdarzaja wiec dajmy sobie spokoj. A do mojego poziomu wyksztalcenia po wymianie studentow w USA i dyplomie LLM to mozesz zamarzyć. Wiec daruj sobie zlosliwosci.
DT
DT 18.08.2020, 19:01
chłopie LLM , o czym ty piszesz ? napisz swoje nazwisko i wszyscy padną i nie powstaną z szoku. znam wielu ambitnych co by rali za nic nierobienie kaske budżetową. To taki amerykański styl ?
kolo
kolo 18.08.2020, 16:20
takie się nie zdarzają. to błąd ortograficzny wynikający z braków w wykształceniu a nie 'literówka... literówkę to możesz mieć jak napiszesz odwaxzna albo ofazna ... nie ściemniaj i nie brnij tylko przestań udawać kogoś kim nie jesteś.
Nauczyciel
Nauczyciel 10.08.2020, 17:15
Na ta chwile jedyna odwarzna partia nie ponizaja sie w maskach i nie chelpią UE i USA tak jak partia wodzowska. Fakt maja malo poslow ale pozytywnie mnie zakoczyli.
Co do Adriana Sęka byl moim uczniem ambitny, mlody czlowiek i wie czego chce, jak na poczatek trudnej drogi to juz duzo.
BC
BC 10.08.2020, 22:30
do pracy i tyrać , wtedy spelnisz marzenia . Naoglądaleś się amerykańskich filmów na yt
zbyszek
zbyszek 10.08.2020, 19:34
bys sie wstydzil nawet przyznac ze jestes nauczycielem,odwarznym,hehehehe,odwaznym powinno byc .
Odważnik
Odważnik 10.08.2020, 19:10
Nie ośmieszaj się nauczycielu.
WS
WS 10.08.2020, 15:29
Młody człowieku powiedz co zrobiłeś w swoim krótkim życiu? Czekam na opis Twojego dorobku zawodowego , naukowego , społecznego . Przekonaj mnie że znasz się na przynajmniej kilku sprawach , że masz kwalifikacje i kompetencje .Przekonaj mnie że nie idziesz na skróty ? Czekam tylko na mądre i konkretne odpowiedzi .
KSL
KSL 10.08.2020, 10:04
JEDYNA SŁUSZNA PARTIA POLITYCZNA
Obywatel
Obywatel 09.08.2020, 17:25
Jedyna partia mowiaca jak jest czyli nie straszaca pandemią walczaca z glupota, nieleglanymi dzialaniami i niszczeniem polski.
Gościu
Gościu 10.08.2020, 12:58
Podaj przykład co takiego osiągnęli w kwestii "walczenia z glupota, nieleglanymi dzialaniami i niszczeniem polski", bo ja nie widzę tutaj jakiś realnych sukcesów, poza zwoływaniem konferencji prasowych.
m&m
m&m 11.08.2020, 11:38
A osiągnęli to, że uzyskali jakieś przyzwoite wyniki wyborcze i edukują społeczeństwo, co wydaje się przynosić powoli wyniki. Co mają zrobić? Blokować mównicę jak jakiś tfu Szczerba?!
Dość klamstw
Dość klamstw 11.08.2020, 10:11
Noś maskę, glos poglady terroru Szumowskiego i sie zaszczep to pewnoe twoje cele ale jest troche madrych ludzi ktorzy walcza z tym bezprawiem j to jest wlasnie Konfederacja. Chcecie stanu wojennego przez ten rzad to sie doczekacie.
Tak, wiem lepiej niż tu
Tak, wiem lepiej niż tu 10.08.2020, 14:24
Edukują bez przerwy ludzi o tym jak wygląda rzeczywistość, walcząc z niszczeniem Polski robiąc to co napisałem wyżej a nielegalne działania mogą tez tylko potępiać bo mają 11 posłów w sejmie. Właśnie dałeś przykład tego że nie wiesz jak działa nasze państwo i że nie znasz takich pojęć jak rząd i opozycja.
Ajdejano
Ajdejano 09.08.2020, 19:22
Zawsze miałem nadzieję, że ta sitwa, czyli tzw. "partia", może wprowadzić do naszej, polskiej, politycznej wiochy coś nowego.
Liczyłem na JKM i na Brauna i....nadal na nich liczę.

NIGDY nie liczyłem na to całe, lokalne dziadostwo, usiłujące pokazać, że oni są jakąkolwiek "siło polytycno" na lokalnym firmamencie.
A tu okazuje się, że to zwykłe chłoptasie, które zielonego pojęcia nie mają, jak uprawia się politykę.
Tomaszow
Tomaszow 09.08.2020, 21:55
Mam nadziwje ze sie wkoncu wytlumcza czemu polowa z nich stanela w 2turze po lewej stronie i czy ich kolory sa teczow czy bialo czerwone.
ll
ll 13.08.2020, 09:16
pewnie sie pogubili która była lewa? lub bardziej lewa :)
m&m
m&m 11.08.2020, 11:40
A może o to w tym chodzi, że jest wolność i każdy działa wg. swojego sumienia. Nazywa się ich faszystami, a zobacz jak wyglądały np wybory kandydata na prezydenta. Która partia jest taka demokratyczna? Żadna.

Pozostałe