Co sądzimy o koronawirusie? Ankieta znanego psychologa

  • 11.08.2020, 16:39 (aktualizacja 14.08.2020, 11:51)
  • redakcja
Co sądzimy o koronawirusie? Ankieta znanego psychologa
Znany psycholog społeczny prof. dr hab. Dariusz Doliński zaprasza do udziału w ankiecie na temat naszych przekonań na temat koronawirusa.

Badanie ma oczywiście charakter anonimowy i żadne dane personalne nie są zbierane. Odpowiedzi badacze będą analizować zbiorczo i nie będą rozpowszechniane w sposób umożliwiający identyfikację. Ankietę można wypełnić na stronie Uniwersytetu SWPS:

https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_1T82BzMqwl8Oyl7?utm_medium=mailing&utm_campaign=badanie

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nowa fala?
Nowa fala? 12.08.2020, 21:54
Byl reporter na spotkaniu z tomaszowskim Bosakiem. Byl, widzialem na wlasne oczy. Dlaczego nie ma wideo?
Ano:
- nowy dyktator nie potrafi sie ubrac dajac jakas wiesniacka kamozelkę czarną, do niebieskiej marynarki ...w sierpniu.

- dyktator neolliberator nie zlozyl podczas spotkania raz porzadniej zdania

- na spotkaniu bylo 6 osob, w tym trzy ze sztabu.
Niezły kawał
Niezły kawał 12.08.2020, 19:32
O jakis Pisowiec sie wyrywa. Sluchac rzadu nawet jak cie kopie, kołeczku chyba ty jestes niepismienny bo takimi tak wlasnie sie steruje. Smiech *** bo rzad karze....
Fox Mulder
Fox Mulder 12.08.2020, 19:29
Juz pisalem kiedys na tym forum ze wywodze sie z rodziny prawniczej i sam rowniez nim jestem i mam dystans bo moge go mieć wiec te wycieczki sa smieszne. Ale mogleś nie wiedziec wiec nie mam pretensji. Dlatego ze wlasnie znam ten zawod to moge krytykowac to bezprawie i nie ma znaczenia kto depcze prawo jak to jednak robi czy to bedzie Kowalski czy polski rząd. Wiekszosc prawników nie bojących sie wam to powie. Tego ucza na 2 roku studiow ze rozporzadzeniami nie robi sie takich zmian. Wszystko w tym temacie.
.
. 13.08.2020, 01:37
To jeszcze dodaj, ze z ziemianskiej.
Fox Mulder
Fox Mulder 12.08.2020, 15:50
Kiedys ludzie pomagali sobie podczas wojen, okupacji, epidemii tych prawdziwych - tyfus, dżuma. Teraz jak idziesz bez maski to schodza z drogi taka to katolicka wspolnota. Szczuć jeden na drugiego, wyszlo jak jest wystarczyla plotka o smiercionosnym wirusie zeby swiat zglupial a elity sie smieja i rece zacierają. Testują matołków i dobrze im to wychodzi.
Warcholy, sobiepanki a obywatele
Warcholy, sobiepanki a obywatele 12.08.2020, 16:41
Pomogłeś komuś podczas wojny? Twoi niepiśmienni, chłopscy przedkowoe pomogli? Moi - mam nadzieje, ze nie, tak jak mam ndzieje, ze nie podszpiclowali. Ale myśle, ze nie. Bylibysmy dzisiaj zamoznmiejsi.

A co do faktów, czytam z dziesiatą książkę, o tym jak jednak pomagalismy Żydków do pieca dowozić. Takze z tym Twoim kiedys to tam, brązowa ciżemo, nie robisz juz pewnie wrazenia nawet na najblizszych.

Ktos Ci zszedl z drpgi gdy szedles bez maski? To calkiem mozliwe, ze niestety Cię miajałem :(

Nawet jesli by to byly bzdury, to takie jest zalecenie Rządu RP i chocoazby z szacunku dla Państwa Polskiego, zamierzam nosic maskę dopoki tego nie odwołają. Ty chociaz wydawaj paragon po kazdej sprzedazy...
Jocker
Jocker 12.08.2020, 18:38
Czekam chwili, aż w telewizji podadzą, że powietrze jest wolne od wirusa. Chyba tylko wtedy zdejmiecie maski z dnia na dzień wierząc, że w ciągu kilku chwil wirus wywietrzał, bo tak Wam powiedzą w telewizji. Szkoda, że kolega Szumowskiego -narciarz, nie miał na zbyciu masek gazowych...Ładnie byście wyglądali.
?
? 12.08.2020, 21:50
Szkoly jakies sa? Czy tylko ta najwazniejsza?
Kill em
Kill em 12.08.2020, 15:45
Zakladac te szmaty na twarze naszym bohaterom to malo hanba to zasluguje na lincz. Ale widac glupcow jest wielu niestety, sluchacie tv, żyjecie grami, lubicie Matrixa juz niedlugo mozecie go miec na zywo. Takie pokolenie pelzajacych, bojacych sie stworzeń. Szkoda tych normalnych ludzi.
$
$ 12.08.2020, 07:22
Szmata na pomniku to szczyt debilizmu i hańba.
I my mamy się szanować...
Przykre.
?
? 12.08.2020, 15:23
W ankiecie na koncu zaznaczyłeś "Niebinarna" ? hahaha
Rozwałka
Rozwałka 11.08.2020, 22:29
Do F+F szkoda cie tak dla relaksu powinno ci sie wszyc na stale te maske w twarz to juz nigdy niczego nie powiesz i wirusa nie zlapisz jak tak lubisz te maski. Przez takich oszolomów ci tępi rzadzacy robia z nami co chcą ale nie tak szybko jest troche ludzi myślących ktorzy zniszczą te bezprawie.
Plac mandaty, kos maski niech cie czipują i żyj jak robak do rozdeptania w kazdwj chwili.
@Rozwałka
@Rozwałka 11.08.2020, 23:06
Przed wyborami straszyłeś koroną dzień w dzień, teraz w drugą mańkę.
Kościuszko w masce
Kościuszko w masce 11.08.2020, 21:18
Zakładanie masek na pomnikach patriotów to hańba. Albo żyjemy w epidemii czyli sytuacja jest poważna albo robimy z tego cyrk. A jeśli robimy z tego cyrk, to zagrożenie chyba nie jest tak wielkie.
F+F
F+F 11.08.2020, 21:41
W całej Europie, na duzo starszych rzezbach wladze tak edukowaly mieszkancow. Moim zdaniem trafiona akcja, kawalek bawelnianej szmatki nie zaszkodzi. To bylo stawiane, potem odbudowywane (Szwabstwo zburzyło pomnik), z podatków, powinno sluzyc ludziom. Jak upamiętniony za życia.

Pozostałe