Pociąg dojechał do Spały

  • 12.08.2020, 14:31 (aktualizacja 16.08.2020, 11:47)
  • redakcja
Pociąg dojechał do Spały
Pierwsze przejazdy Eko Pociągu, które odbyły się w weekend 8-9 sierpnia  2020 r. już za nami.

Uczestnicy mogli skorzystać z wycieczek zapoznających z podstawami edukacji poprzez zwiedzanie oraz formę nauki poprzez turystykę i krajoznawstwo. Założeniem projektu jest upowszechnienie wiedzy o przyrodzie jak również wpłynięcie na poziom świadomości ekologicznej i propagandowej konkretnych zachowań korzystnych dla środowiska naturalnego.

Wszyscy, którzy skorzystali z przejazdu mogli również wypożyczyć rower i przejechać malowniczo położoną ścieżką pieszo rowerową wiodącą ze Spały do Inowłodza. Trzecia grupa skorzystała z możliwości zwiedzania Inowłodza z przewodnikiem, który przedstawił najciekawsze walory przyrodnicze oraz zabytki. Kolejne przejazdy już w najbliższy weekend 15-16 sierpnia aż do 29-30 sierpnia.

Zachęcamy gorąco wszystkich do skorzystania z bezpłatnych przejazdów Eko Pociągiem na trasie Łódź-Spała oraz bezpłatnych wycieczek po Spale i Inowłodzu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy upominek w postaci folderu przedstawiającego walory przyrodnicze oraz turystyczne Gminy Inowłódz.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc telefonicznie po nr tel. 537 538 442 oraz mailowo [email protected]. Serdecznie zapraszamy.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe