Rodzice walczą o klasę

  • 13.08.2020, 15:20 (aktualizacja 14.08.2020, 08:42)
  • redakcja
Rodzice walczą o klasę
Rodzice, których dzieci chciały w tym roku ropocząć naukę w technikum analitycznym i architektury krajobrazu starają sie przekonać Starostę do odstąpienia od zamiaru rezygnacji z utworzenia klasy. Rozmawiali w tej sprawie dzisiaj z Mariuszem Węgrzynowskim. Aby kierunki w ZSP 8 ruszyły brakowało troje dzieci. Dlatego też prosżą o pilny kontakt ze szkołą (najlepiej do jutra do godz. 10) wszystkich rodziców dzieci nadal chętnych do nauki w tym technikum.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Teraz
Teraz 16.08.2020, 23:29
wszystko w rękach Starosty. Oby dobro dzieci przeważyło.
Pp
Pp 19.08.2020, 05:06
Dzieciakow, albo dzieciaczkow nie dzieci. Na to zawsze cos użebrzesz.
Mama Agnieszka
Mama Agnieszka 14.08.2020, 08:39
Tomaszowianie przestańmy pluc jadem i powalczmy o edukację w naszym mieście ...krok po kroczku wspólnie razem .... Apeluje do rodziców dzieci które już uczęszczają do szkoły na Nadrzecznej aby napisali do Kuratorium albo poruszyli media aby powalczyc o dotychczasowego Dyrektora.... Kiedyś była to szkoła średnia o której mówiło się " z braku możliwości dobra pojdzie się do 3 Liceum" teraz jest tam potencjał warunki stworzone naszym dzieciom i chęci dzieci do nauki. Unijne projekty .... Czy to mało.... No dla Władzy najlepiej wsadzić swoją osobę która nie zna kultury i środowiska tej szkoły ale co będzie robiła..... Będzie osobą władzy ....Niepojęty niezrozumiałe
Troje
Troje 13.08.2020, 19:12
dzieci brakło i nie otworzyli...nikt nie pomyślał o 27.
Ajdejano
Ajdejano 13.08.2020, 19:04
Tak: analityka z rozszerzoną religią - TO JEST TO !!! A dotychczasowi dyrektorzy: Migała i Żegota - WON!!! Żądamy katechetów na stanowiska: starostów (przepraszam: takiego już, niestety mamy) , wójtów, dyrektorów w urzędach, dyrektorów w szkołach i przedszkolach oraz w żłobkach!!!
DOSYĆ TEGO CZERWONEGO ROZPASANIA !!! A DZIECI WCALE NIE MUSZĄ JEŹDZIĆ NA JAKIEŚ, NIKOMU NIE POTRZEBNE ZAGRANICZNE ZAWODY, ALE POWINNY OBOWIĄZKOWO JEŹDZIĆ (W RAMACH PROGRAMU SZKOLNEGO) NA PIELGRZYMKI - CO NAJMNIEJ TRZY RAZY W ROKU !!!
Pielgrzym
Pielgrzym 13.08.2020, 21:40
Alejajo czy tam jajo ale lekarz już tu nie pomoże ogarnij sie bo nie jest z tobą dobrze
Ja
Ja 13.08.2020, 16:20
Analityka z rozszerzona religia to by napewno przeszlo.
Agnieszka
Agnieszka 13.08.2020, 15:54
Dziękuję Panie Mariuszu za pomoc

Pozostałe