„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”

  • 14.08.2020, 09:57 (aktualizacja 18.08.2020, 22:37)
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”
W czwartek, 13 sierpnia 2020 roku, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” z przedsiębiorcami, prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie powiatu tomaszowskiego. Spotkanie zorganizowane zostało przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie składało się z trzech paneli. W pierwszym głos zabrały przedstawicielki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi: Monika Wrońska -  doradca w Centrum Innowacji Biznesowej, i Ewa Cholińska z Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego, Biura Wsparcia Eksportu Województwa Łódzkiego. Następnie omówiony został temat pomocy, jaki przedsiębiorcom proponuje Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Na koniec głos zabrał Paweł Anyszewski z ŁARR.

Przedstawione zostały możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju, jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. Odbyło się też szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków o pożyczkę składanych przez przedsiębiorców.

Spotkanie spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony tomaszowskich przedsiębiorców.  Każdy miał możliwość zadawać pytania, na które prowadzący chętnie odpowiadali.

W październiku odbędzie się kolejne, na które już dzisiaj zaprasza Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego. Udział w nim wezmą nie tylko przedstawiciele ŁARR, Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ale też przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Łodzi, 


loadingŁaduję odtwarzacz...

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe