PCAS zaprasza na film pt. „Pilecki”

  • 02.09.2020, 18:36 (aktualizacja 06.09.2020, 16:46)
  • PCAS w Tomaszowie Mazowieckim
PCAS zaprasza na film pt. „Pilecki”
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do Kina plenerowego w ramach Klubu filmowego w piątek, 4 września 2020 roku o godzinie 19.45, na projekcję filmu z 2015 roku w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego pt. „Pilecki”.

Witold Pilecki jest patronem Powiatowego Centrum Animacji Społecznej. Film ,,Pilecki” to polski fabularyzowany dokument, przedstawiający historię rotmistrza Witolda Pileckiego od czasów jego młodości, poprzez działania w czasie II wojny światowej, aż do uwięzienia i śmierci w maju 1948 roku.

Syn Witolda Pileckiego opowiada o swoim ojcu - polskim bohaterze wojennym, który dobrowolnie trafił do obozu w Oświęcimiu.

PCAS w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Upadajacy powiat
Upadajacy powiat 02.09.2020, 21:08
PCAS niech sie przystanią kajakową zajmie bo sport z ktorego byliśmy sławni po***da. Ale jak dyrektorem jest osoba calkowicie negujaca sport bo przeciez starosta rowniez ze sportem na bakier to nie ma sie co dziwic. Jest gorzej niz za Zdonka on chociaz silownie i kajaki z Nowakiem prowadził a teraz katecheci i nieudacznicy rzadza tym ukladem wiejsko miejskim. Wstydz sie starosto jak znasz takie uczucie bo wątpię.

Pozostałe