Kolejne dofinansowanie dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia

  • 04.09.2020, 15:58 (aktualizacja 10.09.2020, 17:31)
  • Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim
Kolejne dofinansowanie dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia
W piątek, 4 września 2020 roku, w Sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym W Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się uroczyste przekazanie kolejnej dotacji (ok. 60 tysięcy złotych) z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim.

Umowę w imieniu Urzędu Marszałkowskiego podpisał Zbigniew Ziemba – Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, a w imieniu TCZ - Wiesław Chudzik – prezes tomaszowskiego szpitala. 

- Kolejna transza sprzętu potrzebnego dla Tomaszowskiego Centrum Zdrowia przybyła właśnie w ostatnich godzinach do naszego szpitala. Wartość pomocy, jaką udzielił nam Urząd Marszałkowski jest na poziomie 60 tysięcy złotych. W ramach tej pomocy otrzymaliśmy 10 łóżek, które poprawią komfort przebywania w naszym szpitalu. To jest bardzo ważne. Ta współpraca z Urzędem Marszałkowskim, co często podkreślam, układa się bardzo dobrze. Kolejne sumy pieniędzy trafiają tutaj właśnie na teren powiatu tomaszowskiego. W tym konkretnym przypadku do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia  

– powiedział Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego

- Jest to kolejne wsparcie dla tomaszowskiego szpitala udzielone przez władze województwa łódzkiego. Dzięki temu poprawiają się warunki sanitarne, pobytowe naszych pacjentów i dzięki tym darom możemy poprawiać standard naszego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnia pomoc przekazana w ramach walki z COVIDem, ponieważ ciągle mamy do czynienia z nowymi, chociaż w naszym powiecie nie tak dużymi zarażeniami

– podziękował Wiesław Chudzik – prezes tomaszowskiego szpitala  


loadingŁaduję odtwarzacz...

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xyz
Xyz 07.09.2020, 19:23
To kazda wypłata Chudzika może być uroczysta z konferencją prasową do 10 każdego miesiąca
dzieciak
dzieciak 07.09.2020, 13:42
Z niecierpliwością czekam kolejnego przyjazdu Antoniego na kolejną sesję zdjęciową ze starostą :) dreptam nóżkami
Wszyscy stąd uciekają
Wszyscy stąd uciekają 06.09.2020, 18:14
Wszystkie szpitale wypłaciły dodatek pracownikom w związku z Covid, tylko nie tu. Kto tu będzie pracował?
idiotyzm
idiotyzm 05.09.2020, 20:43
60 tyś z magistratu ... kpina.... połowę tego FCTM przekazał
Gość
Gość 05.09.2020, 15:20
Gdzie są pieniądze dla pracowników za pracę przy Covid, to nie tylko oddział zakazny.
konował
konował 06.09.2020, 23:34
nie ma covid
 Tom ek
Tom ek 05.09.2020, 14:29
Gdzie macierewicz pytam
Ło matko
Ło matko 05.09.2020, 12:45
A ten tylko pozuje do zdjęć byle gdzie aby się pokazać, pilnuje żeby nie przekazali gdzies w inne miejsce
ehh
ehh 05.09.2020, 12:37
60 tys co starczy na waciki a oni konferencja zdjęcia xD
dwr
dwr 05.09.2020, 11:13
Dlaczego nic nie ma na temat zastępcy prezesa ? Podobno już jest, ciekawe czy zacznie od zwalniania pracowników?
...
... 05.09.2020, 11:35
on nie będzie od zwalniania. od zwalniania ludzi prezes zatrudnił sobie nową kadrową. cała "szpitalna łódź" ją zna i jej metody postępowania z personelem. szkoda gadać. kto tu będzie pracował.... uciekną wszyscy, jak interniści. a pracy dla białego personelu w dzisiejszych czasach nie brakuje. a jeśli jeszcze ktoś coś potrafi, to już w ogóle. niech zwalniają !!!
Tom
Tom 05.09.2020, 19:49
Może wreszcie czas na zmiany, bo teraz to pseudo szpital , może wreszcie ktoś by tam chciał pracować . . .
Gość dnia
Gość dnia 06.09.2020, 18:09
???
tomaszowianin
tomaszowianin 05.09.2020, 20:29
A może nie będzie szpitala; tam już teraz nie można się dostać po zwykłe skierowanie. Nie wpuszczają, bo czekają na drugą falę. A ile epitetów przed wejściem można wysłuchać. A prezezy to nie są do leczenia...
Ciemne widoki.
A p. red. i Komisje od? Zdrowia proponuję na kilka godzin odłożyć piórka i zobaczyć co się naprawdę dzieje przed, i w szpitalu.
Hydroxyzinę na wejście..
Normalny
Normalny 05.09.2020, 09:21
Supre gratulacje
Ale ludzie przestancie robic ten cyrk z tymi maseczkami
Do podpisania umowy panowie w maseczkach bo jest zagrozenie,ale za nimi juz mozna bez bo jest bezpiecznie.
Umowa podpisana i maseczka juz nie potrzebna lezy na stole i mozna z panem starosta normalnie rozmawiac👍.Ludzie stoja przed starostwem co dziennie po kilka godzin bo jest niebezpieczne i nie mozna wchodzic
MASAKRA
Lajk
Lajk 05.09.2020, 07:27
Szkoda że w powoli zaorują szkoły...i tną koszty... Prym swój wiedzie naczelnik...a biedne dzieci są skazane...
Tom
Tom 05.09.2020, 07:06
Bardziej przydały by się " chęci " lekarzą , by ludzi leczyli , bo teraz to ich nie mają , a nie łóżka . . . Składki są odprowadzane , a i tak trzeba pieniążki wykładać , jeśli chce się żyć . . .
Fan
Fan 04.09.2020, 21:44
Pozowanie do zdjęć nie do końca wychodzi tej parze że Starostwa.... No ale coś trzeba robić...
69
69 04.09.2020, 20:38
To tylko 3 wyplaty Chudzika - ale cyrk k.....a m...ć . Jeszcze Antoniego Macierewicza brakło i tych dwóch młodych przyd..... sów starosty.
Prawy
Prawy 04.09.2020, 20:22
Lekarze maja do pracy wracac. Jedyna grupa zawodowa nie pracujaca od marca. No popoludniu jak wirus przestaje dzialac to ruszaja do pracy w swoich prywatach. Za takie cos powinno byc zawieszone prawo wykonywania zawodu. Winny jest rzad czyli PIS ktory pozwolił na takie zagrywki, ludzie umieraja i chorują a za swoje skladki zdrowotne maja porady zdalne. Musiemy zmiwnic tą sytuację.
tomaszowianin
tomaszowianin 04.09.2020, 19:03
10 łóżek a tylko 7 zdjęć oficjeli. Śmieszne to nie jest....

Pozostałe