Akademia Siatkówki "JOKER" na ogólnopolskim zgrupowaniu z Małgorzatą Glinką

  • 10.09.2020, 23:32 (aktualizacja 15.09.2020, 12:12)
  • UKS 13Joker Glinka Academy
 Akademia Siatkówki "JOKER" na ogólnopolskim zgrupowaniu z Małgorzatą Glinką
Fundacja Małgorzaty Glinki zorganizowała w Uniejowie 3-dniowe zgrupowanie siatkarskie dla klubów zrzeszonych w fundacji „Glinka Academy”.

Zgrupowanie realizowane było pod hasłem „Z pasją po sukces”. W zgrupowaniu tym uczestniczyli również młodzi Tomaszowianie z Akademii Siatkówki "JOKER" pod opieka trenera Piotra Jedyka. Wyjazd do Uniejowa był dla chłopców nagrodą za wynik jaki w czerwcu osiągnęli w finale wojewódzkim Kinder+Sport zajmując na podium III miejsce. Uczestnicy zgrupowania w Uniejowie  zakwaterowani zostali  na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w pobliżu słynnych Term Uniejów.

Do dyspozycji małych siatkarzy była również pobliska hala sportowa w której rozegrano towarzysko ogólnopolski turniej minisiatkówki. Tomaszowianie potwierdzili swoje spore już umiejętności siatkarskie zajmując III lokatę w  turnieju „czwórek”. Lepsi od naszych byli tylko chłopcy z Milicza i młodziczki z Wałcza. Zespół "JOKERA", który uczestniczył w zgrupowaniu „Uniejów” tworzyli: Maciej Chmielewski, Dawid Sobolewski, Alan Nowakowski, Szymon Niedźwiecki, Maciej Tomczyk i Szymon Zagajny.

Po turnieju dzieci mogły skorzystać z mnóstwa atrakcji w termach Uniejów, aby zregenerować siły po wyczerpującej rywalizacji na parkiecie. Celem zgrupowania była integracja rówieśnicza najmłodszych, sprawdzenie poziomu wyszkolenia w konfrontacji międzyklubowej oraz wymiana doświadczeń trenerskich. Nad całością zgrupowania czuwała sama szefowa fundacji – Małgorzata Glinka, która spotykała się z dziećmi i trenerami niemal przez cały dzień.

Gościem zgrupowania była również inna nasza znakomita reprezentantka – Kamila Frątczak, która przyjechała do Uniejowa z dziećmi z Turku. Zgrupowanie było doskonale przygotowane przez organizatorów z Glinka Academy, którzy pokazali, że siatkówka to nie tylko treningi i mecze lecz także aktywny wypoczynek i dobra zabawa.

  Chcesz do nas dołączyć? Zapisy już trwają. Kontakt: [email protected]  lub zadzwoń 695591092

   AS"JOKER" - odkrywamy karty Twoich talentów...

UKS 13Joker Glinka Academy

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe