Studia, które dają szanse na karierę i sukces

  • 11.09.2020, 10:58 (aktualizacja 15.09.2020, 13:57)
  • redakcja
 Studia, które dają szanse na karierę i sukces
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi to jedna z największych niepublicznych uczelni w kraju. Dysponuje ogromnym doświadczeniem zarówno w nauczaniu poprzez praktyczne zajęcia, jak i w kształceniu zdalnym. W bogatej ofercie edukacyjnej, w której skład wchodzi 20 przyszłościowych kierunków i ponad 100 specjalności, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W dynamicznie zmieniającym się świecie należy wybierać to, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna dysponuje doskonałym zapleczem do zajęć praktycznych, dzięki czemu zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale i umiejętności pozwalające wyróżnić się na wymagającym rynku pracy. Uczelnia może pochwalić się prestiżowymi certyfikatami, m.in. „Uczelnia Liderów”, który jest przyznawany za wyróżniające się działania zorientowane na kształcenie liderów społecznych oraz efektywną edukację praktyczną czy wyróżnieniem „Studia z Przyszłością”, które potwierdza najwyższą jakość edukacji.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Więcej niż studia

Ponadto program kształcenia, który jest realizowany w Akademii, wykracza poza standardy programowe i rozwija kreatywność oraz umiejętności komunikacyjne studenta.
– Podczas zajęć prowadzonych z praktykami nie tylko zdobyłam przydatną wiedzę, ale mogłam także odkryć moje talenty i rozwijać pasje. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru niż AHE, ponieważ już podczas studiów zaczęłam działać zawodowo, dzięki temu skończę uczelnię z bogatym cv – mówi Monika Ciupa, studentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Lider w nauce on-line

Uczelnia jest również pionierem w kształceniu zdalnym. Polski Uniwersytet Wirtualny działa w ramach AHE od 18 lat. To idealny wybór dla wszystkich, którzy oczekują wysokiej jakości kształcenia, doświadczenia oraz cenią sobie wygodę studiowania on-line. Na całodobowej platformie zdalnego nauczania znajdują się wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne w postaci prezentacji, skryptów czy nagrań. Dzięki takiemu rozwiązaniu studenci mogą uczyć się o dowolnej porze, w każdym miejscu i niezależnie od okoliczności.
– Nasz zespół metodyków cały czas pracuje nad nowymi materiałami, które uatrakcyjnią studiowanie. W nadchodzącym roku akademickim pojawią się nowości takie, jak np. webinary, skierowane do tych, którzy preferują studiowanie w czasie rzeczywistym oraz e-konsultacje, pozwalające zwiększyć interaktywność studiowania – tłumaczy dr Łukasz Zaorski-Sikora, prorektor ds. kształcenia.


Sprawdź ofertę Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i rekrutuj już teraz: www.ahe.lodz.pl

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jo
Jo 18.09.2020, 23:19
W Tomaszowie droga do sukcesu zaczyna sie od wyprowadzki i taka polecam
TM
TM 12.09.2020, 23:07
Szansę na karierę i sukces w obecnych czasach dają byle jakie studia, np. "wydział gier i zabaw" UŁ zwany dla powagi marketingiem i zarządzaniem oraz ilość rozniesionych ulotek lub rozwieszonych plakatów wyborczych dla słusznej partii.
Teacher
Teacher 11.09.2020, 12:23
Pozwolmy na wiecej nauki zdalnej to zadna uczelnia nawet topowe publiczne nie beda miały studentow a o jakosci nauczania nie wspomnę.
bejc
bejc 12.09.2020, 19:56
W tomaszówku brakuje tylko religioznawsta żeby uczelnia była prestiżową.Mielibyśmy wysyp magistrów jak w Toruniu

Pozostałe