Młodziczki Pilicy z medalami na Mistrzostwach Polski w kręglarstwie

  • 14.09.2020, 09:50 (aktualizacja 17.09.2020, 16:48)
  • redakcja
Młodziczki Pilicy z medalami na Mistrzostwach Polski w kręglarstwie
W dniach 04.-06. września na kręgielni w Sierakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików indywidualne i w parach w kręglarstwie klasycznym.

KS Pilicę reprezentowało 5 młodziczek i 2 młodzików. Lepiej wypadły dziewczęta, które wywalczyły 2 medale. Kornelia Kujda i Aleksandra Skoneczna wywalczyły w parze brązowy medal ustępując parom z KS Polonia 1912 Leszno i KK Dziewiątka-Amica Wronki. Indywidualnie Skoneczna, która  w kwalifikacjach ustanowiła swój rekord życiowy 525, a w finale poprawiła go na 566 wywalczyła srebrny medal ustępując Mai Mielcarek z KS Polonia 1912 Leszno, która w kwalifikacjach ustanowiła nowy rekord Polski młodziczek 576. Jak widać naszej Oli niewiele zabrakło do tego wyniku.

Druga para Pilicy Daniela Busiak i Julia Karp zajęła 5 miejsce.

Indywidualnie Kujda była 6, Busiak 8, Karp 16, a nasza debiutantka Oliwia Górecka z niezłym jak na debiut wynikiem 420 uplasowała się na 25 miejscu.

Młodzicy Norbert Kolecki i Przemysław Borkowski w parach zajęli 6 miejsce.

Indywidualnie Kolecki był 7, a Borkowski 18.

Trenerzy i zawodnicy bardzo dziękują sponsorom: Zakład Optyczny B.W. Olejniczak, Mesgo Poland, Artom Budownictwo  Spółka z o.o., Zakład Budowlany J.Lasota, Firma przewozowa "Konrad" pana Dębca.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe